PROBLEM SA DVD-OM

offer

Početnik
Poruka
35
PROBLEM JE U TOME STO DVD ROM SADA NECE DA MI PUSTA DVD-OVE A RANIJE IH JE PUSTAO.SADA ODJEDNOM ZAHTEVA NEKI DRAJVER ILI TAKO NESTO IAKO SAM PRE PUSTAO FILMOVE BEZ DRAJVERA ILI BILO CEGA SLICNOG.INACE OPERATIVNI SISTEM MI JE WINDOWS XP,ZA KOJI NE BI TREBALO DA MI TRAZI NEKI DRAJVER.DA LI NEKO ZNA U CEMU JE PROBLEM?
 
Za DVD ROM ti ne treba drajver ni u kom slucaju.
Za pustanje filmova jedino sto moze da ti zatreba je kodek, ali za DVD filmove ni to nije potrebno.
Instaliraj Power DVD ili neki adekvatan program za gledanje DVD sadrzaja i ne bi trebao da imas problema.
I naravno probaj da pustis filmove koji su ti pre radili pa vidi da li one hoce.
 
taj power dvd ,ne znam koja verzija je star verovatno,znaci moras pokupiti sa neta NOVE updejtove za dvd power, ili recimo jednostavno skines mv2 plejer ima meni i na srpskom koji pusta gotovo sve a velicine je 1.2 mb ima ga na krstarici pa izaberi!
poz
 
ja ima odvojeni dvd drajv i cd rw rezac, i kod dvd postoje cd koje ne moze da cita tj javlja gresku kod istih.
u sustini stvari je sledece da cd cita savrseno cd -ove sve a dvd plejer cita dvd diskove bez problema,e sad cuo sam od druga koji ima kombo dvd,cdrw da kod njega nece neki programi da se instaliraju tj ne cita sve diskove, uvek je bolje resenje dva drajva jedan cd drugi dvd

a to da ne dvd drajv ne cita neke cd ove nista novo,konkretno igru still life sam probo da instaliram preko dvd i javlja gresku kod citanja na pola diska cak ne moze da je kopira a kad sam isto probo preko cd rw drajva(igra je na cd) sve je glatko odradjeno.toliko ako sam malo pomogao


poz
 

Back
Top