Football Manager 2005
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Football Manager 2005

Aktivan član KOWYNUXX (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Football Manager 2005

Jel tu neki iskusan igrac , da razmenimo iskustva?

Ja sam provalio skoro sve sto se provaliti moze, pa me zanima da li mi je nashto promaklo.... 8)

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ja sam ga igrao kad je tek izasao, ali zasitio sam se igara tako da ih sada veoma rijetko igram, vecinu vremena provodim baveci se drugim kompjuterskim aktivnostima.
    Ali opet znam o FM-u mnogo, starog haranja evropom sa Dinamo Kiev, gdje smo izgradili malu srpsku koloniju i tri puta za redom osvojili Ligu Sampiona, a o prvenstvu i kupu da nepricam.
    Dobar je FM, al sve to dodije poslije xxx vremena.

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zdravo sucur do kojie si godine stigao u FM-u?

Citat Original postavio Sucur
    Ja sam ga igrao kad je tek izasao, ali zasitio sam se igara tako da ih sada veoma rijetko igram, vecinu vremena provodim baveci se drugim kompjuterskim aktivnostima.
    Ali opet znam o FM-u mnogo, starog haranja evropom sa Dinamo Kiev, gdje smo izgradili malu srpsku koloniju i tri puta za redom osvojili Ligu Sampiona, a o prvenstvu i kupu da nepricam.
    Dobar je FM, al sve to dodije poslije xxx vremena.

Aktivan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Iako sam navijac Liverpula poceo sam jos pre 2-3 meseca da igram sa Milanom.Stigao sam do 2011 god. i idem dalje.Visestruki sam prvak Italije, svetski klupski sampion , osvajac kupa,supercupa.Verovatno znas da kad nekom igracu ugovor istice 1 juna mozes 1 januara da mu ponudis i on dodje kod tebe ako mu dosta week wages ponudis.Sto se igraca tice(u 2011)treba ce ti mladih igraca.Kad ides NEW GAME obavezno dovedi FREDDY ADU.Ima samo 15 god.kada krenes.Pored njega i HATEM BEN ARFU iz LYONA dovedi ima 19 god.Sa ovim timom haram svetom i evropom.
    4-4-2:Cech-A.Cole,Ferdinand,Terry,Puyol-Jouaqin,Schweinsteiger,Gerrard(za 94 miliona sam ga doveo iz LP.),BEN ARFA-Robinho,Adu.Tu su jos rezerve:Lampard,D'ALESSANDRO,Ibrahimovic,Cisse,Bap tista, Hleb,Woodgate...

Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Vanjor
    Iako sam navijac Liverpula poceo sam jos pre 2-3 meseca da igram sa Milanom.Stigao sam do 2011 god. i idem dalje.Visestruki sam prvak Italije, svetski klupski sampion , osvajac kupa,supercupa.Verovatno znas da kad nekom igracu ugovor istice 1 juna mozes 1 januara da mu ponudis i on dodje kod tebe ako mu dosta week wages ponudis.Sto se igraca tice(u 2011)treba ce ti mladih igraca.Kad ides NEW GAME obavezno dovedi FREDDY ADU.Ima samo 15 god.kada krenes.Pored njega i HATEM BEN ARFU iz LYONA dovedi ima 19 god.Sa ovim timom haram svetom i evropom.
    4-4-2:Cech-A.Cole,Ferdinand,Terry,Puyol-Jouaqin,Schweinsteiger,Gerrard(za 94 miliona sam ga doveo iz LP.),BEN ARFA-Robinho,Adu.Tu su jos rezerve:Lampard,D'ALESSANDRO,Ibrahimovic,Cisse,Bap tista, Hleb,Woodgate...
    Ja hiljadu puta pocinjem nove igre, sa 5-6 timova sam osvajao ligu sampiona, cak i sa Zvezdom!!!Pazi sad,evo mog tima Barce 2007:Cech,Dede,Ferdinand,Campbell,Puyol-Juninho,Totti,Rothen,Micolli,Ronaldinho-Torres;
    Impresivno? A rezerve:Sorensen,Evra,Nesta,Boumsong,Cordoba,Xavi, Deco,Cassano,Deisler,D`Alessandro,Kallstrom,Sneide r,Tevez,Eto`o,Gilardino,Reina...
    Milade nade:Mokoena( moj favorit,u 1.sezoni ga dovedes za 375 000),Navas,Iniesta,Ruben,Fernandez...
    Extra je Robinho,Tuncay,Arason...

Aktivan član
    Učlanjen
    30.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ja przim CM3 sezona 01/02 kad su za WHUFC igrali joe cole, defoe, carrick, james i hislop, repka, zatim kanoute, trevor sinclair, dailly, etc. 8) 8) 8) dodjem do neke 05-06 sezone, osvojim sve i ponovo... 8)

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja igram sa barsom i 2015 sam godina . moj tim :cech,king l.,lucio,dede,n.de jong,baptista,montolivo,perlata h, mascherano j.,diego, bruno gama,tevez,joel,francisco,miguel,noguera,pazzini,k allstrom,samir nasri,van der vaart...Ako neko zna dobrog mladog DC DLC DRC igraca neka posalje .

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako ste stigli do neke vece godine kao ja 2015 ima extra igrace a to su francisco'91(FC) i noguera'92(AMLC) a za freddy adu nemam reci kod mene im 24 godine i vredi 56 miliona.

Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

E, da ja sam Pazzinija zaboravio medju rezervama ops: Vanden Borre ti nije los za DRC,ali su te pozicije generalno tanke.Za DC bih ti preporucio Nalda i Boneru, a levo Evru

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

naldo mi dolazi u junu abonera je vec mator. 2015 nema puno dobrih odbrambenih igraca, ali zato napadaca koliko hoces.

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ti si zaboravio Pazzinija a ja Nilmara i Paula Schenkela.a koliko imas u budzetu?

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako zelite da se okusate u FM ofline takmicenju dodjite na jedini sajt u zemlji koji se bavi ovom tematikom

www.fm-serbia.net

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

Podrazumevano

Igrače koje bi trebalo da imate u timu a nisu previše skupi:Van der Sar,Panucci;Boa Morte,Malbranque,Ortega,Gravesen i Figo.

Slične teme

1. Football Manager 2007 vs Football Manager 2009
    Autor Rudjer u forumu Sportske igre
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.07.2009., 16:17
  2. Football Manager 07
    Autor Gago u forumu Sportske igre
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 03.02.2009., 15:52
  3. FOOTBALL MANAGER 2008
    Autor djiki_93 u forumu Video igre
    Odgovora: 1