Treba mi pomoc

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Drugari, meni hitno treba pomoc - ja ne pitam za cenu! Evo o cemu se radi:

Sinoc sam bila na dugoocekivanom koncertu Sase Matica i sve je bilo super... Provod extra, slike sa aparata extra ALI: Ona najglavnija slika (slika sa njim, ja je tako zovem) je strahovito mutna a nisam stigla ponoviti drugu. Moje pitanje je: Ima li igde ista, ikakav program za preciscavanje slike? Da je bar malo izbistri, strasno je mutna... Iskreno, place mi se od muke (ja sam u kolicima i meni Sasa mnogo znaci) :(((((((((((

Ima li ikakav program za ciscenje slike? Ne pitam za cenu!!!

POMOC
 
Skini Photoshop. Mada bi bilo bolje da das fotografiju nekome ko je strucniji po tom pitanju , ako ti cena nije bitna probaj u fotografskim radnjama, mnoge danas imaju i takve usluge kompjuterskih korekcija ostecenih fotografija.
 
Da se ne pravim pametan ali moze malo da se poboljsta ostrina sharper opcijom, mada ja nisam bas napredan korisnik Photoshopa verovatno neko kome je PS primarni alat moze da uradi to mnogo kvalitetnije. Nadam se da hoce, probao sam nesto ali je slika delimicno izgubila na kvalitetu.

http://img805.imageshack.us/img805/4417/picture036gf.jpg

p.s.

Hint:
Da si postavila temu na pdf-u Kompjuterska grafika, verujem da bi vise njih koji se bave ovom oblascu primetilo tvoj problem sa fotografijom. Pozdrav.
 
Poslednja izmena:

Back
Top