NAJBOLJI STUDIO NA TELEVIZIJAMA...

BK ima odlichan studio za Telefakt, s tim shto ja mrzim televiziju sa takvom uredjivachkom politikom.
Rekao bih da RTS ima veliki potencijal sa tehnikom, koji ne ume da iskoristi, nisu ni na nivou 80-ih!!!
Oni bi imali jedan od najjachih studija u Evropi, oni multiprenosi prve lige bi ishli ko od shale da dovedu malo mladji kadar, mada im ni onaj Tijanich nije losh , s tim shto malo preteruje sa dosadnim programima-NEKA SE UGLEDAJU NA HRVATE
 
Dust:
BK ima odlichan studio za Telefakt, s tim shto ja mrzim televiziju sa takvom uredjivachkom politikom.
Rekao bih da RTS ima veliki potencijal sa tehnikom, koji ne ume da iskoristi, nisu ni na nivou 80-ih!!!
Oni bi imali jedan od najjachih studija u Evropi, oni multiprenosi prve lige bi ishli ko od shale da dovedu malo mladji kadar, mada im ni onaj Tijanich nije losh , s tim shto malo preteruje sa dosadnim programima-NEKA SE UGLEDAJU NA HRVATE

:wink: :wink: tačno :wink: :wink:
 
zoranpetrovic84:
rts ubedljivo...
ma de....
rts, stvara neku sumornu atmosferu. Često loše osvetljenje, mali studio gde su strpani neki nedužni smrtnici.... O tehnici i da ne govorim, hehe, kad kod se setim rts-a pomislim na informatiku, onu školsku - profi specialni efekti od pre 100 godina...


Moj omiljeni studio je "Magazin in" Sanje Marinković, nekako je umirujuć. Ima dovoljno svetla i prijatnih boja, lepo je sređen.
 

Back
Top