Operacija vena laserom

A, dobro ako nije akutno onda naravno da se možeš kretati, čak je i poželjno za nas koji smo imali trombozu ranije, samo naravno ne treba pretjerivati sa naprezanjem. Drago mi je da te ne boli, a otok jednostavno ne možeš izbeći kad je tkivo od upale jednostavno deformirano i ne može biti zdravo kao i prije. Ja također volim sunce ali ipak na plaži tražim hladovinu, samo brzinski odem do vode na osvježenje pa nazad, vjerujem da su tebi ipak vene u mnogo boljem stanju od mojih pa si možeš dozvoliti i sunčanje, a meni je to zaista preveliki rizik od nove upale. Ranije sam i ja jedno vrijeme bila na hepatrombinu, zaista mi je pomagao, ali sad sam "sazrela" za lioton koji je koliko znam najjači od tih melema koji se mogu naći, ne mogu reći da mi ne znam koliko pomaže ali čim ga dan - dva prestanem koristiti upozori me to kad se ujutro probudim sa povećanim obimom noge i zategnutim stršećim čvorovima :( Isto tako i sa čarapom, navikla sam se i čim je ne nosim odmah osjetim pogoršanje, pa sam ljeti pod malo posebnim tretmanom jer je tada ni ne smijem nositi. Ne mogu ovdije staviti sliku svojih nogu jer nije na internetu a ne umijem to sama postaviti, ali čisto da se od moje priče ne uplaše "lakši slučajevi" meni je noga po izbočenosti čvorova negdje kao ova https://www.dropbox.com/s/qi14oj3jtr0c5vk/Prodanovic%20pre.jpg a po njihovoj širini i cjelokupnoj natečenosti kao ova (prije izliječenja naravno) http://www.avcenter.gr/sites/default/files/kirsoi6.jpg

...nista nije akutno, niko to nije spomenuo...na vaskularnom D.Misovic rekli pij Detralex i to je to...u KC rekli popij to sto si kupila pa pij kardiopirin...i to je to...mene noga ne boli,
malo se vidi otok ali nista strasno...mazem tu i tamo Kesten gel i nista drugo..kad je ranijih godina bilo situacija da me jako bole noge mazala sam hepatrombin,to su preporucili i
ovi u KC...
....idem na plazu, kupam se suncam.....
....ta sestra neka radi kako misli da treba, nisam primetila da se ikad potrudila da ih namaze bilo cime, mada ni ne ide po suncu, a i kad ide nosi uglavnom trenerke ili pantalone...

...ne znam sta bi ti rekla...svako prema sebi...te carape bi mozda mogla da nosim zimi, leti tesko da cu na 40 stepeni obuci to cudo...a i ako se naviknem na njih onda je tek muka...
..e, da, znam zenu koja je operisala vene i kojoj su sevratile..radila je klasicnu operaciju...a znam drugu kojoj nisu...sve je individualno od osobe do osobe...
 
A što niko ne reče da ovaj dr Dragić radi za švabe ? :) Ovi Biolitec laseri su najbolji.Ja radim u Nemačkoj već dugo i čuo sam za njih.Ženama rade kozmetička sređivanja na licu a još štošta sa tim laserima.Razbijanje kamena u bubregu.
Ovaj film sa njegove stranice su postavili na njihovoj.Da vam ja kažem nešto kada Nemac nekog ističe to nije mala stvar !
Što jes jest čak izgleda kao neki švabo.:D

 
Poslednja izmena:
znači operacija laserom je bezbolna koliko sam shvatio iz ovih razgovora.cena pazi nigde nije mala koliko sam video a video sam mnogo ponuda,
pošto on radi samo vene ne bavi se drugim operacijama svakako mu je to vrlo dobro jer se usavršio nešto što mu ide od ruke.
baš je čuddno šta taj laser učini.od vene
kažite mi postoje li neka ograničenja u pogledu godina smeju li se operisati ljudi sa srčanim problemima
mogu li uplate preko računa
 
A što niko ne reče da ovaj dr Dragić radi za švabe ? :) Ovi Biolitec laseri su najbolji.Ja radim u Nemačkoj već dugo i čuo sam za njih.Ženama rade kozmetička sređivanja na licu a još štošta sa tim laserima.Razbijanje kamena u bubregu.
Ovaj film sa njegove stranice su postavili na njihovoj.Da vam ja kažem nešto kada Nemac nekog ističe to nije mala stvar !
Što jes jest čak izgleda kao neki švabo.:D

Pa sto nisu istaknuli nekog svog, neku svoju kliniku nego bas samo njega?

To je njegov sajt, on je samo tekstove na svim jezicima preuzeo sa tog nemackog.
I ko u Nemackoj uopste zna za njega? Nemacko zdravstveno osiguranje ne placa ove aoparcije jer nisu dovoljno ispitane,
ima tu silnih rizika, ja licno to nikome ne bih preporucila.
 
Pa sto nisu istaknuli nekog svog, neku svoju kliniku nego bas samo njega?

To je njegov sajt, on je samo tekstove na svim jezicima preuzeo sa tog nemackog.
I ko u Nemackoj uopste zna za njega? Nemacko zdravstveno osiguranje ne placa ove aoparcije jer nisu dovoljno ispitane,
ima tu silnih rizika, ja licno to nikome ne bih preporucila.

Daj ne zezaj to je taj čovek jer vidiš ti dobro ??Ma njega su Švabe stavile na svoj sajt zato što radi sa njihovom najsavremenijom opremom.Šta misliš da Švaba nezna šta radi? :lol: Čuješ da piše da radi 7.8 godina gde nije ispitano ??To je privatna klinika kakvo zdravstveno osiguranje? Lepo bi bilo da država pokriva troškove nema toga ni u Nemačkoj.
Da vam kažem po onome što znam da su tu najmanji rizici gde god se radi sa laserima. pitajte koje hoćete doktore naše ili strane.
 
dobro vene operišu redovno sve je za primer znajući po mnoštvu profesija kad neko radi nešto u jednoj oblasti mora se usavršiti to je logično
kažite mi vezano za kapilare bave li se njima
nekako mi je blisko sve su to krvni sudovi mali i veliki
možda je to njemu ispod časti da dermatolozima otima hleb :D pošto mu ovo ide od ruke zašto da ne bilo bi logično
 
Doktor je na kraju preuzeo posao kozmetickim salonima.Kad em nisu znali em nisu ni smeli da se bave kapilarima kad su to krvni sudovi kao i svi drugi nisu to bubuljice koje se uklanjaju pilingom.
Sjajan mu je novi sajt , eto tu vam je objasnjeno sve kako i sta.Venska estetika je njegov izum.Kako dobro zvuci naziv ja bih ga patentirala.Zene to vole to je fakat.

http://dr.dragic.rs/rs/
 
Radila sam lasersku operaciju vena u Podgorici u privatnoj klinici Dr. Dragić ,bila sam prezadovoljna,
nemam vise bola,otoka,ruznog igleda noga , htjela sam , da pitam ako je neko čuo dali doktor jos ordinira u Podgorici . Prolazila sam par puta pored klinike i vidjela , da su zatvoreni i na telefon se niko ne javlja . Htjela sam , da zakazem operaciju za mog oca . Moze li mi neko dati broj telefona Dr. Dragića jer on je sigurno najbolji u ovoj struci i kakva bi šteta bila , da ne ordinira vise u Crnoj Gori hvala
 
Radila sam lasersku operaciju vena u Podgorici u privatnoj klinici Dr. Dragić ,bila sam prezadovoljna,
nemam vise bola,otoka,ruznog igleda noga , htjela sam , da pitam ako je neko čuo dali doktor jos ordinira u Podgorici . Prolazila sam par puta pored klinike i vidjela , da su zatvoreni i na telefon se niko ne javlja . Htjela sam , da zakazem operaciju za mog oca . Moze li mi neko dati broj telefona Dr. Dragića jer on je sigurno najbolji u ovoj struci i kakva bi šteta bila , da ne ordinira vise u Crnoj Gori hvala

http://dr.dragic.rs/rs/kontakt Pogledas tu sve ti je prikazano navedeni telefoni.Na sajtu mu pise da radi u Podgorici.ne vidim zasto ne bi radio osim ako nije sve zene tamo operisao.:D
 
http://dr.dragic.rs/rs/kontakt Pogledas tu sve ti je prikazano navedeni telefoni.Na sajtu mu pise da radi u Podgorici.ne vidim zasto ne bi radio osim ako nije sve zene tamo operisao.:D

Pozdrav , čula sam ,da je doktor preko noći nestao iz Crne gore , neka gospođa koja je radila sa njim otvara svoju kliniku za vene i dovodi novog doktora , kako ćemo mi stari pacijenti opet nam je to dodatni trošak , da podjemo do Beograda , a sigurno neću kod nekog novog doktora , kad sam se operisala kod Dr. Dragica ima li neko njegov privatan telefon , da vidim zašto vise ne radi u Podgorici a na broj u Beogradu se niko ne javlja hvala vam puno
 
Evo sad su mi se javili u Beogradu istina je ,da Dr . Dragić ne radi vise u Podgorici , i da ga je gospođa , koja je radila za njega pokrala . Lako je sa tudjim parama otvarati klinike i dovoditi nove ljekare , nadam se , da niko neće kod njih i dajem veliku podršku Dr . Dragicu , doktore najbolji ste . Puno pozdrava od Svetlane 1966
 
Evo sad su mi se javili u Beogradu istina je ,da Dr . Dragić ne radi vise u Podgorici , i da ga je gospođa , koja je radila za njega pokrala . Lako je sa tudjim parama otvarati klinike i dovoditi nove ljekare , nadam se , da niko neće kod njih i dajem veliku podršku Dr . Dragicu , doktore najbolji ste . Puno pozdrava od Svetlane 1966

Jao ne mogu da verujem.Juce sam ih nazvala zbog mamine kontrole pa sam pitala da li je to istina i sestra se nasmejala kad mi je odgovorila da je to neka insinuacija da im je na klinici sve u redu da sve cetiri klinike rade od nove godine da imaju jako puno pacijenata da ne znaju gde da ih rasporede.Rekla je da imaju novog doktora koji ce raditi preglede sa doktorkom od ranije.
Boze to je neko izmislio pricu.Ljudi nemaju cime da se bave.
 
Jao ne mogu da verujem.Juce sam ih nazvala zbog mamine kontrole pa sam pitala da li je to istina i sestra se nasmejala kad mi je odgovorila da je to neka insinuacija da im je na klinici sve u redu da sve cetiri klinike rade od nove godine da imaju jako puno pacijenata da ne znaju gde da ih rasporede.Rekla je da imaju novog doktora koji ce raditi preglede sa doktorkom od ranije.
Boze to je neko izmislio pricu.Ljudi nemaju cime da se bave.

Pozdrav ! Zovite vi u Beograd potvrditi , ce vam ovu priču , ja neznan kako i ta sestra moze , da slaže kad ju je plaćao doktor Dragić. U Beogradu su mi rekli , da ce doktor od sad , da plaća neke troškove prevoza za njegove stare pacijente i za nove jer sigurno se razočarao u ljude sa kojima je radio sve ove godine i sigurno im davao velike plate , da bi ga na kraju oni pokrali .on je sigurno najbolji vaskularni hirurg , broj 1 u evropi ako ne i vise od toga i on je zaštitno lice za laser sa kojim radi puno pozdrava njegovim pacijentima Svetlana1966
 
Radi on deco punom parom.Čovek je supermen ! :worth:Prešao je na kapilare lica i nogu sa vena.Proverila sam sa njihovom sestrom.Devojka ima cudan naglasak kao da je iz Zagreba ?
Ne bi me cudilo da jeste jer on operise po celoj regiji.Pitala sam ih za cene eliminacije kapilara kazu da ne mogu odgovoriti na to jer je svaki slucaj poseban pa su potrebni individualni pregledi.
Negde mi je to u redu sto znaci da gledaju svaku pacijentkinju kao individuu a ne rade shablonski na normu.Sve je to puno iznad balkanskih normi.Stvarno bi trebao da dodje u Svedsku tamo bi bio milioner.
 
Moja majka se interesovala za operaciju kod dr Dragica u Podgorici. Vise ne radi u Podgorici on,vec dr Jocic. Ima li neko kakvu informaciju o njegovom radu? Inace,operacija kod Dragica je 1500€

uvek bih otisao kod proverenog doktora iz bilo koje oblasti da ne govorimo o ovako ozbiljnijim zdravstvenim problemima kao sto su prosirene vene i uopste krvni sudovi
takva cena u nekim evropskim razmerama uopste nije visoka da vam kazem
 
prosto moram da podelim I moje iskustvo sa laserskom operacijom vena. radila sam je na privatnoj klinici, nisam se mnogo raspitivala o celoj proceduri, posla sam misleci o njoj tako kako je I reklamiraju, potpuno neinvazivnoj I bezbolnoj metodi. prilikom operacije u venu je potrebno ugurati tanku sondu kojom će prilikom izvlačenja I uz upotrebu lasera (sa spoljnje strane noge) "spržiti" venu. sve lepo zvuči dok (bez anestezije naravno) ne počnu da vam rovare po venama. uvlačenje sonde u vene trajalo je vise od pola sata, oči su mi ispadale od bolova, a kad je to završeno sam laserski tretman traje minut dva I ništa ne boli. nakon toga mi je preporučeno što vise šetnje I normalne aktivnosti-uz upotrebu čarape. ja sam već za dva dana išla na posao. posle tri godine vene se nisu vratile I ja sam prezadovoljna. ali ipak je jaaaako bolelo...
 
Ja sam dugo imala problem sa venama, i jedva sam se odlucila. Procitala sam nekoliko clanaka na B92 o lecenju vena pa sam na kraju otisla kod coveka na pregled. Za dva dana sam se odlucila za lasersku intervenciju. I glavno pitanje mi je bilo da li boli. Covek mi je objasnio da je osnova svega pravilno davanje te vrste anestezije oko vene, a koristi i posebnu tehniku koja je skoro kao estetska hirurgija. I prezadovoljna sam. Imam tri tackice na nozi koje se i ne vide. Jedino je nezgodno nositi carapu po vrucini. Necu da ispadne reklama ali procitajte njegove tekstove na sajtu B92. Pozdrav svima.
 
Mirjana hvala ti na korisnom predlogu. Bila sam kod Dr. Babica na pregledu. Covek me je stvarno saslusao i pregledao. Sve mi je lepo objasnio, nerviram me sto kod vecine drugih kod koji sam bila, pregled je traja 5 minuta i svi su mi govorili nosi carape i bice dobro. Kako mi je dr. Babic objasnio imam problem sa povrsnom venom koja se uliva u duboku pa se krv vraca i pravi probleme. Meni oticu noge i imam par ruznih vena ispod kolena i dogovorili smo se za intervenciju. Javljam kako sam prosla
 
Mirjana, hvala jos jednom. Super sam prosla. Nije uopste bolelo, imam 5 tackica na nozi, i ovako odmah posle lasera izgleda lepo. Jedino sto moram da nosim carapu. Ovaj dr Srdjan Babic je stvarno super lik. Sve je bilo kao sto je rekao. Steta sto nema vise ovakvih lekara. I bas je lep covek :-)
 

Back
Top