nije mi nista jasno...

solas

Početnik
Poruka
25
imam (a mozda sam imao ) drugaricu skojom se bas dosta druzim 7-8 meseci (od 5 - 25 sati/ danu). bili smo i zajedno na neko vreme pre 2-3 meseca al nije islo (vise zbog nje nego zbog mene; a i niceg od onoga nije bilo).
rekla mi je stvari o sebi koje nikome zivom nije rekla...

svaki dan smo bili zajedno po ceo dan ...do pre neki dan kada mi je rekla da joj je super samnom i da sam joj ja zaista naj drug koga ima...

eh.. vec sutradan nije htela ni da me cuje, rekla mi je da sam joj dosadan da je smaram itd (!?) otkuda iznenadna promena.
potpuno sam u cudu... nista nisam skrivio niti pogresio... niti sam ja nju puskom ganjao da se druzi samnom i provodimo zajedno vreme...
stavise planirali smo da idemo zajedno na more, a do pre neki dan htela je da se preseli kod mene (onog dana kad se nadrndala na mene je trebala da dodje)


sta vi mislite o svemu ovome...

iako mi je drugarica draga mi je i teze mi je da nju izgubim nego bilo koju devojku...

da li me je iznenada videla kao prepreku da ima decka ili nesto slicno...

nista mi nije jasno...
 
mammy:
mozda je nasla momka pa ne zna kako da ti kaze

pa i meni je to palo napamet...
al de je nasla decka u nekoliko sati (ono sve lepo mi je rekla uvece a nadrndana je bila oko podne kad me je zvala tj kad se probudila)

a drugo sto da mi ne kaze da ima decka? pa i ja sam imao devojku do bas skoro ...

III nije PMS :))

IV 100% nije trudna
 
ima nekoliko solucija:

1. da se pokajala jer ti je ispričala svoje najskrivenije tajne,pa se sad tripuje
2. da je zaljubljena u tebe, i da se posle ispovedanja uplašila da je ne gledaš drugačijim očima

ima tu nešto,čim ste bili nerazdvojni,a sad ona odjednom priča gluposti
pokušaj da dopreš do nje,da joj kažeš da ti je stalo do nje i da to što ti je ispričala neće da utiče na vaše drugarstvo i što je najvažnije da nećeš nikad njene tajne da iskoristiš protiv nje
Upaliće veruj mi,pod uslovom da to što pričaš i misliš
:D
 

Back
Top