Kako da?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kako da?

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako da?

Ovako cuo sam da moze da se narezu audio diskovi sa nekim tekstualnim zapisom ili tako vec nesto nisam siguran, epa moje pitanje je da li je to moguce i kako bih mogao da narezem takve diskove

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Re: Kako da?

Citat Original postavio sudopera2003
    Ovako cuo sam da moze da se narezu audio diskovi sa nekim tekstualnim zapisom ili tako vec nesto nisam siguran, epa moje pitanje je da li je to moguce i kako bih mogao da narezem takve diskove
    Verovatno se misli na CDTEXT... To mozes da narezes sa svakim ozbiljnijim programom za rezanje CDova. Ali ce taj tekst moci da se vidi samo na playerima (takodje i cd plejeru za kola, muzickim stubovima...) koji to podrzavaju.

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da ali

Da ali kako da narezem to preko nera i upitanju je cd za kola

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Videćeš da u Neru možeš namestiti nazive pesama. To je to. To ti je CDTEXT... Mislim da ima i opcija za ime izvođaća i naziv albuma...

Ako te baš zanima korak po korak uputstvo, ne mogu da ti crtam. Ne koristim Windows uopšte već pola godine. Eksperimentiši malo. Tamo gde nađeš opcije za imena pesama - to ti je to... Pazi ideš na opciju Create audio CD to ti se tamo nalazi.

Slične teme

1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 19:28
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •