smorili ste

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
pricam sa muzem na srpskom gane 011 ti si bas slepac i zivim kako ja hocu ne mislite da ste malo dosadili sa virenjem u moju kucu :roll:
i jos "cudno razmisljanje" neprirodno i sl...ne mogu da verujem da ste se toliko uziveli pa da gospodja ministarka prosto vam je nemoguce da neko ne zivi kao vi!!!mislim ajde batalite me vise i pratite temu koja vam je ocigledno manje zanimljiva pa ste mene nasli
 
hanibal77:
pricam sa muzem na srpskom gane 011 ti si bas slepac i zivim kako ja hocu ne mislite da ste malo dosadili sa virenjem u moju kucu :roll:
i jos "cudno razmisljanje" neprirodno i sl...ne mogu da verujem da ste se toliko uziveli pa da gospodja ministarka prosto vam je nemoguce da neko ne zivi kao vi!!!mislim ajde batalite me vise i pratite temu koja vam je ocigledno manje zanimljiva pa ste mene nasli

nisam vas ni jednom recju vredjao ni sada niti bilo kada, i to sto me nazivate slepcem govori o vasim francuskim manirima...

ali na kom god jeziku ljudi govorili primitivizam se ispolji cim se usta otvore... :roll:

pozdrav.
 
jao svi su u inostranstvu nasli posao zahvaljujuci ruskom i srpskom.zamislite i ja!u italiji sam radila kao prevodilac rusko italijanski.ali pitam se koliko njih je iz moje generacije imalo sansu da iskoristi svoje znanje ruskog?ne da zaradi pare nego da ga prica,makar iz zadovoljstva ili da se napravi pametan?!
 
hanibal77:
kao sto rekoh bolje bi vam bilo da gledate svoja posla a ne da virkate u tudju kucu i intimu

sala,bre...al sad me vec nerviras...sama iznosis svoju intimu,a poslije optuzujes druge da "zaviruju"...i mi smo ovdje na forumu,a ne u necijoj kuci i znamo o nekome samo toliko,koliko on kaze... :roll:
 
limunada:
da nisi onda trudna? :D
ja iznosim svoju intimu?!
sta znaci ovo pitanje?kao hoces da mi spustis tako sto ces napisati kako sam trudna pa od hormona ne znam sta pricam?ili sta je poenta tvog pitanja?ili ona koja je napisala za pms. :roll:
znaci ako sam ja napisala nesto sto radim ili mislim a to se ne poklapa sa onim sto vi mislite i radite ne vidim poentu 6 strana na temi "da li ucite dete strani jezik" a samo na prvoj strani je odgovarano na istu,na ostalih pet ste se svi trudili da pokazete kako ja nemam pojma,imam glupe razloge,nije izaslo selo iz mene,ne mogu da mazim svoju cerku jer je na stranom jeziku to nemoguce,trcim za punim friziderom i slicno.pa kakvi ste vi majku mu?!
i ko vam je rekao da je to sto radite ispravno?ali to je vas problem,ako cujem nesto novo malo mogu da razmislim o tome,da prihvatim ili odbacim a vi ste se uziveli u ulogu kritcara da ispunite prazninu vasih zivota ili sta?ne razumem?
ako te nerviram nio te ne tuce po usima da odgovaras i pises glupe komentare tipa "je l si trudna"
a je l ti imas triper?
 
hanibal77:
limunada:
da nisi onda trudna? :D
ja iznosim svoju intimu?!
sta znaci ovo pitanje?kao hoces da mi spustis tako sto ces napisati kako sam trudna pa od hormona ne znam sta pricam?ili sta je poenta tvog pitanja?ili ona koja je napisala za pms. :roll:
znaci ako sam ja napisala nesto sto radim ili mislim a to se ne poklapa sa onim sto vi mislite i radite ne vidim poentu 6 strana na temi "da li ucite dete strani jezik" a samo na prvoj strani je odgovarano na istu,na ostalih pet ste se svi trudili da pokazete kako ja nemam pojma,imam glupe razloge,nije izaslo selo iz mene,ne mogu da mazim svoju cerku jer je na stranom jeziku to nemoguce,trcim za punim friziderom i slicno.pa kakvi ste vi majku mu?!
i ko vam je rekao da je to sto radite ispravno?ali to je vas problem,ako cujem nesto novo malo mogu da razmislim o tome,da prihvatim ili odbacim a vi ste se uziveli u ulogu kritcara da ispunite prazninu vasih zivota ili sta?ne razumem?
ako te nerviram nio te ne tuce po usima da odgovaras i pises glupe komentare tipa "je l si trudna"
a je l ti imas triper?

Nisam mislila da od hormona ne znas sta pricas :) ,vec zato sto si rekla da ti se povraca...a sve je bilo sala,kao sto rekoh ,nema poente,i zao mi je sto nemas smisla za istu...izvini,ako sam te uvrijedila... :roll:
Ne znam zasto mi se obracas u mnozini,ja govorim samo u svoje ime...a nista od toga sto si ti nabrojala nisam rekla,ni da si glupa,ni da nemas pojma,...samo moje misljenje na onoj temi...Procitaj jos jednom...I ne vidim uopste razloga da toliko potenciras svoju uvrijedjenost,kad nista strasno nije receno...Imam utisak da u stvari i zelis da budes u centru paznje,a navodno ti smeta...Inace,cemu uopste ova tema?
p.s.a ono za "prazninu nasih zivota" ti oprastam,iako to sigurno nije bila uvreda... :P :)
A da...nemam triper... :lol: I sta sad?
 
ne mogu sve da citiram u isto vreme pa sam samo tebe citirala a odgovorila svima.ono za prazninu zivota nije bila uvreda vec samo malo da okrenem strelicu ka vama drugima koji ste skocili na mene da razmislite sta je to sto vas tera da ne odgovarate na temu vec na moj post :P
zao mi je ako sam te uvredila prva :wink: ne nije mi cilj da budem u centru paznje,bar ne ovde.ali neke stvari ne mogu da precutim,posebno kad su kometari upuceni meni samoj.
vidis normalni ljudi mogu i dalje da nastave da diskutuju.pozz
 
i ova tema nije zbog centra paznje nego sam rekla da vise necu postovati na temi "ucite li dete..." jer sam na to pitanje vec odgovorila.a ovde odgovaram na komentare mojih komentara :wink:
 
ok...jesmo sad zavrsili? :) niko nije trudan,niko nema triper...sve je rascisceno i zato predlazem da se vratimo na "onu"temu(nije moranje :) ) i da nastavimo normalan razgovor... :wink:
 

Back
Top