Zašto darkeri ne vole fensere i obrnuto?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Zašto darkeri ne vole fensere i obrnuto?

Obećava
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Zašto darkeri ne vole fensere i obrnuto?

Obično darkeri fensere smatraju glupima, a ovi njih neurednima. Da li svi fenseri slušaju folk, a svi darkeri metal? Da li su fenserke i fenseri glupi, a ovi zaista prljavi??? Hajde da pričamo o tome

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?ili si mislio na punkere?gothicare?...
    Na koga si mislio? 8) sa mog stanovista ti mogu recvi da se volimo ko pas i macka (u globalu)iako ja nemam apsolutno nikakav problem,sta vishe poznajem fenomenalne ortakinje fenserke

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

tema je predjena uzduzh i popreko i ovde i na muzici, ali mozhda cje imati neko ko tu nije uchestvovao sada imati neshto pametno da kazhe pa nek nashi premudri moderatori to premudro izvagaju

fenseri i darkeri hejtuju jedni druge jer robuju svojim uverenjima koja su iskljuchiva i koja ne priznaju neshto drugo. tachnije, to nije hejt vecj chista besmislena glupa neupucjenost i nerazumevanje.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio joGooOOD
    ...iako ja nemam apsolutno nikakav problem,sta vishe poznajem fenomenalne ortakinje fenserke
    izdajico roda svoga... PpPpp

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

sretja moja pa nisam ni jedno ni drugo...neutrala... 8)

Neproveren član
    Učlanjen
    29.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Iskreno fensere jos i nekako mogu da svarim, ali kada mi se ovi satanisti, kojima je davno umro frizer, sa masnom kosom i martinkama okupe na Trgu i glume neko ludilo, e to ne podnosim... Jos se nesto tripuju i crtaju pentagrame a vecina njih ni nema pojma cak ni sta to znaci...

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

oh ne, uroshe zatucani, opet cjesh pokrenuti lavinu.

Zainteresovan član Majesty Of The Nightsky (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio UrosWasHere
    Iskreno fensere jos i nekako mogu da svarim, ali kada mi se ovi satanisti, kojima je davno umro frizer, sa masnom kosom i martinkama okupe na Trgu i glume neko ludilo, e to ne podnosim... Jos se nesto tripuju i crtaju pentagrame a vecina njih ni nema pojma cak ni sta to znaci...
    Evo ti generalizacije...........
    Strasno........
    Mogu se nazvati gothicarkom i pentagrame ne crtam, samo ih nosim i nisam satanista, ali imam svoju religiju. Frizerka mi je ok (nadam se da nije umrla), moje martike su u redu takodje ( veceras sam ih nosila uz bordo cipkanu suknju), veceras nisam bila na trgu, nisam glumela nikakvo ludilo, a kosa mi nije masna. Crvena je kao paradajz i cista je i mirise na lavandu.

Mrzim samo glupe ljude
    glupi ljudi slusaju karleusu
    karleusa je glupa i glup joj je imidz
    takav imidz fura 90% grada
    takav imidz se zargonski zove fansy
    mrzim glupe ljude koji su vecinom fenseri, ali ima i debila koji slusaju moju vrstu muzike( metal)

Jedino se mrze glupi fenseri i glupi metalci, ja licno imam puno drugova/ica fensera i nista im ne fali
    Problem je u debilnoj ljudskoj prirodi da se mrzi sve sto je razlicito i cudno i nije u skladu sa normama i moralnim nacelima (idi molim te, bas patim od toga sto me svi gledaju popreko )

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

eto ti uroshe, jesam ti rekao?
    sad si dobio lekciju. jel ti sad jasno? 8)

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

Citat Original postavio UrosWasHere
    :shock: :shock: :shock:
    e stvarno si lupio
    posebno ono za masnu kosu...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

verovatno zato sto imaju obrnuta misljenja...
    ono sto je kultno za fensere to je obrnuto za darkere...i ono sto je kultno za darkere to je obrnuto za fensere...

ako razumete sta hocu da kazem... 8)

Domaćin bigsister (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Zašto darkeri ne vole fensere i obrnuto?

Citat Original postavio Filip_Kraljevo
    Obično darkeri fensere smatraju glupima, a ovi njih neurednima. Da li svi fenseri slušaju folk, a svi darkeri metal? Da li su fenserke i fenseri glupi, a ovi zaista prljavi??? Hajde da pričamo o tome

zato shto su dva razlichita sveta...medjusobno kontradiktorna...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano re

Citat Original postavio plavusa ana
    ono sto je kultno za fensere to je obrnuto za darkere...i ono sto je kultno za darkere to je obrnuto za fensere...

Slichno ako ne i isto mishljenje

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

ja hejtujem obe podvrste

shaaaaaaaaaaaaaaaaaaalim se.....

mada... ustvari......
    i ne.

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Citat Original postavio plavusa ana

Sta je to kultno za fensere?Evo ja sam fenserka,a nemam blage ko ili sta je moj kult?Jeca,mozda?Ili roze boja? :?

Zainteresovan član Bee (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?
    Nisam imala pojma da vas toliko raznih ima...neinformisanost, sta ces. Mogu li samo da pitam zasto se tako delite kada je to sve metal?! Viking metalci nece da ih pomesaju s death metalcima? Ju, to bi bila katastrofa, cista nekultura. Zar se zbilja vi kao ljudi toliko razlikujete pa morate da se klasifikujete? I stvarno viking metalci ne slusaju trash, a powerovci ne vole black? Nije mi jasno kako se mozete tako ogranicavati na jednu relativno sicusnu vrstu muzike. Zao mi je, ali to mi izgleda kao najobicnije preterivanje. U koju svrhu, to je vec posebno pitanje...
    I jos jedna stvar: niko normalan ne mrzi metalce, cak nema ni neko posebno misljenje o njima kao metalcima. Ja, evo, ne mislim ama bas nista o tome. Pogotovo me ne zanima kako se oblace, to nista ne menja. Kao, to je nekakvo izrazavanje stava, sta li. Kakvi to stavovi osim onog da volis neku posebnu mjuzu stanu u par cipela, majicu i namazane trepavice! Molim vas.
    Nije to stvar stava, vec pokazivanja. Covek ne postane ni gori ni bolji kada ga umotas u drugo parce tkanine; druga stvar sto to mozda zeli da postigne.
    A sto se fensera tice, mozda deca vole da nose lepu a skupu odecu i to je sve. Ni tu se ne kriju ne znam kakva razmisljanja. I ne vole svi Jelenu Karleusu
    Te podele postoje samo u ocima onih koji sami hoce da budu nesto posebno... Steta sto vecina mladih misli da ce zbog odece to postati. OK je izgledati kako hoces, meni je cak drago da vidim nekog ko relativno neobicno izgleda (neki dan prodje kraj mene neki tip sa irokezicom od 30 cm i bilo mi je zanimljivo). Ali kada mi neko pocne prosipati price da iza toga stoji ne znam kakva razlicitost grupe... Svi smo ljudi i ponaosob smo razliciti, ne po tome ko slusa Seku a ko Korn. To je beskrajno nebitno.

Izvinjavam se ako sam smorila, ali morala sam ovo da kazem.

Obećava immortalgirl (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ma retki su oni koji se zista mrze medjusobno.Ljudi obichno vole da pljuju sve shto je razlichito od njih, verovatno tako podizu svoje samoposhtovanje
    I to pljuvanje traje samo dok ne upoznash osobu pa ti posle nije jasno shto ti je toliko smetala ta roze/crna boja.
    Ako je neko kreten on nije takav zato shto je fenser ili metalac vecj ga jednostavno majchica priroda za***ala i ne mozesh ga promeniti.
    Seljaka ima gde god da se okrenesh, a to je stvar roditelja koji su svom potomstvu preneli takvo ponashanje i uglavnom muzika nema velikog uticaja na to.

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

[quote="Bee"]
    Nisam imala pojma da vas toliko raznih ima...neinformisanost, sta ces. Mogu li samo da pitam zasto se tako delite kada je to sve metal?! Viking metalci nece da ih pomesaju s death metalcima? Ju, to bi bila katastrofa, cista nekultura. Zar se zbilja vi kao ljudi toliko razlikujete pa morate da se klasifikujete? I stvarno viking metalci ne slusaju trash, a powerovci ne vole black? Nije mi jasno kako se mozete tako ogranicavati na jednu relativno sicusnu vrstu muzike. Zao mi je, ali to mi izgleda kao najobicnije preterivanje. U koju svrhu, to je vec posebno pitanje...
    quote]
    Zasto,?to mene ne pitaj...verovatno zato sto blackeri misle da su opakiji od gothic metalaca...Sve se to razvilo u subkulturu,no glupo mi je kadf neko kaze dareri,pa cekajte ljudovi zna se na koga se misli

Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

I da josh nesto bee...ima razlike jer metal poput dzeza ima puno zanrova koji imaju drugcije karakteristike(ako ti nije jasno idi na wikipediju)i nije stvar u oblacnju pobogu

Obećava
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

I da josh nesto bee...ima razlike jer metal poput dzeza ima puno zanrova koji imaju drugcije karakteristike(ako ti nije jasno idi na wikipediju)i nije stvar u oblacnju pobogu
    Problem je, nažalost, u tome što stvar jeste u oblačenju! Fenserke su na moje oči bile gađane grudvama od nekih darkera samo zato što su fenserke, a mog druga su dizelaši bili jer ima dugu kosu! Pa je li to normalno???

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

A mog druga metalca prebili su skinsi samo zato jer ima dugu kosu.I sta sad?

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

shta sad?
    pa nishta.
    nek on prebije nekog skinsa zato shto nema kosu

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

tako ti je to.
    jednog dana ce i mene verovatno neko da bije, mozda zato sto sam visoka metar i 68?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Bee
    Ocigledno si doista ,izuzetno neinformisan...ima nas raznih u svetu i najlakse je da sve ljude pobacash u fioke sta podazumevash pod darkeri?metalci?koji metalci?black metalci?death metalci?power metalci?trash metalci?viking metalci?glam metalci?gothic metalci..?
    I jos jedna stvar: niko normalan ne mrzi metalce, cak nema ni neko posebno misljenje o njima kao metalcima. Ja, evo, ne mislim ama bas nista o tome. Pogotovo me ne zanima kako se oblace, to nista ne menja. Kao, to je nekakvo izrazavanje stava, sta li. Kakvi to stavovi osim onog da volis neku posebnu mjuzu stanu u par cipela, majicu i namazane trepavice! Molim vas.
    Nije to stvar stava, vec pokazivanja. Covek ne postane ni gori ni bolji kada ga umotas u drugo parce tkanine; druga stvar sto to mozda zeli da postigne.
    A sto se fensera tice, mozda deca vole da nose lepu a skupu odecu i to je sve. Ni tu se ne kriju ne znam kakva razmisljanja. I ne vole svi Jelenu Karleusu
    Te podele postoje samo u ocima onih koji sami hoce da budu nesto posebno... Steta sto vecina mladih misli da ce zbog odece to postati. OK je izgledati kako hoces, meni je cak drago da vidim nekog ko relativno neobicno izgleda (neki dan prodje kraj mene neki tip sa irokezicom od 30 cm i bilo mi je zanimljivo). Ali kada mi neko pocne prosipati price da iza toga stoji ne znam kakva razlicitost grupe... Svi smo ljudi i ponaosob smo razliciti, ne po tome ko slusa Seku a ko Korn. To je beskrajno nebitno.

Izvinjavam se ako sam smorila, ali morala sam ovo da kazem.
    BRAVO!!!
    Taj idiotizam koji samo jos vise deli ljude ( ko da svetu nije dosta ratova zbog religije, boje koze itd. ajd sad da se bijemo jer gajimo kose i boje kakve gajimo-strasno )
    Pogotovo mislim da je jako glupo sto je to sve cesce medju decom, gotovo kao da se hrane mrznjom.
    " Jao sto smo se smejali glupom fenseru... "
    " Jao sto smo videli smrdljivog satanistu "
    Muzika nema nuzno veze sa religijom.
    Ali iskreno gledajuci cini mi se da su fenseri omrazeniji od strane metalaca. Ali samo onih koji ne razmisljaju.
    Ali to postaje opasno! Jednom sam dobila konzervu i kamen u glavu jer sam nosila majicu Tvitija i pocepane pantalone ( GLUPA IDIOTKINJO, FENSERKO ODVRATNA STA SE POZERISES??? -DUM, TRAS- ) i to sa trga-koliko li je to glupo.

Pentagram je simbol zenske seksualnosti :wink:
    ( Procitajte Da Vincijev Kod obavezno ). hehe

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Slične teme

1. Zasto muskarci vole nase guzze,zasto bre???
    Autor bobba u forumu Žene
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 30.05.2013., 14:18
  2. ZASTO ONI NE VOLE NEVINE DEVOJKE?
    Autor NISLIJKA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 19.09.2010., 06:13
  3. Tom clancy zasto ga vole
    Autor justcause77 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 15:19
  4. Zasto ljudi vole istoriju a zasto ne?
    Autor tommy gun u forumu Istorija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.01.2007., 19:04
  5. ZASTO ZENE NE VOLE
    Autor MONTE KRISTO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 24.05.2005., 21:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku