Moze li ko genijalnije?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Prvo da Vas razocaram jer nije tema o sexu i nije moja ideja :oops:

Na jednom forumu, devojka pita sta da kupi decku na poklon, onako bez ikakvog povoda :roll:

Jedna clanica odgovara:

"Imala sam istu dilemu pre jedno mesec dana, kad je mom dragom bio rodjendan...jednostavno sam htela da bude nesto bas specijalno.Tako da sam sela za komp, ukljucila Paint Shop Pro i napravila mu sliku sa porukom, u mom stilu i pomalo devijantnu, bas kao sto on voli.Kupila lep stakleni ram, uramila, poklonila.
Sada je stacionirana na njegovom radom stolu, i jedina je stvar sa koje se redovno brise prasina"
8)
Moze li ko da smisli nesto genijalnije :?:
 
jao...nazvao me najlepsa...sad moram iskreno da mu odgovorim... :shock:

Pa...npr...zrno psenice na kome pise sa jedne strane tvoje ime a sa druge njegovo.ALi nema mnogo osoba koje umeju da cene simboliku poklona.
 
Постоји генијалнији поклон, који је својом симболичком снагом прешао у легенду:

Пре пар година на мору сам изнајмио са девојком педолино. Одаљили смо се прилично од обале и водили љубав. Кад смо завршили, тек смо тад схватили да се налазимо пар стотина метара од обале.

Почели смо да се враћамо, али нам струја није баш помагала. У једном тренутку ма колико управљали и вртели педале, педолино је почео у круг да се врти. Попиздели смо и на крају сам ускочио у воду и ставио пераја која сам понео. Моја девојчица је вртела педале, а ја сам управљао и гурао уз помоћ педала (камо среће што сам их понео).
Некако смо стигли, а ја, колико сам био уморан, нисам ни могао да се расправљам са људима који су ми изнајмили педолино, јер сам био убеђен да се некако покварио.

У целом том метежу при повратку, моја девојчица је остала без једне папуче. Било јој је ужасно жао, као и мени, јер су биле ужасно слатке. То су биле најобичније љубичасте папучице за плажу, али су биле јединствене, јер су њој тако лепо стајале са све цветићима различитих боја којима су биле изсликане...

После пар месеци, добио сам поклон.
Кад сам отворио, затекао сам папучу са вешто прикаченом осушеном ружом уз помоћ перлица и савијеном порукицом у коме је писало нешто лепо што ипак не бих сад да износим.
Све ме је то подсетило на прелепе и непоновљиве тренутке које смо заједно провели на том летовању...

И дан данас ми та папучица виси на зиду изнад радног стола...
 
A zamisli ovo:

Kresnes ribu i posle nekog vremena raskinete, ali to nju ne spreci da ti uruci najlepsi poklon...

Jednog dana pred vratima zateknes korpu sa jednim divnim stvorenjem u njoj... Nesto sto ce te do kraja zivota tog malog i bespomocnog stvorenja podsecati na nju i trenutke sa njom...


Zateknes hrcka...

A priznajte da ste mislili na "ono", puj puj, daleko bilo!
 
shmrc...
5.gif
 
Meni se sa jednim bivsim desavalo da npr. 15-ak minuta cekam da se pojavi, a tek onda primetim poruku namenjenu meni, na kojoj pise "Tu sam iza ugla" i tako neke situacije, ali nikada neki neobican poklon...
Mada su i ove situacije na neki nacini pravi poklon...
 
Vragolasta Amfibija:
jao...nazvao me najlepsa...sad moram iskreno da mu odgovorim... :shock:

Pa...npr...zrno psenice na kome pise sa jedne strane tvoje ime a sa druge njegovo.ALi nema mnogo osoba koje umeju da cene simboliku poklona.

bravo Vragolasta, znao sam da cu dobiti neki pametan odgovor od tebe 8)

Jedino se ne slazem sa tvojom zadnjom recenicom, ali za ideju si me odusevila. :P

Ovi ostali odgovori i nisu nesto :?
 
loopy:
Vragolasta Amfibija:
jao...nazvao me najlepsa...sad moram iskreno da mu odgovorim... :shock:

Pa...npr...zrno psenice na kome pise sa jedne strane tvoje ime a sa druge njegovo.ALi nema mnogo osoba koje umeju da cene simboliku poklona.

bravo Vragolasta, znao sam da cu dobiti neki pametan odgovor od tebe 8)

Jedino se ne slazem sa tvojom zadnjom recenicom, ali za ideju si me odusevila. :P

Ovi ostali odgovori i nisu nesto :?

mališa, da nije to autobiografskog porekla!!!???? :twisted:
 
loopy:
:oops: jesam, kao i svi rakovi :D

i ti si romanticna pa sta :?:

pa ništa,nemoj da se duriš bre ti sa novim NICK - om. :lol:

Meni je nekada davno jedan dečak pokloni pelcer Hristovog trna.Jedva sam ga odgoila - jer u to vreme nisam imala pojma ni koja to je biljčica - bila sam u srednjoj školi.
Odrastali smo zajedno.Sad je to moje omiljeno cveće. Imam ga oko 13 godina.I mnogo mi je drago - član porodice.
Odlepila bih kad bi mu se nešto desilo.Stvarno nisam normalna!?Šta ću,kad se mi račići sentimentalno vežemo za stvari.
:D
 
I opet tema u takmicarskom stilu. Poklanjati sa ciljem da voljenu osobu ucinimo srecnom i da taj poklon ostavi neizbrisiv trag u njenom srcu, to je prava stvar, a ne da nas okolina tapse po ramenu i divi se zbog nase genijalnosti.
 

Back
Top