Muški bikovi?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
lolika:
Znam jednog bika koji uvek mora da ima po nekoliko ljubavnica (pored zene naravno), to mu je zivotni moto, ali mislim da je on izrod.

Nije izrod, znam i ja jednog. Uvek ima neke duge veze, a pored stalne devojke milion usputnih... i svakom zenom sa kojom je u bilo kakvoj vezi je opcinjen na neki nacin.
Inace je ok lik.
 
!!!:
Ja sam Bik i nervira me kada kazu da smo dosadni!
P.S. Da li je nekome dosadno kada je sa Bikom u krevetu................?
;)
e dakle stvarno?!?!? you again!!!!!!?????
bar promeni tu ruznu fotku...
da, meni je bilo jako dosadno, prosto mi je doslo da uzmem Cozmo da prelistam, nego nisam mogla da dohvatim, jer se rogonja bas opustio... :roll:
 
sexy lady2005:
e dakle stvarno?!?!? you again!!!!!!?????
bar promeni tu ruznu fotku...
da, meni je bilo jako dosadno, prosto mi je doslo da uzmem Cozmo da prelistam, nego nisam mogla da dohvatim, jer se rogonja bas opustio... :roll:
Mogu da se kladim da te niko nije j.ebo, pogotovo ne neki Bik.......
 
Evo ja sam BIK (zenski) i imala sam dve veze sa muskim BIKOVIMA i uzas!!! Licno mi ne odgovaraju nikako,...dosta su onako....cudni,imaju neke svoje bubice koje ja kao bik ne razumem i u sexu nisu bas nesto bili,,....i dosadni su,..sve im je svejedno,...pa me je to izludjivalo,...
 
Zana:
Pile moje malo, nema to veze sa lepotom.....
Mozda bi se prijatno iznenadio kada bi me video kako izgledam. Prema tome ne komentarisi o lepoti dok ne vidis :D
Ne znam da li si lepa,ali ja kao Bik tvrdim da mi nikad ne bi bilo dosadno sa lepom devojkom. Ako si stvarno toliko zgodna koliko tvrdis, mislim da taj tvoj Bikonja ne bi spavao, vec bi te demolirao od sexa..................
 
!!!:
Ne znam da li si lepa,ali ja kao Bik tvrdim da mi nikad ne bi bilo dosadno sa lepom devojkom. Ako si stvarno toliko zgodna koliko tvrdis, mislim da taj tvoj Bikonja ne bi spavao, vec bi te demolirao od sexa..................
Nisi ti to dobro razumeo. Nije bikovima dosadno sa devojkama, nego je devojkama dosadno sa bikovima. Kapis?
 
Zana:
Hvala ti sto si mu objasnila umesto mene....
A osim toga uopste ne smatram da su bikovi takvo "cudo" u krevetu. Vise ste ubedjeni da ste tako dobri....
Nismo toliko ubedjeni kao Skorpioni. Uostalom, Skorpioni misle da su najbolji u svemu.............. u kakvoj zabludi vi zivite.......................... :mad:
 
VesticaBG:
Jesu li oni ludaci ili samo cudaci????
U cemu je fora?
Samo mogu reci da me je jedan bik poljupcima izludio i postigao da ga stavim na mjesto broj jedan na ljestvici najboljih poljubaca. A ljestvica izgleda: 1. mjesto on, pa 10 praznih, pa onda neko sledeci.
Ne znam u cemu je bila fora, ali to mi se, ljudi, zaista nikad nije desilo :shock:
I bilo je prije 1,5 godinu, a jos vrlo dobro pamtim...
 

Back
Top