Осећам се ко у шпанској серији

SadPaNikadVise

Zainteresovan član
Poruka
239
Имам:

1. Девојку свог живота која је из разлога које никад до краја нисам схватио укинула сваки вид комуникације међу нама оног тренутка кад сам јој објаснио неке ствари и најрадије би волела да ме више никад не види и не чује до краја наших живота и да заборави да сам икад постојао
2. Најбољу ортакињу с којом сам јако близак у последње време, што је довело до неких интимних момената и тога да полудим за њом, али то што је свесна тога не смета јој да вара свог дечка (с којим је 4 године) са мојим цимером и најбољим другом
3. Врло симаптичну колегиницу с којом сам се нешто мувао и која је у једном тренутку изгледала као врло повољно решење комплетне ситуације, све до тренутка док није дошла код мене да се распитује какав је "брачни" статус горепоменутог цимера
4. Бившу девојку (моја најинтензивнија веза) која се ту скоро сетила да види шта радим и да ме цима да се видимо, оног тренутка кад ју је оставио дечко, после свих непријатности и некоректности које ми је приредила кад је једнострано раскинула везу

Кад мало погледам, потенцијално могу да имам много тога, али на крају немам апсолутно ништа. Ви што гледате шпанске серије овог типа, како се оне обично завршавају?
 
Smirnoff_Ice:
Dodji ti maleni kod mene, a mozes da povedes i cimera, treba da izbacim neke ormane iz stana, a od svih terapija RADNA je najbolja :!:

c011.gif
 
@mammy
Откад живим у дому осећам се ко у лудници... Али није да сам ја нешто много прсо због свега овога, само се понекад мало погубим у свим тим комбинацијама.

@anakin, loopy, sweet_baby
Ма не љутим се ја на цимера, није он крив што је шмекер, с тим се човек ваљда роди. А жена, као што се види, има свуда, оваквог цара од цимера тешко да ћу опет наћи. Нисмо џабе цимери већ три године.

@CaLiMeRo
Ако никад ниси у дому живео не знаш шта је цимерска љубав преголема 8)

@Devilishgirl
Зачудила си ме, пошто УВЕК пишем ћирилицом и заиста сам се и сам изненадио кад сам нашао те постове од прошле године. Бога питај зашто су писани латиницом... А овде напишем само кад имам нешто паметно да рекнем, зато сам још на 14 порука.

@Smirnoff_Ice
Долазимо чим се заврши јунски рок :D
 
Ja vec ziveo u jednoj takvoj spanskoj seriji... U njoj sam se zvao Alexandro Feo Como Ladrón Martines, i tu je bilo svega i svacega... Najgore je ipak prosao d1, no pazljivim seciranjem scenarija, on na kraju najbolje prodje... Steta sto je produkcija stala, imalo je potencijala da to postane najgledanija serija... Delove scenarija naci na: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=24332&postdays=0&postorder=asc&start=30 (i par sledecih strana) ;)

/troll off
 

Back
Top