Drmanje strane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jednostavno u JavaScriptu:
Kod:
<SCRIPT language=JavaScript1.2>
function trese(n) {
if (self.moveBy) {
for (i = 15; i > 0; i--) {
for (j = n; j > 0; j--) {
self.moveBy(0,i);
self.moveBy(i,0);
self.moveBy(0,-i);
self.moveBy(-i,0);
         }
      }
   }
}
</SCRIPT>
<body onload="alert('Klikni da vidis!!'); trese(40);">
 
SALE83:
Evo jednostavno u JavaScriptu:
Kod:
<SCRIPT language=JavaScript1.2>
function trese(n) {
if (self.moveBy) {
for (i = 15; i > 0; i--) {
for (j = n; j > 0; j--) {
self.moveBy(0,i);
self.moveBy(i,0);
self.moveBy(0,-i);
self.moveBy(-i,0);
         }
      }
   }
}
</SCRIPT>
<body onload="alert('Klikni da vidis!!'); trese(40);">

a kako da od tog koda napravim da bude bez alert-a a da se stranica zadrma tek kad se klikne na link SLIKE i da se otvori stranica SLIKE.HTM ?
 
Pa upotrebi poziv te funkcije kad kliknes na image ili drugi element, "onClick()" ili slicno, ima milion nacina...
Alert() mozes izostaviti vec u gornjem primeru...
Bojim se da ti nedostaje HTML znanje? :)
 
Mladac se izbezobrazio?
A da se ti drzis DJ aktivnosti, bolje ce ti lezati izgleda...

Pa ako si toliko glup da ne mozes da izbacis jedan poziv funkcije iz linije, sta se masas corava posla?
Ako se tvoj dizajn Web strane zasniva na drmanju strane pri prelasku na novi link i ako je to sve sto si uspeo da smislis, nema od rabote nista. Lepo ti covek ponudi na tacni, ali to gospodcicu nije dovoljno, a da ti uradi caskom sve pa da ne moras da naucis nista?

Smiri malo strasti i baci se na ucenje. Cus' ON je trazio da mu neko URADI, sto bi zamarao svoj mozak. Pa ti bi sve na gotovo mladicu, skrati jezik najpre... mozda ce ti neko brze pomoci. Ja sigurno necu takvima kao ti.
 
Strasno, al sam se iznenadio kad sam ovo video, kakva je ovo danasnja omladina :lol: Ne, ozbiljno, ovde bi svi hteli da pomognu, jos i odvajaju svoje, preko potrebno vreme, verujem, da bi pomogli nekome kao sto si ti, DJ-u, a vidim kako im ti vracas, kakav ti je to nacin??? Ajde, razumem da ne znas to da uradis, OK, kazi lepo, zatrazi pomoc, a ne da se razbacujes ovde po neduznima !!! (koji hoce da ti pomognu)
PS (PosleSvega) > Mogu samo da kazem : " J*b* se, geache kretenski, mars u pi*ku materinu !!!"
 
codemaker:
Mladac se izbezobrazio?
A da se ti drzis DJ aktivnosti, bolje ce ti lezati izgleda...

Pa ako si toliko glup da ne mozes da izbacis jedan poziv funkcije iz linije, sta se masas corava posla?
Ako se tvoj dizajn Web strane zasniva na drmanju strane pri prelasku na novi link i ako je to sve sto si uspeo da smislis, nema od rabote nista. Lepo ti covek ponudi na tacni, ali to gospodcicu nije dovoljno, a da ti uradi caskom sve pa da ne moras da naucis nista?

Smiri malo strasti i baci se na ucenje. Cus' ON je trazio da mu neko URADI, sto bi zamarao svoj mozak. Pa ti bi sve na gotovo mladicu, skrati jezik najpre... mozda ce ti neko brze pomoci. Ja sigurno necu takvima kao ti.
Ja sam trazio da mi neko to URADI a ne tu da lupas gluposti!
ako neces ti da mi uradis onda cuti!!!!!
 
A da padne jedan mali BAN za ovog naseg DJ-a da ide da vrti malo ploce u nekom smrdljivom clubu i da razmisli malo sto je banovan.Covece pa ovo nema nigde napises liku sve a on te jos napusava..Ko je za BAN nek digne dva prsta... :?: :?: :?: :?:
 
Dragi moj DJ
Zasto pises sitnim slovima uvrede? Da moderator ne vidi? Pa kad si takav baja, ne boj se ni bana, i to je za nevaspitane kao sto si ti. Nista ne boli, samo te malo smiri...
Ne mogu da razumem kakav si ti mentalni sklop, ljudi ti pomognu, kad treba napisu deo koda, kad zasluzis malo te dobronamerno iskritikuju, ali sve u svemu ovde mozes mnogo nauciti, samo da hoces.
Ali ne, ti bi da se to lepo tebi uradi, jer gospodcic tako trazi, Ko nece, vredjaj ga, da se opameti i sedne i napise ti sta treba?
Pokrij se usima decko i knjigu u sake, vredjanje ostavi za vreme kad izadjes u diskoteku ili se prosetas sorom.

I naravno da ti necu pomoci, a jos manje cutati ako neki nevaspitani decak to naredjuje...

Ja stvarno ne mogu da shvatim cemu ovde sluze moderatori/administratori/ili_kako_se_vec_zovu...

- Decko nema pojma o HTML (nije strasno, treba da uci, da pita, ako je normalan neko ce mu pomoci)
- Deckic nema pojma o skriptovanju (nije strasno, treba da uci, da pita, ako je normalan neko ce mu pomoci)
- Mladca mrzi da googluje
- Drcnog Kacanina mrzi da pretrazuje Krstaricu
- Lik ne zna nijedan jezik sem maternjeg pomalo
- Vredja one koji bi da pomognu i koji traze od njega barem malo razmisljanja dok pokusava nesto da odradi
- Ako mu se ne URADI (ne POMOGNE), vredjace dok mu neko ne URADI (ne POMOGNE)
....

Sta treba nevaspitano derle da uradi, da navali na nekog sekirom, da bi bio banovan, ili bar opomenut? Cemu postoji pravilnik Krstarice? Jeli treba da pravilnik postuju samo oni koji hoce, koji nece - ne moraju?

Cccc...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top