Sat,sta i sta...?

Leana

Početnik
Poruka
34
Zene pomagajte!!!
Uskoro ce mojoj ljubavi rodjendan (zajedno smo 3,5 god) sta bih mogla da mu poklonim???A da ne vude ona klasika,nesto od garderobe,kozmetike...znate vec na sta mislim...
A u vojisci je...
Imate li neki predlog??? :roll:
 
Pa da si skoknula do Hot-Fair-a mogla si mu kupiti poprilicno zanimljive igracke za puste vojnicke dane...

A sad malo realnosti, kupi mu pancir - kakvo je stanje u vojsci u poslednje vreme, to je najpogodniji poklon...
 
plati nekoj mučenici da ga zbari i seksa se sa njim ,,i kad svrši tada neka mu kaže da je ona poklon od tebe ,,,em ti uštediš na put ..da se ne mučiš ,,, riba dobije lovu on zadovoljen ,,, eto ,,svima leeepo ,,,što volem te kombinacije kada su svi na dobitku
 
Micotakis:
Leana:
Micotakis:
ako ne izlazi iz vojske tog dana, ti ga izbedaci da ne mozete da se vidite, a onda se pojavi ispred kasarne, kao iznenadjenje :!: moj predlog... :!:
E vidis,interesantno...nije mi palo na pamet... 8)

sta si se odlucila?
E,jos nista bas konkretno ali taj predlog svakako da stoji!
Ali zeneeeeeee bre budite malo romanticnije.... :oops:
 
Leana:
Zene pomagajte!!!
Uskoro ce mojoj ljubavi rodjendan (zajedno smo 3,5 god) sta bih mogla da mu poklonim???A da ne vude ona klasika,nesto od garderobe,kozmetike...znate vec na sta mislim...
A u vojisci je...
Imate li neki predlog??? :roll:

joj bozhe. jo$ jedna nema$tovita koja se uchlanila da bi pitala $ta da kupi dechku za rodjendan. bljak. ali hajde.. evo ti ne$to da ga nasmeje$.

uzmi mu plastichni pi$tolj, bombu, mitraljez i nozh.. ono.. kao za decu od 5 godina :) mislim da ce to prekaljenog borca oboriti sa nogu :)
 
Micotakis:
hehe, click, ima on toga na tone ali u pravoj varijanti, ako nisi procitao decko je u vojsci :D

c.c. pa u tome i jeste fora! Znate onaj vic kad Mujo nadje zlatnu ribicu i prva zelja mu je da se sve planine pretvore u burek, druga da se sva mora i reke pretvore u rakiju, a treca... Razmi$lja tako Mujo i kazhe: "Daj jo$ kilo rakije" :) ...ta 4a
 
cLick - OR - Die:
Leana:
Zene pomagajte!!!
Uskoro ce mojoj ljubavi rodjendan (zajedno smo 3,5 god) sta bih mogla da mu poklonim???A da ne vude ona klasika,nesto od garderobe,kozmetike...znate vec na sta mislim...
A u vojisci je...
Imate li neki predlog??? :roll:

joj bozhe. jo$ jedna nema$tovita koja se uchlanila da bi pitala $ta da kupi dechku za rodjendan. bljak. ali hajde.. evo ti ne$to da ga nasmeje$.

uzmi mu plastichni pi$tolj, bombu, mitraljez i nozh.. ono.. kao za decu od 5 godina :) mislim da ce to prekaljenog borca oboriti sa nogu :)
nije tacno da sam se zbog toga uclanila,ne budi bas toliko ironican.....
 

Back
Top