Vezbanje
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Vezbanje

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vezbanje

Dr. da li mozete da mi odgovorite na jedno pitanje? Zanima me da li znate koje vezbe sa tegovima treba da radim da bi mi se prosirili grudni misici kod bradavica. Imam skoro 18 god i dizem tegove oko 2 meseca. Uglavnom znam sve vezbe ali nikako da pronadjem vezbu za ovo. Hvala unapred!

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ili ako mozda znate gde mogu da saznam nesto vise o tome bio bih vam zahvalan

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Vezbanje

Citat Original postavio Gile88
    Dr. da li mozete da mi odgovorite na jedno pitanje? Zanima me da li znate koje vezbe sa tegovima treba da radim da bi mi se prosirili grudni misici kod bradavica. Imam skoro 18 god i dizem tegove oko 2 meseca. Uglavnom znam sve vezbe ali nikako da pronadjem vezbu za ovo. Hvala unapred!
    Ne razumem...grudni misici kod bradavica pojasni malo...

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa spoljasnji gornji deo grudnog misica mi je jako izrazen od vezbanja naspram donjeg dela misica na koji moje vezbanje nema nikakvog uticaja

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Gile,
    nije ni meni jasno sta tacno zelis da postignes sa "grudnim misicima oko bradavica".Ne znam kako da te uverim, osim da pogledas u anatomski atlas kako se pruza Musculus pectoralis major(ima i minor) i da to sto trazis ne postoji.
    Sto se tice vezbe sa tegovima, da neradis kuci, vec ti je najbolje da ides u teretanu, radis bench kao osnovnu vezbu(vezba snage, pozeljno velike tezine, ali ne u pocetku)+kosa klupa+razvlacenje sa dvorucnim tegovima+rad na masini za grudi!
    Mozes jos da radis i na kros masini(to nije za pocetnike) i garantovano ce ti biti pogodjeni svi grudni misici.
    Sema ti je uvek 3 serije 10-12 ponavljanja za svaku vezbu.Takodje ako imas previse kilograma, potrebno je da budes na umerenoj dijeti!

Slične teme

1. Studio za vezbanje
    Autor Studio63 u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.04.2011., 14:41
  2. Zene i vezbanje
    Autor gazela u forumu Žene
    Odgovora: 173
    Poslednja poruka: 21.10.2008., 14:01
  3. vezbanje kod kuce
    Autor alal u forumu Žene
    Odgovora: 90