Da li smo seksualno isfrustrirana nacija ?

Lexa:
E, ima sexa, sa samim sobom...
Toga ovde najviše ima, i previše.
I autobusu, tramvaju, na sred ulice, u učionici na sred časa, u kupatilu (hvala Bogu i tamo), ispred monitora, dno dna.

ček, ček... Ti to iz sopstvenog iskustva? :P

Ma Srbi vole da se prave da su majstori u seksu, a u principu su bandoglavi i ne prihvataju nista malo nastranije... U stvari, kobajagi ne prihvataju... Koliko je samo tih kvazi-moralista koji redovno posecuju qurve, ka*aju transvestite i lizu cizme nekoj domini... A ovamo se prave neki moralisti i tradicionalisti...

Lazni moral. To je zaraza koja se siri Srbijom. Ako je neprihvatljivo za uzu okolinu, Srbi ce uvek predstavljati da im je to odvratno, bez obzira koliko im se to u stvari dopadalo...

Danas je u Srbiji tabu tema cak i predloziti svojoj partnerki analni sex, sexualne igrice, koriscenje vibratora, pa cak (u nekim slucajevima) i oralni sex... :roll:

Za vecinu je sex: udjes, izadjes i gotovo... Ali tu ima i nesto vise od toga. Bas zbog nerazumevanja sustine seksualnog cina (kao aktivnosti u kojoj je cilj zadovoljstvo obe strane, a ne samo jedne) danas postoji veliki broj seksualno isfrustiranih zenskica i seksualno iskompleksiranih tipova...
 
zlatokosa76:
Volela bih da se malo osvrnete na ljude koje poznajete,blize prijatelje.Znaci,ima li u Srbiji dovoljno seksa?

Ima koji imaju: vlasnici kafića, kafana, razni biznismeni - provereno imaju ženu i ljubavnice, neki su ih rasporedili po raznim državama, ima srećno udatih i oženjenih golupčića, ekstravangantnih veza, i oni koji nemaju - a tragaju, i oni koji nemaju ... i još mnogi neki razni odnosi
 
klara_m:
zlatokosa76:
Volela bih da se malo osvrnete na ljude koje poznajete,blize prijatelje.Znaci,ima li u Srbiji dovoljno seksa?

Ima koji imaju: vlasnici kafića, kafana, razni biznismeni - provereno imaju ženu i ljubavnice, neki su ih rasporedili po raznim državama, ima srećno udatih i oženjenih golupčića, ekstravangantnih veza, i oni koji nemaju - a tragaju, i oni koji nemaju ... i još mnogi neki razni odnosi

Zaboravila si sponzoruse...
 
Suzanita:
klara_m:
zlatokosa76:
Volela bih da se malo osvrnete na ljude koje poznajete,blize prijatelje.Znaci,ima li u Srbiji dovoljno seksa?

Ima koji imaju: vlasnici kafića, kafana, razni biznismeni - provereno imaju ženu i ljubavnice, neki su ih rasporedili po raznim državama, ima srećno udatih i oženjenih golupčića, ekstravangantnih veza, i oni koji nemaju - a tragaju, i oni koji nemaju ... i još mnogi neki razni odnosi

Zaboravila si sponzoruse...

A ja ne znam ko spada u tu kategoriju: one koje teže da se udaju, one koje traže muškarca koji će da im otvori butik, frizerski salon, turističku agenciju, one koje traže čaroliju trenutka, ....
 
zlatokosa76:
Volela bih da se malo osvrnete na ljude koje poznajete,blize prijatelje.Znaci,ima li u Srbiji dovoljno seksa?
Pa naravno da nema. Muskraci samo pare oci po ulicama.Gledaju zenske noge,dupeta,sise i padaju u trans i samim tim postaju vremenom frustrirani,jer vecina ne moze da poyebe tako nesto. :D
A i devojke se oblace kao da hoce da kazu: Poyebi me odmah! A ustvari kad ih pogledas samo sto ti ne kazu:Sta me gledas kretenu?!
I tako to ide u krug...neko nesto nabode,pa se hvali do sledece godine. :D
Cini mi se da je sex u Srbiji jos uvek stvar neke zenske nagrade muskarcu,a muskarcu neka vrsta trofeja.Kad se osolobodimo takvog nacina misljenja tek onda necemo biti sexualno frustrirani.Sex treba da bude neko trenutno osecanje.Po principu...yebe mi se,pa cu da se *****,jer mi je tako lepo i jer to volim.A ne ...necu da se *****,jer hocu da tvrdim pazar...da glumim celicnu devicu...da ga malo mucim...da vidim koliko je uporan itd.
Sa druge strane,kad muskarci malo spuste stav extra yebaca,svoje svakodnevno lelemudanje,kada malo budu yebali iz zadovoljstva,a ne iz hira da bi se hvalili kako je bilo...onda ce biti mnogo vise sexa.
Kod nas se sex vise svodi na praznu pricu nego na rad. :D
Sve se svodi na RASTERECEN SEX!
Izvin'te sto sam "jeo govnna" vise nego obicno...nesto mi naislo. :lol:
 
Mislim da na ovakvo pitanje može samo u prvom licu da se odgovara.

Znači da li ste vi isfrustrirani u seksu (bez obzira da li imate redovan seks ili nemate)?

Ostale priče tipa , ma drugarica mi se redovno seksa ili nije videla muškarca ima dve godine su toliko lažne da ne poverujete....

Pa dve godine slušam najbolje drugarice jedne Šapčanke kako je nagovaraju da se upusti u promet, ne valja joj zbog hormona , a ona se redovno nevaljalo igra samnom. Pa kvartet fantastikus iz Leskovca. Stalno izlaze zajedno i svi muškarci koji probaju da ih odvoje kad su zajedno ispadnu fijakeri....
Odvojeno, mašala.Piće i odmah "bole me noge , a ti si u centru"....
 

Back
Top