Kako naci decka?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 113

Tema: Kako naci decka?

Početnik
    Učlanjen
    06.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako naci decka?

U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
    Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu
    Kako da se postavim?

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

:shock: Kako su ti to tek tako ponudili, a kao nista nije bilo... ma daaaajjjj... a ti kao skromna, pristojno odevena i lepo vaspitana ahahahahahahahahaha

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Ja mislim da problem nije u tebi, vec u stavu muskaraca za ''neobaveznim varijantama'' i od straha da se ''vezuju''

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Pa pomalo je cudno da nailazi samo na takve tipove...mozda je ipak problem u njoj.
    A univerzalno uputstvo za nalazenje decka ne postoji, ono sto uspeva kod jedne mozda kod tebe nece jer ti nije u prirodi.
    Mogu samo da ti pozelim srecu.

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

jedna Jelena iz V beogradske gimnazije je konachno nashla decka
    pitala ga je "ko si ti?"
    on joj je odgovorio "tvoj dechko"

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio Kelis
    pitala ga je "ko si ti?"
    Fenomenalno

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

ma sta ce ti decko?! fuj,to boli!

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ja mislim da problem nije u tebi, vec u stavu muskaraca za ''neobaveznim varijantama'' i od straha da se ''vezuju''
    U današnje vreme nije lako ni devojkama ni mladićima da nađu normalnu osobu.Zato te i razumem.
    Moraš da imaš strpljenja, jer će se pravi kad tad pojaviti. Što se tiče tih za neobaveznu vezu - ima ih na svakom koraku.Samo treba na vreme da ih prepoznaš.
    Poz.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    ma sta ce ti decko?! fuj,to boli!
    mada ne mora - ima njih koji su, slatki poput vanilica... ali u svakom slucaju proveri kako stoje sa vanilicama....

i koliko stavljaju oraha. monogami muskarci vole sa puno secera uprahu...

anakin
    Guest

Podrazumevano

a kako ide to nudjenje? posle sastanka on ti da da popunis formular?
    i sta znaci neobavezno? nisi dobila prsten na drugom sastanku?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: Kako naci decka?

Citat Original postavio rosalinda
    U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
    Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu
    Kako da se postavim?
    Teraj svoje i dalje, ionako ne bi bila sretna drugačijom varijantom.
    Pa posle 20 promašaja , verovatnoća ti raste da nadješ nekog natprosečno inteligentnog (manje od 1,5%) ili po nekom drugom kriterijumu raritetnog(redjeg)....

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

hm, muskarci...zna se... ako ne zelis avanturice, onda nastavi sa potragom, ne gubi nadu...mozda neko tamo ceka na tebe...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

sta kazete da l da otvorim temu :kako naci svalera?
    glasajte pliz da znam sta mi je ciniti

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

..ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.

Kako da se postavim?
    kako da se postavis?
    takvom lepo & kulturno reci : "Bato, ako te je zabolela Desanka Shakic, eto ti puno devojka ispod Plavog mosta, plati pa klati!!!!"

Takvi frajeri "neozbilje varijante" sluze samo za sirenje polnih bolestina po ovom gradu

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Citat Original postavio slatko volim :))
    ..ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.

Kako da se postavim?
    kako da se postavis?
    takvom lepo & kulturno reci : "Bato, ako te je zabolela Desanka Shakic, eto ti puno devojka ispod Plavog mosta, plati pa klati!!!!"

Takvi frajeri "neozbilje varijante" sluze samo za sirenje polnih bolestina po ovom gradu
    Ako se nisi salila:
    1. To sto si joj savetovala, nije ni lepo ni kulturno. Naprotiv, lepo i kulturno je to kad ti muskarac iznese svoje poglede na vezu, pa cak i ako su takvi. To je iskreno i za postovanje, cak i ako se ti osecas povredjenom zbog svojih neispunjenih ocekivanja.
    2. Ako ovo drugo ne govoris iz vlastitog iskustva, onda nemas pojma sa zivotom... A cak i ako govoris, opet nemas pojma. To ti kazem, jer su se na trzistu, pre stotinjak godina, pojavili prezervativi. Uvek mozes da ih kupis za male pare.. Ako ne taj "neozbiljni", onda makar ti.

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano BEOGRADE, DOBRO JUTRO

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Citat Original postavio Kelis
    pitala ga je "ko si ti?"
    Fenomenalno
    Da, Duško Radović jeste bio fenomenalan.
    ----------------------------------------------------
    O temi - stvarno, šta konkretno
    znači to neozbiljno za tebe tj. njih?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Kako da se postavim?
    Postavi se tako da penetracija bude brza, laka i bezbolna.Preporucujem misionarski polozaj kombinovan sa brzim prelaskom u pozu 69 i zatim ide odpozadi, naravno sa dobro pripremljenom buljom.
    Za desert, oral flambiran gutanjem.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Kako da se postavim?
    Jaaaaaaaaaaaooooooooj! Gde se ja sve guzim, da odgovorim;
    Volis da upoznajes muskarce u kratkom roku? Jel'? To ti ne smeta....? A ne smeta ti ni to, sto se nisi bas zaljubila u njih? Pa da, to je sasvim normalno... Al' nije normalno, da oni nisu bas za ozbiljnu varijantu sa nekim ko menja muskarce i ne lozi se bas previse na njih!? To nije...
    Oni nude neobavezne varijante, jer ne mogu da ti obecaju nista konkretno! Pa zar mislis da neko posle prvog sastanka moze da ti obeca vecnu ljubav? To bi bilo neozbiljno... Seks moze da se obeca, a ljubav ne. To je normalna stvar. Uputio sam te malo i na tvoja osecanja... Seti se da ni ti nisi zaljubljena u nih. To treba da se tek desi... I tako... Mogu da ti pricam u krug.
    A koliko imas godina?

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nikad ne treba biti opterecena muskarcima.
    Narocito ne sa idejom da ti treba decko.
    Naravno da ti treba, to se podrazumeva.
    Osim decka treba ti jos hiljadu stvari da te ispune.
    Kad ispunis samu sebe na onoliko nacina koliko ti je potrebno, oni se sami lepe.
    Sa njima se treba igrati u najlepsem smislu te reci i uzivati!
    A pravi dodje i lako ga je prepoznati.

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Julian_Duranona
    Citat Original postavio slatko volim :))

Kako da se postavim?
    kako da se postavis?

Ako se nisi salila:
    1. To sto si joj savetovala, nije ni lepo ni kulturno. Naprotiv, lepo i kulturno je to kad ti muskarac iznese svoje poglede na vezu, pa cak i ako su takvi. To je iskreno i za postovanje, cak i ako se ti osecas povredjenom zbog svojih neispunjenih ocekivanja.
    2. Ako ovo drugo ne govoris iz vlastitog iskustva, onda nemas pojma sa zivotom... A cak i ako govoris, opet nemas pojma. To ti kazem, jer su se na trzistu, pre stotinjak godina, pojavili prezervativi. Uvek mozes da ih kupis za male pare.. Ako ne taj "neozbiljni", onda makar ti.
    1. delom sam se salila, mada samo delimicno E sad, ti pricas o muskim "pogledima na vezu", a devojka je lepo rekla da su DIREKTNE PONUDE u pitanju, a ne pogledi na vezu

2. prezervativ se jeste oooodavno pojavio, ali na zalost, mnogi muskarci ga i dalje tvrdoglavo ne koriste, ili samo povremeno, kad im se cefne :shock:
    A ti da si u pravu, ne bi bolnice bile prepune devojaka koje se lece od kondiloma, i ostalih polno prenosivih bolesti :?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

Pa je l' im neko zabranjuje da odbiju seks bez kondoma? Ako smo mi vec glupi i neodgovorni, ne morate i vi da budete. Muskarci krivi, zato sto devojke imaju kondilome?! Svasta! A otkud muskarcima? Nastali iz prljavstine? Hteo sam da ti ukazem na besmislenost teze, da momci koji ne zele vezu - prenose bolesti. Kao prvo, ne moras da budes sa njima, a ako si vec sa njima, nemoj da kukas (posto znas na cemu si)... A kao drugo, nemoj da vodis ljubav bez kondoma. Ponavljam, glupo je svaljivati krivicu na drugog, zbog toga sto si ti zakacio/la polnu bolest.

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Pa je l' im neko zabranjuje da odbiju seks bez kondoma? Ako smo mi vec glupi i neodgovroni, ne morate i vi da budete. Muskarci krivi, zato sto devojke imaju kondilome?! Svasta! A otkud muskarcima? Nastali iz prljavstine? Hteo sam da ti ukazem na besmislenost teze, da momci koji ne zele vezu - prenose bolesti. Kao prvo, ne moras da budes sa njima, a ako si vec sa njima, nemoj da kukas (posto znas na cemu si)... A kao drugo, nemoj da vodis ljubav bez kondoma. Ponavljam, glupo je svaljivati krivicu na drugog, zbog toga sto si ti zakacio/la polnu bolest.
    Decko, a ko je tebe veceras uvredio?? Ako sam ja, sto se bre iznervira tol'ko??

Btw, o meni uopste nije ni bila rec
    Pozz!

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

Sta ti je bre? Kakvo vredjanje?
    Ti napises nesto, a ja kazem sta mislim... Ja nisam mislio da si me uvredila. Nemoj ni ti da tripujes.
    Samo mi smeta sto si mi se sad obratila sa - decko. To mi lici na zelju, da mi, kao spustis... Ali hajde, sam sam kriv, sto diskutujem sa tobom.

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Sta ti je bre? Kakvo vredjanje?
    Ti napises nesto, a ja kazem sta mislim... Ja nisam mislio da si me uvredila. Nemoj ni ti da tripujes.
    Samo mi smeta sto si mi se sad obratila sa - decko. To mi lici na zelju, da mi, kao spustis... Ali hajde, sam sam kriv, sto diskutujem sa tobom.
    e pa tvoj odgovor je zvucao kao da si se nasao prozvanim & da si nesto povredjen/uvredjen.
    A "decko" sam ti se obratila onako, vise iz zeza, a i to si pogresno protumacio da zelim da ti spustim Zato sam ti i napisala "pozz"
    A za ovo tvoje na kraju--pa to vise govori o tebi, nego o meni

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

Vazi.

Slične teme

1. Kako iznenaditi decka???