Sta radite ovde? :P

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.730
Tema je verovatno bila, ali ja nisam dolazila na Svastaru. Tako da... Slobodno me zatvorite, zasluzila sam. :P

Koji su vam razlozi da ovde gubite vreme?
Sta mislite, koje vam koristi Krstarica moze doneti? Da li mozete definisati ijednu od njih?
Nalazite li ovde "dusevnu hranu"? :lol:

Eto. 8)
 
Snezna_kraljica:
Tema je verovatno bila, ali ja nisam dolazila na Svastaru. Tako da... Slobodno me zatvorite, zasluzila sam. :P

Koji su vam razlozi da ovde gubite vreme?
Sta mislite, koje vam koristi Krstarica moze doneti? Da li mozete definisati ijednu od njih?
Nalazite li ovde "dusevnu hranu"? :lol:

Eto. 8)

Pa... U poslednje vreme se trudim da ne dolazim bas preterano cesto... Ova glupost te odvaja od real lifea... Virtuelni zivot je ipak samo substitut prave stvari. Ali ponekad mozes i da se nasmejes, podelis po koju rec sa nekim vecito nasmejanim forumasima (prepoznace se :P), smejes se glupostima koje citas, pises gluposti kojima se drugi smeju, ponekad se upustis u retke interesantne i inteligentne diskusije, imas priliku da proucavas ljude u virtuelnoj socijalnoj zajednici sto ti moze pomoci da steknes osecaj za citanje ljudi i u RL...

A, da... Sta podrazumevam pod citanjem ljudi... Ukratko neka vrsta primitivne psihoanalize. Proucavas koji kompleksi vode odredjene licnosti da se ponasaju onako kako se ponasaju... Za sta je pogotovo interesantan podforum LJ&S... :roll:
 
e ja sam u fazi odvikavanja
prestala sam da chitam postove duzhe od tri reda zadrzhim se po 5 minuta da preletim po sadrzhaju, eventualno kliknem na neku temu koja mi u startu izgleda predebilno, onda se izzaprepashcujem shta sve ljudi pishu (to kad sam extra dokona)
i ako me ne mrzi uprem prstom u najvecu glupost :roll:
duhovna hrana ?
pa ne bash
ali ranije sam dolazila da istresem negativnu energiju ovde, ono kao treba mi fight...ali to se pokazalo kao nepotrebno gubljenje energije :roll:
vrtimo se svi oko manje vishe iste stvari i to smori,
vecina iole normalnih ljudi vishe ne dolazi (blago njima), pa se skoro nishta normalno i zabavno ni ne mozhe prochitati ovde...sem jagodicinih postova naravno :lol:
inache bilo mi smeshno kako je neko moje pojavljivljenje ovde prokomentarisao sa:
I faza - "zhivi i pusti druge da umru "
II faza- " zhivim da pobijem druge"
III faza - "smaram se...."
nadam se da ce sledeca faza biti" see you in next life "
 
ja sam ovde josh 13 dana..koga je briga zna i zashto..
prvi put doshla missing adult conversation..
ostala zbog mentalne gimnastike..
lepo je razmeniti mishljenja..
lepo je chitati gluposti..
lepo je ostati bez texta pred nechijim mindwork-om..
nashla sam i korisnih inf, neke trazeci ih, neke sluchajno..
umela da zaglavim tri sata,
ali i da se smorim za tri minuta..
u svakom sluchaju interesting place.. ako nema nicheg pametnijeg :)
 
E, uhvatim sebe da citiram neku prsotinu odavde, ono, u fazonu: Negde sam pročitala... :roll:
Ili, mnoge gluposti pokupim odavde, a nikada inače ne bih ni čula za njih... Recimo, ne bih znala ko je Toševski :lol: , kad je onomad bio u emisiji...
Ustvari, pokupim gomilu gluposti, ako neko to naziva duševnom hranom, 'ebi ga...
 
Jedno vreme mi je baš trebalo da ne mislim o svom RL. A sad mi je zabavno da pišem na teme koje niko ne čita... :lol:
Šalim se. Mislim da ću uskoro da se zasitim foruma i da... move on. Tri meseca je dosta. :lol:
 
Ma lazi svi ovi koji kazu da samo prelete preko tema :lol: ! Salim se, ovde ima bas,bas dosta zanimljivih likova,zanimljivih tema,mnogo smejanja ka citam.... Potpuno je opusteno i razgovori su 8)
Jednostavno, ovde se lepo osecam. Super su me prihvatili iako sam mladja od skoro svih...(thank you guys, I appreciate this :wink: ,...)
 
CaLiMeRo:
Jedno vreme mi je baš trebalo da ne mislim o svom RL. A sad mi je zabavno da pišem na teme koje niko ne čita... :lol:
Šalim se. Mislim da ću uskoro da se zasitim foruma i da... move on. Tri meseca je dosta. :lol:
Ma, jok, bre. Ja se zasitim, nema me nedelju dana, pa se opet vratim. Kao Lesi... :wink:
 
snaja88:
Ma lazi svi ovi koji kazu da samo prelete preko tema :lol: ! Salim se, ovde ima bas,bas dosta zanimljivih likova,zanimljivih tema,mnogo smejanja ka citam.... Potpuno je opusteno i razgovori su 8)
Jednostavno, ovde se lepo osecam. Super su me prihvatili iako sam mladja od skoro svih...(thank you guys, I appreciate this :wink: ,...)
E, moja snajka, mene pojedoše zbog godina, a starija sam od tebe :shock:
Valjda što zabadam nos u teme na koje, valjda, samo sredovečni znaju odgovore :lol:
 
Snezna_kraljica:
Koji su vam razlozi da ovde gubite vreme?
Sta mislite, koje vam koristi Krstarica moze doneti? Da li mozete definisati ijednu od njih?
Nalazite li ovde "dusevnu hranu"? :lol:

Eto. 8)

ubijanje vremena u ova prokleta vremena, kad ti ne preostaje nista drugo nego da cekas bolje sutra.

Ali doci ce i taj dan , a ja cu biti spreman za njega :P

dotad mi preostaje samo da Vas smaram ovde :twisted:
 
valjda mi dosadno pa onda dodjem ovde da vidim sta se pricha...kao sto rece raindog vise i ne chitam cele psotove, samo preletim, pa ako me nesto zainteresuje onda chitam...
do sad sam se ovajdio samo za jedan cd pre neki dan. poslao mi red_zmaja jedan film (thnx man)

eto...
 
dodjem da se plasim od forumasha i onda mi je uzivo lakshe. mala jagodica.

eeeee jagode rastu kod pravnog fakulteta, ali su prljave!! :) al pozurite

tomaxe pa zovi dismisala za fizikaliju on ti je mlad i jak i to radi
 

Back
Top