tip decka...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aroma vanilla

Početnik
Poruka
27
Da li imate odredjeni tip decka koji vam se svidja? Da li treba da poseduje neke psihicke ili fizicke osobine da bi vam se svideo? Ako se okrenete za nekim deckom na ulici (ako to radite uopste :D ) kako on najcesce ili kako treba da izgleda? Ako vam pridje neki decko koji je npr. visok 180cm a vi volite 190cm, ili je plav a vi volite crne, da li ce vam to smetati ili ce mu to biti mana?
A da li i momci imaju nesto odredjeno - sem, da bude obdarena plavusa? :lol:
 
meni je i to dosta 8)
:P

slushaj, ne postoje "tipovi" koji mi se svidjaju. jedino mogu da kazhem u vezi "tipova" da su mi plavushe nekako isfurane, sve mi isto izgledaju. tako da sam obichno sa ili mi se svidjaju "ne-plavushe", mada sam bio s jednom. u stvari, ona nije bila plavusha, ona je bila moja zlatokosa :oops: :lol:
 
Uf pa ajde ovako, u biti nemam sad nesto odredjeno tipa visina,boja ociju ili kose ali npr ako ima dugu kosu to je plus,veliki.Ali ponavljam nije presudno.
Ako je vislji i ima tamnu kosu to mu je jos jedan plus.
Uf ako ima zelene oci onda bas lepo:)
Pa jos ako je " mracniji" tip au.......
I da volim kad decko ima zulufe :lol:
 
pa ovako....nemam neki odredjen tip sad da trazim decka koji ima crnu kosu zelene ocii bla,bla...jednostavno mora da ima neki sarm koji mi "zapadne za oko"... :wink:


a izvalila sam da vecina momaka koji mi se svidjaju bar malo podsecaju jedan na drugog...i kad neko vidi decka kaze:on je tvoj tip...a ja bas i ne kapiram da to gledam tipski tako da..... :roll: ...sve sam pobrkala... :roll:
 
na ulici cu se okrenuti za svakim deckom koji dobro izgleda...jos ako je crn sa zelenim ocima :D a inace kad me startuje decko, nije mi mnogo bitno da je lep, vaznije je da je sarmantan, da ima "ono nesto"
 
winnetou:
ni ja nemam tip, ali moje drugarice znaju kad je neko moj tip ili nije. verovatno su navikle da mi se svidjaju deckovi ( :lol: ) koji nisu slicni onima koji se njima svidjaju.
me too...i onda ispadne da ja nemam ukusa...a u stvari ga one nemaju... :lol:


btw-ako se njima ne svidjaju,vise za nas... :wink:
 
miss:
winnetou:
ni ja nemam tip, ali moje drugarice znaju kad je neko moj tip ili nije. verovatno su navikle da mi se svidjaju deckovi ( :lol: ) koji nisu slicni onima koji se njima svidjaju.
me too...i onda ispadne da ja nemam ukusa...a u stvari ga one nemaju... :lol:


btw-ako se njima ne svidjaju,vise za nas... :wink:

a i bezveze je kad se drugarice loze na istog decka...barem meni. ovako za svaku po nesto :lol:
 
Moj tip?Nadjite najvecjeg narcisa u grupi i nashli ste tipa koji se meni svidja :wink:
Uglavnom mi se svidjaju likovi sa lepim osmehom i jakim obrvama, ne znam zashto ali konstatovala sam da su barem trojica imala jake obrve.Ne volim mlitave tipove,bolje zgoljav nego da mogu da ga koristim kao jastuk. :)
Na ulici bih se okrenula za tipom sa slatkom facom ili dobrim telom,obozavam shiroka ramena....
 
Ja se ne okrecem za momcima.Ali kad bih birala...ne bih volela zgoljavog i bledog,nego popunjenog :lol: i tamnoputog...I mora da bude duhovit,i to NENORMALNO duhovit!!!
I da,ne volim kad decko ima krupne ochi...Nego sitne,sitne...to po meni daje neku tajanstvenost
 
milicaanchy:
aroma vanilla:
Keeper:
ne postoje "tipovi" koji mi se svidjaju

pa zar ne znas da je dans u modi biti homo ili bi :D
ovo je smesno ali je nazalost i istinito
Meni se sve nesto cini da je Keeper mislio na tipove devojaka :arrow:
Inace,potpuno se slazem sa Keeperom u vezi plavusha(duga je to pricha zashto ih mrzim)

upravo tako. a zashto sam inache "tipove" stavio u zagradu? :roll:
 
samo mi nije jasno kako ljudi mogu odmah nekome da provale boju ociju. :? znaci, meni to NIKAD ne uspeva. Za jednog decka sa kojim sam bila oko mesec dana sam tvrdila da ima braon oci, kad meni jedan dan kaze drugarica 'kako braon, pa plave su', ja se tu totalno zbunim i sledeci put kad sam ga videla provalim da nisu ni b od braon :oops: :oops: :oops: znaci uzas :oops: :lol:

a tip, pa... nekako volim visoke i mrsave. boja kose nebitna, boja ociju isto... mada sam se samo 1 lozila na plavusana....
ma mora da 'zraci', sta znam, neki sarm... MORA da je duhovit i da imam o cemu s njim da pricam, dakle inteligentan!
Sto rece wild ima + ako je malo duza kosa i ako je u tom 'alternativnom' fazonu :oops:
takodje zapazam uvek kako je obucen tako da ako se vidi da je kreativan ima +++...
 
immortalgirl:
Moj tip?Nadjite najvecjeg narcisa u grupi i nashli ste tipa koji se meni svidja :wink:
Uglavnom mi se svidjaju likovi sa lepim osmehom i jakim obrvama, ne znam zashto ali konstatovala sam da su barem trojica imala jake obrve.Ne volim mlitave tipove,bolje zgoljav nego da mogu da ga koristim kao jastuk. :)
Na ulici bih se okrenula za tipom sa slatkom facom ili dobrim telom,obozavam shiroka ramena....
Zadovoljio sam vecinu opisa ali tvoj najvishe ! :)
E sad narics mozda i jesam ali ne bih to tako rekao nego da sam prepun samopouzdanje jer sam u horoskopu dupli ovan da to nekima(kao meni :P) trebalo bi da znachi neshto i ja to u svakom sluchaju prihvatam kao lijepu osobinu :P
Osmijeh lijepi imam,jache obrve takodje,slatko lice (babyface :) ),prelijepo tijelo i shiroka(kosharkashka)ramena... :)
"It's just the way i am" :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top