Ova tema sigurno nije bila, bar ne na ovom forumu :)))

Logovao sam se 3-4 puta u alkoholisanom stanju, ali BAS alkoholisanm stanju!!! :oops: :oops: :oops:
Prvi put je to bilo za 01. maj 2004.
Drugi put je kad sam se vratio iz grada jednom prilikom i tad sam svasta nas*rao, pojma nemam o cemu, znam i da sam ostavio neku kretnsku temu koju je neki predusetljivi mood hvala bogu obrisao, a ne samo lockovao...Pretpostavljam Sasha...thnx btw!!! :D :oops:
I treci put sad za novu godinu...
NIsam valjda puno lupetao, ali sam ostavljao neke teme...nesto tipa SRECNA NOVA itd...
 
shushu:
Master_Chief:
znaci ovde imamo vise alkosa,jer ako uspes da se toliko napijes da nemas pojma kolko pises...onda stvarno ne znam...

pa ko mene nije u pitanju koliko popijem...ja i kad malo popijem imam ogromnu zelju da pricam sa nekim, ili da se svadjam...i obicno zovem najbolje drugarice ili bivse...al navikli su svi vec na mene
Ma ok je to kad ti se jezik odveze,ali kad pises nesto i posle nemas pojma zbog cega si to napisao...ili se ne secas sta si pisao,znaci da si bio bas dooobro pijan.
 
Shinoda:
Logovao sam se 3-4 puta u alkoholisanom stanju, ali BAS alkoholisanm stanju!!! :oops: :oops: :oops:
Prvi put je to bilo za 01. maj 2004.
Drugi put je kad sam se vratio iz grada jednom prilikom i tad sam svasta nas*rao, pojma nemam o cemu, znam i da sam ostavio neku kretnsku temu koju je neki predusetljivi mood hvala bogu obrisao, a ne samo lockovao...Pretpostavljam Sasha...thnx btw!!! :D :oops:
I treci put sad za novu godinu...
NIsam valjda puno lupetao, ali sam ostavljao neke teme...nesto tipa SRECNA NOVA itd...

;)
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
znaci ovde imamo vise alkosa,jer ako uspes da se toliko napijes da nemas pojma kolko pises...onda stvarno ne znam...

ljudi treba da se stidite!!!
toliko alkohola u tim godinama...
ccc...
stvarno strasno!!!
propascete pre vremena...
bolje se okrenite necem prirodnijem... :twisted:
Pa istina je...

eto vidite
aha!
slusajte...iskusnije!!!
 

Back
Top