Muški bikovi?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
gle, ogovaraju nas mrtvi ladni, pred nasim ocima, pu gadure jedne :D

muski bikovi generalno jesu "spori", zato sto im je element zemlja a pride su fixni znak. koliko brzo duva vetar, tece reka, gori vatra, a koliko brzo se pomera zemlja - nemoj da nas smarate "vidi vidi ono" i da nas "stipate" i sve ce biti ok. e sad, ja mislim da se bikovi, za razliku od drugih znakova, drasticno razlikuju od podznaka do podznaka. bik u podznaku blizanac ne prestaje da prica i stalno negde zuji, kao npr ja :D onda moj ortak koji je bik/rak nepodnosljivo smara. gleda tv, spava, sere, jede i na to mu se otprilike svodi zivot. a drugi ortak bik/strelac je doyaya zanimljiv lik, isto zuji i tako...ima nas raznih. bikovi se najbolje kapiraju sa ljudima koji su konkretni, jos uvek ne znam za bika koji voli ljubavne igrice u fazonu jurnjave kroz sumu (usporen snimak). ako neka pljuje po bikovima, nek se zapita sta je u znaku i podnzaku i zasto je uopste pokusala da nam pridje i sve ce joj biti jasno.
 
Moj decko je bik....i skoro sve sto sam do sada procitala je tacno!
Stvarno: KAD VOLI-VOLI i toliko je vezan!!!!!!Ali me izludjuje sto je sav usporen, treba mu sat vremena da izadje iz kuce npr....dok se organizuje, sve radi polako, sve mu je "opusteno" i on je sav "opusten"...Pored njega nisam nikad ozbiljna, neverovatno je duhovit, komunikativan i sa svima lako zapocne pricu, nevezano za pol, godine...
Ma, obozavam ga! :-D
 
Fixa:
gle, ogovaraju nas mrtvi ladni, pred nasim ocima, pu gadure jedne :D

muski bikovi generalno jesu "spori", zato sto im je element zemlja a pride su fixni znak. koliko brzo duva vetar, tece reka, gori vatra, a koliko brzo se pomera zemlja - nemoj da nas smarate "vidi vidi ono" i da nas "stipate" i sve ce biti ok. e sad, ja mislim da se bikovi, za razliku od drugih znakova, drasticno razlikuju od podznaka do podznaka. bik u podznaku blizanac ne prestaje da prica i stalno negde zuji, kao npr ja :D onda moj ortak koji je bik/rak nepodnosljivo smara. gleda tv, spava, sere, jede i na to mu se otprilike svodi zivot. a drugi ortak bik/strelac je doyaya zanimljiv lik, isto zuji i tako...ima nas raznih. bikovi se najbolje kapiraju sa ljudima koji su konkretni, jos uvek ne znam za bika koji voli ljubavne igrice u fazonu jurnjave kroz sumu (usporen snimak). ako neka pljuje po bikovima, nek se zapita sta je u znaku i podnzaku i zasto je uopste pokusala da nam pridje i sve ce joj biti jasno.

Tako je!!! E a kakav je Bik/Vodolija ???
 
Samantha Jouns:
Ma kakav strelac,..necu ni da cujem za njega,nezrelo deriste od 23 godine....Dok ne poraste necu da cujem nista za njega...BIKOVI SU ZAKON I muski i zenksi!!! ;) ;) ;)

BikLav:
Fixa isprica o dosta kombinacija Bik/podznak ali ne rece nista o BikLavu :)

ajmo ovako.
prvo odma' da se ogradim za uopstenost, obzirom da je posle znaka podznaka meni najbitnije da se zna gde je mesec, pa tako ako kazem da je bik/rak smarac, ne mora da znaci da je svaka ta kombinacija smaracka, jer zavisi od meseca, pa dalje ostalih planeta. drugo potpuno zavisi od osobe do osobe sta njoj odgovara, pa tako npr. meni bik/rak uopste ne odgovara, za razliku od neke ribe koja ce sve najlepse reci o toj kombinaciji.
znaci, ovo su moja zapazanja, sto ne znaci nikako da vaze za svakoga.

elem melem,
za jenog bika sve je dobro dok nije zemljani znak u podznaku, eventualno dupli bik, ali ipak ne : ) zemljani podznaci dodatno potenciraju osobine elementa zemlje, sto vrlo lako
moze da od osobe ispadne kreten ako je npr. bik/devica ili jos gore bik/jarac. kreten, da. ali bik/devica je super kombinacija gledano sa poslovno finansijse strane, kome je to bitno?
meni ne. idemo dalje. od vatrenih znakova najbolje je biti bik/strelac, pozitivani likovi i veoma humani ljudi, ali sa zdravstvene tacke gledista ta kombinacija je losa, arterioskleroza mu ne gine : ) bik/lav moze da bude dobra kombinacija, a moze da bude i losa. dobra je, ako je bik visi tip znaka i ako su mu mesec, venera i mars u nekim znakovima koji samo po sebi nemaju razvijen ego trip. npr. ako mu je mesec u ribama, mars u strelcu...ako je bik/lav nizi tip znaka, a pride mu je mesec, mars i venera u znaku razvijenog ego tripa, onda je to zadrti smrdljivi retard : ) bik/ovan je po mom misljenju losa
kombinacija, obzirom da ovan umanjuje neke osobine bika - konflikt. od vodenih znakova najbolje je biti bik/skorpija, dobijas 2in1, odnosno smanjene - uoblicavanje - osobina elementa zemlje, ali ne dira se bikovska snaga. bik/ribe je lepa kombinacija za okolinu, ali
za njega samog nije : ) tesko je biti riba u podznaku koji god da si znak : ) bik/rak kao sto sam rekao vise puta - smara. i na kraju vazdusni znaci. mislim da je za bika jako korisno biti vazdusni znak u podznaku. ta kombinacija zemlje i neba, daje jedan fini kompromis licnosti. bik/blizanac (to sam ja : ) su jako lepi i inteligentni lol. blizanac u ovom slucaju mnogo ubrzava bika, tako da za njega "usporenost" kao karakteristika bika uglavnom ne postoji. bik/blizanac mora konstantno da je mentalno zaposlen, jednostavno se smara kad ne mora da misli ni ocemu. bik/vaga je nesto slicno kao i bik/ribe u kontekstu da je dobar za okolinu, a nije za sebe. to se najvise ogleda u momentima misaonih procesa kada se u toj osobi desavaju veliki lomovi, i jednostavno toj osobi ponekad dodje da se iskljuci iz zivota na momenat : ) bik/vodolija nema tih problema. vodolija u ovom slucaju podrzava bikovsku snagu i oblikuje je u pozitivno kreativnom smislu (naravno ako je visi tip znaka). bik/vodolija je intelignetna osoba, ako jos ima i merkur u raku, onda je to potencijalni genije koji ima mogunost da unapredi celo covecanstvo.

i tako.... :D
 
Nisam baš neki stručnjak za astrologiju ali iz ličnog iskustva znam da se bik/lav i bik/jarac super slažu !!!Ajde neko da mi malo bolje objasni ovu kombinaciju inače ja sam bik/lav na granici sa devicom tako su mi rekli.
 
ajkulica:
Nisam baš neki stručnjak za astrologiju ali iz ličnog iskustva znam da se bik/lav i bik/jarac super slažu !!!Ajde neko da mi malo bolje objasni ovu kombinaciju inače ja sam bik/lav na granici sa devicom tako su mi rekli.

ajkulice pa ti si isto kao i ja...bik-lav na granici s devicom :D
juuuuuuuupiiiii naleteh na nekog slicnog meni...
kad si rodjena?
 
Zana:
Meni su bikovi jako dosadni. Uvek nesto vrte istu pricu. Samo gleda kako ce da klopa, odmara, spava, gleda TV. Pasivni su... :P
oni su sanjari,u svom su svetu ali sto dobro kuvaju iimaju smisla za pripremanje svih mogucih afrodizijaka....vole kuhinju definitivno...ali da su posesivni i ljubomorni....uzas jedan....nekako su bash slatki aliumeju da budu doosadni....mada taj jedanje bio zanimlhjiv neko vreme,mmmmmmmmmmmmmm.Da definitivno takodje mogu da budu smarachi....u smislu....golog prepricavanja nekih glupih detalja.....ali to se vise oidnosi na zene... za muskarce vazi....posesivni i po malo izgubljeni....ali simpa na neki svoj nacin
 

Back
Top