AC Milanov Fan Klub u Srbiji

little mermaid ns

Početnik
Poruka
34
Pre svega, pozdrav svima
Ja bas i nisam redovan posetilac ovog foruma tako da se unapred izvinjavam moderatorima ako ovakva tema vec postoji.Naime,ja sam Dragana,ceo svoj zivot navijam za Milan i ne pravim ovu temu da bismo besciljno i beskrajno dugo diskutovali o protekloj sezoni :cry: ,vec iz sledeceg razloga.
Moj drug(nazalost,jedini u NS-u koji pored mene voli Milan) i ja smo resili da napravimo prvi(barem se meni cini da je prvi) Milan Fan Klub u Srbiji.
Stoga bih molila sve one koji zaista navijaju za Milan i imaju zelju i volju da ucestvuju u ovakvoj `akciji` da mi se jave na PP tako da bismo mogli da oformimo listu zainteresovanih i potencijalnih clanova.Ako imate jos neke ideje mozete ih naravno izloziti i ovde :)
Naime ja sam preuzela odgovornost da kontaktiram Assocaizione dei Milan Fan Club(u skorije vreme...malo me ispiti sad zadrzavju :x ) i da vidim koje je uslove potrebno ispuniti za osnivanje istog.Takodje,imam dosta prijatelja u Italiji koji su u kontaktu ili su clanovi Fosse ili Brigata koji bi nam pomogli u realizaciji citave ove stvari.Vise reci ce o svemu ce biti kad konacno saznamo koliko je otprilike ljudi voljno da se prikljuci.Planiramo da napravimo sajt koji bismo preveli na engleski i italijanski,zatim da izglasamo ime kluba itd itd
Nadam se da se ova tema nece pretvoriti u raspravu jer verujem da toga vec ima dovoljno svuda.
E sad,zainteresovani Novosadjani(i ostali :wink: ) javite se!!
Hvala unapred
FORZA MILAN!!! :twisted:
 
@Darko, nema veze sto navijas za Vojvodinu...ja sam sigurna da cu tesko naci ljude koji su poput mene(100% rossoneri) ali ako je to tvoj omiljeni strani klub onda si vise nego dobrodosao :)
P.S.
ionako nema sanse da se Milan i Vojvodina susretnu u nekom takmicenju :lol: tako da neces morati da brines o tome na koju ces tribinu da sednes :D :wink:
 
g090.gif
UAAAAAA sudijaaaaa
c030.gif
 
Moguće od kada ja pratim fudbal a to je poslednjih 20 godina-nisam imao prilike gledati A.C. MILAN na stadionu pored SPENS-a....
:shock:
U prošlosti je i ZASTAVA bila odličan auto.
U prošlosti je EI NIŠ proizvodio računare.
U prošlosti su i Srbi pobeđivali u ratovima.
Ali od prošlosti se ne živi... :idea:
 
nsbee:
progovoris italijanski u rekordnom roku i naucis puno toga o fudbalu! :D
grupica zabavno-edukativnog karaktera :wink:
I ti 'ladno, ovo Nenosu, da kažeš ?!?
:shock:
Pa ON je i srpski progovorio u desetoj godini ( i to kako - tako, onako ... , hmmm : nerazumljivo ... ), a o fudbalu zna : 22 odrasla čoveka sat i po' trče za JEDNOM loptom i ... ŠTA ĆE NJEMU VIŠE !!! :lol:
 
krvolok:
nsbee:
progovoris italijanski u rekordnom roku i naucis puno toga o fudbalu! :D
grupica zabavno-edukativnog karaktera :wink:
I ti 'ladno, ovo Nenosu, da kažeš ?!?
:shock:
Pa ON je i srpski progovorio u desetoj godini ( i to kako - tako, onako ... , hmmm : nerazumljivo ... ), a o fudbalu zna : 22 odrasla čoveka sat i po' trče za JEDNOM loptom i ... ŠTA ĆE NJEMU VIŠE !!! :lol:

J*ebo te , pa ni to nisam znao ! :shock:
...a da ti nisi onaj lajavi krelac ( iz crtaca ) :lol: :lol:
da ti zasiju usta , na d*pe bi progovorio :lol:
 
little mermaid ns:
Ej drustvo....a da se vratimo na temu :wink: dakle jel jos neko osim dokonog uma i nsbee ima zelju da `nauci italijanski i nesto vise o fudbalu`?? :twisted:
Bice nam super....na San Siru :idea: 8)
Hmm...aj zanima mene cisto informativno...posto ne planiram da se uclanjujem ali:
Da li su mozda organizovanja putovanja na neke utakmice tamo, koliko to kosta i koliko se dugo ostaje, tj. da li se i prespava mozda?
 
@pera zdera:
Pa ovako stvari stoje,ako je utakmica u nedelju u 15 ili u 20 onda se uglavnom ide da se tamo bude u subotu uvece i da se krene kuci u nedelju uvece (ako je utakmica u 15) ili u ponedeljak ujutru (ako je utakmica u 20).Mada sve je to i individualno.Uglavnom clanovi udruzenja navijaca imaju isti princip,tj svi idu u isto vreme i vracaju se u isto vreme,zbog atmosfere.Viza(turisticka) za Italiju je 35 eura,karta za Curvu Sud( mesto navijaca Milana) je 30 eura na srednjem spratu.To znam sigurno.E sada, karte variraju i od 20 do preko 200 eura(koliko ja znam).Dobro je onima koji imaju sezonske karte ali to se nama ne isplati posto ne zivimo u Italiji.Uglavnom se ide vozom ili busom,posto mi nemamo one `cheap flights` varijante.Mada,ponavljam,sve je to individualno.Mozes i da ides bez toga da prespavas :D ako ti se bas cima do Milana :P
To bi bilo to...cini mi se
 
underwater:
dok ne vidim transparent ROSSONERI NOVI SAD ne verujem u te price o odlasku na san siro zbog nedeljne utakmice...
Pa vidis meni uopste glavni razlog ne bi bila utakmica, nego turisticki prosetati i obici Milan i okolinu. Videti velelepna zdanja izmedju ostalih i cuveni stadion i prespavati u nekom hotelcicu...sve to naravno sa dobrim drustvom. Eto vidis ta ideja ne deluje lose...ako se vraca u Nedelju. Sirenice ne rece koliko put kosta? I po tvojoj proceni sve djuture.
 

Back
Top