ah te sifre!

crni djordje:
Postoji li neki program za citanje sifri sa kompa i gde mogu da ga nadjem?Zelim da se obogatim :wink: :wink:
Sa obzirom da si '74 godiste i postavljas ovakva pitanja (tipicno decija) verovatno NIKADA neces da se obogatis.A ako bas insistiras onda mora da krenes od pocetka znaci prvo ovde http://www.zvrk.co.yu/ pa tek onda upises neku dobru srednju skolu, pa ona na fax....E tek posle svega toga mozes da razmisljas da ces da postanes bogat...
 
Postoje nekoliko programa kojima mozes da krades sifre sa SVOG kompjutera, pa sta mislis o tome da krades od sebe, pa da se tako obogatis, hehehe, losa ideja... daj bre... da se tako lako kradu tudje sifre svi bi mi bili bogati, a i sta ces sa besplatnim vremenom na internetu, full nalozi su prilicno jeftini ovih dana.... kakav lik.
 
crni djordje:
Postoji li neki program za citanje sifri sa kompa i gde mogu da ga nadjem?Zelim da se obogatim :wink: :wink:
Gledaj druze takav program postoji,odnosno mali milion njih,ali ovo nije forum takvog tipa za takva sranja tipa Hack,Crek,Phrek,ili nesto slicno,a i clanovi koji znaju nesto na tu temu (MOZDA)(TRENUTNO MISLIM NA STARIJE CLANOVE TIPA codemaker
,GZ,Кулиража,Agent Orange,)ti definitivno nece reci jer im je vise dosadilo dokazivati "napaljenim klincima"da se hacker ne postaje preko noci DA STANDARNI KORISNICI KOMPA NE MOGU NITI CE MOCI IKAD hack pass,i sad moje misljenje cim si pitao pitanje kako provaliti sifru na forumu tipa krstarica ne znas to uciniti jer ne posjedujes toliko znanja ni "mudrosti"da shvatis da ti to niko ovdje nece reci nego ce te samo ismijati kao i mnoge prije tebe.

Ali kako sam ja dobra dusa ja cu ti pomoci sa www.sveohackerstvu.co.yu
Bez uvrede molim.
AKO TI JE TO TOLIKO VAZNO PISI NA PP,PA CE MO VIDJETI!
 
Pa evo nesto o tim siframa. Sve se nalaze u SAM fajlu od Win ME pa nadalje. Imas i program za otvaranje istog, ali za isti ces morati da izguglas malo.
Ali opet tim overnight hakerima i exploit-erima bih preporuci da olade malo. Danas da bi bio dobar pravi haker morao bi da znas sve vece programske jezike(Basic, Pascal, C++, Pearl, Java i uz sve to narano hexadecimalni kod), kao i njihove varijacije, pa dalje HTML i XHTML, svrhu svih portova i njihove slabosti itd..
 
pedja_fr:
crni djordje:
Postoji li neki program za citanje sifri sa kompa i gde mogu da ga nadjem?Zelim da se obogatim :wink: :wink:
Sa obzirom da si '74 godiste i postavljas ovakva pitanja (tipicno decija) verovatno NIKADA neces da se obogatis.A ako bas insistiras onda mora da krenes od pocetka znaci prvo ovde http://www.zvrk.co.yu/ pa tek onda upises neku dobru srednju skolu, pa ona na fax....E tek posle svega toga mozes da razmisljas da ces da postanes bogat...
Ej pa dobro uspeo si da me prozoves.Ebiga kupio sam polovan komp pa da ne bi gazio windows bezveze zbog raznih sakrivenih fajlova.
Kako si ti samo velik,jak i duhovit...Ti si moj idol :lol:
 
marko47:
Ha ha ha kakav bolid :lol:
Evo jos jednog duhovitog.Da li ja to cujem aplauz?Sta je to bolid?Jel to ono sto kad kazes pa ti podju bale na usta?(AKO NEMAS NISTA PAMETNO DA KAZES,ONDA SLOBODNO CUTI,NIKO TI NE BRANI DA CUTIS}
Kako je zarazna ova duhovitost,jel ti se mama pali na bolide?Ili kada si ovako duhovit?
 
vmarko:
crni djordje:
Postoji li neki program za citanje sifri sa kompa i gde mogu da ga nadjem?Zelim da se obogatim :wink: :wink:
Gledaj druze takav program postoji,odnosno mali milion njih,ali ovo nije forum takvog tipa za takva * tipa Hack,Crek,Phrek,ili nesto slicno,a i clanovi koji znaju nesto na tu temu (MOZDA)(TRENUTNO MISLIM NA STARIJE CLANOVE TIPA codemaker
,GZ,Кулиража,Agent Orange,)ti definitivno nece reci jer im je vise dosadilo dokazivati "napaljenim klincima"da se hacker ne postaje preko noci DA STANDARNI KORISNICI KOMPA NE MOGU NITI CE MOCI IKAD hack pass,i sad moje misljenje cim si pitao pitanje kako provaliti sifru na forumu tipa krstarica ne znas to uciniti jer ne posjedujes toliko znanja ni "mudrosti"da shvatis da ti to niko ovdje nece reci nego ce te samo ismijati kao i mnoge prije tebe.

Ali kako sam ja dobra dusa ja cu ti pomoci sa www.sveohackerstvu.co.yu
Bez uvrede molim.
AKO TI JE TO TOLIKO VAZNO PISI NA PP,PA CE MO VIDJETI!
Meni su trebale sifre sa MOG kompa.U svakom slucaju hvala na pomoci
 
Kakvi ste vi pacenici......
Pri tom ne mislim samo na Crnog nego na ostalu ekipu koju predstavljaju "vajni" hakeri koji nemaju nista pametnije nego da sede i prepucavaju se preko foruma. Pri tom, niko ne zaboravlja da kaze kako se "haker ne moze postati preko noci", bwahahahahahah. Pa 99% "hakera" su priuceni hakeri, ostatak su MAJSTORI koji imaju pametnija posla od difejsovanja strana i ostalih gluposti.

Hahahhahah, CRNA RUKO, zar si to docekala da ti ovo budu naslednici! Eh, momci, znate kako se kaze, "sto bi dike ode u vojnike, sto bi shkarta osta da se karta".

Pozdrav sa ETF-a i knjigu u jednu ruku, koleginicu u drugu ruku pa se vidimo!
 
crni djordje:
Ebiga kupio sam polovan komp pa da ne bi gazio windows bezveze zbog raznih sakrivenih fajlova.
Ajde Djordje malo to pojasni.
Jeli ti hoces da sa tog kupljenog kopjutera skines sifre, ili hoces sa svog postojeceg kopjutera prebacis sifre na taj polovni ili sta?
Meni nije jasno sta tacno hoces.
Ako zelis da koristis sifre sa tog polovnjaka, sta ce ti?
A i inace, kad kupis polovnjak, trebalo bi da sve lepo preinstalises, pocistis pa da te bog vidi.
Dakle?
 
codemaker:
crni djordje:
Ebiga kupio sam polovan komp pa da ne bi gazio windows bezveze zbog raznih sakrivenih fajlova.
Ajde Djordje malo to pojasni.
Jeli ti hoces da sa tog kupljenog kopjutera skines sifre, ili hoces sa svog postojeceg kopjutera prebacis sifre na taj polovni ili sta?
Meni nije jasno sta tacno hoces.
Ako zelis da koristis sifre sa tog polovnjaka, sta ce ti?
A i inace, kad kupis polovnjak, trebalo bi da sve lepo preinstalises, pocistis pa da te bog vidi.
Dakle?
Pa recimo imam neke glupe zipovane igrice koje ne mogu da obrisem zato sto mi komp ne da.A ne mogu da ih nadjem ni da ih deinstaliram.OndaK,kada odem na disk defragment,imam jedan temp folder velicine oko 2 gigabajta.Pustim ga da odradi posao,celu noc radi i kad ustanem nista nije uradio(i dalje stoji na 0%).Imam mnostvo ikonica "microsoft acess aplication"u ovom folderu koje su zakljucane.I one nece da se obrisu traze mi "data base pasword".To je to,a na kraju cu ipak pregaziti windows ako niko ne moze da mi konkreetno pomogne
 
Erik Crveni:
Kakvi ste vi pacenici......
Pri tom ne mislim samo na Crnog nego na ostalu ekipu koju predstavljaju "vajni" hakeri koji nemaju nista pametnije nego da sede i prepucavaju se preko foruma. Pri tom, niko ne zaboravlja da kaze kako se "haker ne moze postati preko noci", bwahahahahahah. Pa 99% "hakera" su priuceni hakeri, ostatak su MAJSTORI koji imaju pametnija posla od difejsovanja strana i ostalih gluposti.

Hahahhahah, CRNA RUKO, zar si to docekala da ti ovo budu naslednici! Eh, momci, znate kako se kaze, "sto bi dike ode u vojnike, sto bi shkarta osta da se karta".

Pozdrav sa ETF-a i knjigu u jednu ruku, koleginicu u drugu ruku pa se vidimo!
Moze koleginica...A sto se knjige tice-redovno ih citam samo se u kompjutere nesto posebno ne razumem :wink:
A patim,nekad ko patika,a nekad samo kao pertla...A vi sa ETF-a jel vi patite?(OD KOMPLEKSA VISE VREDNOSTI STA LI?)
 
Pa majka mu stara Crni Georgije.... Nisam odgovarao na ovu temu jer mi isprva nije bilo jasno sta hoces..

Drugo poceo si da se maltene svadjas ovde na forumu sto niti je lijepo niti je pristojno..

trece, kad si vec naveo razloge tvog pitanja onda si opet udario po ljudima koji dolaze sa nekih faksova a ne znas vjerovatno ni koji su (ja recimo nisam jedan od tih, mada nisam bio prozvan).

Sledeca stvar je da "bez uvrede" da postavis decidno pitanje na koje ces u najmanju ruku da dobijes i takav odgovor., dakle... Ako ti je stalo da odradis to sto ti treba za pocetak ja bih uradio sledece:

1. Sve te fore i fazone koje zelis da odkljucas lijepo prekopiras na particiju D: tvog polovnog kompa (ako ne moze iz Win-a, moze iz DOS-a), predpostavka posto je polovan komp da je OS win98, dakle spasis te podatke na drugu particiju, ako je nemas napravis je.

2. Formatiras particiju C: i instaliras novi win98 sa kojim se ces kako rece code da prodises i ti i komp pa onda polako ides sa zezanjima oko toga..

Dakle.. prvo to, da se manje mucis, a kasnije lijepo ides i trazis programe za razbijanje sifri i slicne stvari pa kad odradis posao dodji i reci nam da smo ovakvi ili onakvi....

Srecno Georgije...
GZ..
 
GZ:
Pa majka mu stara Crni Georgije.... Nisam odgovarao na ovu temu jer mi isprva nije bilo jasno sta hoces..

Drugo poceo si da se maltene svadjas ovde na forumu sto niti je lijepo niti je pristojno..

trece, kad si vec naveo razloge tvog pitanja onda si opet udario po ljudima koji dolaze sa nekih faksova a ne znas vjerovatno ni koji su (ja recimo nisam jedan od tih, mada nisam bio prozvan).

Sledeca stvar je da "bez uvrede" da postavis decidno pitanje na koje ces u najmanju ruku da dobijes i takav odgovor., dakle... Ako ti je stalo da odradis to sto ti treba za pocetak ja bih uradio sledece:

1. Sve te fore i fazone koje zelis da odkljucas lijepo prekopiras na particiju D: tvog polovnog kompa (ako ne moze iz Win-a, moze iz DOS-a), predpostavka posto je polovan komp da je OS win98, dakle spasis te podatke na drugu particiju, ako je nemas napravis je.

2. Formatiras particiju C: i instaliras novi win98 sa kojim se ces kako rece code da prodises i ti i komp pa onda polako ides sa zezanjima oko toga..

Dakle.. prvo to, da se manje mucis, a kasnije lijepo ides i trazis programe za razbijanje sifri i slicne stvari pa kad odradis posao dodji i reci nam da smo ovakvi ili onakvi....

Srecno Georgije...
GZ..
Hvala lave.A ovo oko svadjanja...Nije u redu evo stidim se :oops: i popio sam dva piva,sada sam ok(ebiga kriv sam sto sam odgovarao na provokacije) :cry:
 

Back
Top