UPOZORENJE! OBRATITE PAZNJU!

domenico

Obećava
Poruka
75
Procitati i druge upozoriti!!

U nekom bioskopu u Koelnu jedna se osoba,sedajuci na
sediste,nabola na iglu! Uz iglu je bila prikacena ceduljica na kojoj je pisalo:"Vi ste sada zarazeni Aids-om!" U Centru za borbu protiv Aids-a su utvrdili da je IGLA BILA STVARNO ZARAZENA AIDSOM. Iz Centra upozoravaju da ovo nije jedinstven slucaj da se tako
nesto dogodilo i u drugim gradovima. Obratiti paznju pri koristenju sedista i stolica na javnim mestima.Isto tako obratiti paznju na raznorazne automate(za parking,postanske marke.....itd). U otvorima za vracanje novca nadjene su takodje zarazene igle. Upozorite clanove svoje familije,rodjake i prijatelje. Nadjite malo vremena da upozorite i ostale putem poste ili E-maila.

Centar za borbu protiv Aidsa
 
Koloko sam ja pročitao o AIds-u postoji minimalna količina virusa koja je dovoljna da zarazi osobu i nevjerujem da je ta koja se može naći na igli dovoljna, a to što narkomani koji dijele pribor mogu da se zaraze povezano je sa većom količinom krvi koja se može naći u unutrašnjosti šprice.
 
intra:
Koloko sam ja pročitao o AIds-u postoji minimalna količina virusa koja je dovoljna da zarazi osobu i nevjerujem da je ta koja se može naći na igli dovoljna, a to što narkomani koji dijele pribor mogu da se zaraze povezano je sa većom količinom krvi koja se može naći u unutrašnjosti šprice.

ali kayu kad su to poceli da paze...hcv je ostao, hep. c, to je valjad neshto teze da se izbegne
 
E a komarci kao ne prenose aids? Ma joooook.
Inace, u kom to klubu taj mangup bode ljude da ga isprebijamo i povadimo mu creva????
Ja znam za slucaj kad je na jednom beogradskom bazenu neki kreten zalepio zvakom zilet za onaj tobogan, nema neke veze sa sidom, ali ima sa tim da je sve vise onih bezobzirnih i bolesnih... kojima treba povaditi creva :evil:
 
Master_Chief:
buranija:
Mali ima imunitet :shock: .....blago njemu :lol:
ja to zovem sretja :D
2.gif
 

Back
Top