Zaboravljena sifra !

loopy

Obećava
Poruka
78
Nesto sam cackao oko profila, hteo sam da promenim mail adresu,(a budala ne znam ni sam sto mi je to trebalo) i upisao sam staru adresu, a ona pola gde se upisuje nova adresa sam ostavio prazno.Na sledecoj strani je nesto pisalo ali nisam stigao da vidim sta :?

To je bilo juce, a danas kad sam pokusao da se ulogujem, kaze pogresna lozinka. :roll:
Isao sam preko onog linka zaboravio sam lozinku, ali nijedan moj mail se ne poklapa sa korisnickim imenom :evil:

Poslao sam kontakt Administratoru da mi kaze samo koja je adresa uneta da bih mogao da posaljem lozinku na nju.

Znam da oni nece tek tako da daju lozinke, ali ako mi ne veruju da sam to ja , mogu da im kazem sta sam sve imao u sanducetu, pa tako mogu da provere autenticnost.
Mnogo mi je bitan onaj stari nick :(

U potpisu, loop :wink:
 
He, he, tako ti i treba kad se petljaš s nečim što neznaš.
22.gif

A kako mi da ti tu pomognemo?
 
Ne znam loop kako bi ti i moderatori mogli pomoći, mislim da ti preostaje samo da čekaš, kad si već pisao administratoru. Ipak, kao što verovatno znaš, na ovom forumu se sve odvija neverovatno sporo (mesec i po dana se čeka da se postane moderator, prelazak foruma sa phpBB-a na Vbulettin već traje par meseci, prođe nedelju dana otkad neki klinac haker preuzme forum, a da to amin uopšte i ne primeti...). Može proći čak mesec dana pre nego što ti Božo odgovori, tako da budeš spreman na ono što te čeka.
Jedino ako se Incognito još mota oko foruma, pa da njega pitaš, pošto verovatno ima uticaja na takve stvari.
 
Pa ti si genije majke mi.
U pocetku sam mislio da ti je ono stvarno e-mail adresa (nikad ne znas ko sve visi ne netu :lol: ).
Moderatori nemaju mnogo veca prava od ostalih korisnika.
Oni mogu samo da sredjuju teme i vide IP korisnika...nista vise.
Ali kako je najavljeno, kao sto Daba rece, pre nekoliko meseci je najavljen prelazak na Vbulettin pa cemo imati malo vece parce kolaca.
 
Pa, teško je reći. Krstarica bi verovatno izgledala nalik ovome, s tim da s Vbulletinom dolazi dosta više mogućnosti, više opcija za same korisnike, bolji back-end za moderatore, veća siurnost samog foruma, brži rad, itd.
Ali i dalje će ostati otvoreno pitanje tvoga nicka. Ozbiljno, kontaktiraj ti Incognita, kao admin sigurno ti može pomoći.
 
Sto se vBulletin-a tice, bice preradjen da izgleda gotovo identicno ovom forumu... Jedino sto ce biti vece kontrole i boljih opcija za moderatore (tipa banovanja osobe sa 'njihovog' pod-foruma, lakse reorganizovanje poruka u vise tema itd.)...
 

Back
Top