Kutak za trudnice

:) evo nas u 34. nedelji....u pon idem na kontrolu pa cu vise znati....prehladila sam se pa sam balava i kasljucam ali sva sreca nemam temperaturu....imam osecaj kao da sam vec pred porodjajem....samo da izvucemo jos koju nedelju :worth:

Ma, naravno da ćete izvući još dve-tri nedelje. Verujem da smo sve pred kraj imale taj osećaj saće, saće... :) A ustvari, samo je pritisak veliki, i teška si i beba je sve krupnija iz dana u dan... Ja sam već od sedmog negde počela da govorim - samo da izvučemo još malo, a porodila se na vreme. Termin mi je bio 3 februar, a beb se rodio 25. januara.
Nisi jedina, sve smo imale taj osećaj i sve smo to prošle. Biće ok, bez brige. Zna bebili da mu je kod mame najlepše, neće on da žuri :D
 
Ma, naravno da ćete izvući još dve-tri nedelje. Verujem da smo sve pred kraj imale taj osećaj saće, saće... :) A ustvari, samo je pritisak veliki, i teška si i beba je sve krupnija iz dana u dan... Ja sam već od sedmog negde počela da govorim - samo da izvučemo još malo, a porodila se na vreme. Termin mi je bio 3 februar, a beb se rodio 25. januara.
Nisi jedina, sve smo imale taj osećaj i sve smo to prošle. Biće ok, bez brige. Zna bebili da mu je kod mame najlepše, neće on da žuri :D

:) bebi je super ali se moje telo buni, na odrzavanju sam i pijem lekove, uz strogo mirovanje a tegobe sve vece sto je i normalno da mi grlic nije skracen i poceo da se otvara.....drzite mi sipke :)
 
:) bebi je super ali se moje telo buni, na odrzavanju sam i pijem lekove, uz strogo mirovanje a tegobe sve vece sto je i normalno da mi grlic nije skracen i poceo da se otvara.....drzite mi sipke :)

Znam da održavaš, čitala sam. Ali dan po dan, i eto, 34. nedelja. Pa će danas proći dan, pa sutra, pa... i stići će 35-ta, pa dan po dan.... i doći će bebironče :heart:
Tako razmišljaj, dan po dan i biće ok. :ok:
Naravno, lezi, miruj, šta ćeš drugo. Šta smo sve u stanju da istrpimo zbog bebaća... i sve bi bilo kud i kamo lakše, samo da nije tog psihičkog pritiska, znam ja to.
Ma, čim je beb dobro, sve je dobro :D
 
Znam da održavaš, čitala sam. Ali dan po dan, i eto, 34. nedelja. Pa će danas proći dan, pa sutra, pa... i stići će 35-ta, pa dan po dan.... i doći će bebironče :heart:
Tako razmišljaj, dan po dan i biće ok. :ok:
Naravno, lezi, miruj, šta ćeš drugo. Šta smo sve u stanju da istrpimo zbog bebaća... i sve bi bilo kud i kamo lakše, samo da nije tog psihičkog pritiska, znam ja to.
Ma, čim je beb dobro, sve je dobro :D

:) strikam ,jos malo pa peti dzempercic gotov....ali, sta je tu je, ima da lezim koliko treba....sad sam u fazi da znam da nista ne znam i to je bas ponekad bzvz....cekam kontrolu pa cemo videti za dalje....alava sa, prvo je bilo, samo do 34. ned a sad mi ni to nije dosta, sad bih do 36. :mrgreen:
 
ja sam drugačije prolazila, sve u fazonu kad će više bar blizu termina doći dan, pa onda kad je došao termin jao, porađam se, pa prođe dan, dva, 8 :mrgreen:
tih 8 dana nakon cele trudnoće izgledaju najduži ako ste naivni kao ja pa pomislite da beba mora napolje kad dr kaže :lol:
 
neizreciva, a da li možda prodaješ to što štrikaš ili znaš nekog što prodaje?
sad ću ispasti glupava :mrgreen:
štrika i plete je isto?
pošto imamo pletene kapice, šputkice, šal jedan i rukavice :)
i toliko sam oduševljena, samo što nam je ovo isplela prababa, a ja bih odmah neki džemperčić
jedino po fejsbuku da prošnjuškam :think:
 
Kolica za blizance. :ortakinje:

15058979973511686_IEqIfE5f_c.jpg
 
neizreciva, a da li možda prodaješ to što štrikaš ili znaš nekog što prodaje?
sad ću ispasti glupava :mrgreen:
štrika i plete je isto?
pošto imamo pletene kapice, šputkice, šal jedan i rukavice :)
i toliko sam oduševljena, samo što nam je ovo isplela prababa, a ja bih odmah neki džemperčić
jedino po fejsbuku da prošnjuškam :think:

ne prodajem, ja to od ostataka pamuka sto sam imala smisljam sta da strikam...trosim vreme, pitanje da li cu voleti bebi da nosim....jednom sam videla na fejsu stranicu sa dzempercicima, pokusala sam da nadjem ali ne mogu...oko 600 di n su bili, koliko se secam....
 
:confused: treci dan sam prehladjena, sva sreca bez temperature a i fizicki sam ok.....prvo nos i oci a sad se to pomalo sredilo i nastupio je kasalj....bas mi bzvz, moram sutra na kontrolu ovako puna slajma....a idem medju druge trudnice
 
:confused: treci dan sam prehladjena, sva sreca bez temperature a i fizicki sam ok.....prvo nos i oci a sad se to pomalo sredilo i nastupio je kasalj....bas mi bzvz, moram sutra na kontrolu ovako puna slajma....a idem medju druge trudnice

i meni je tako isto bilo, prvo grlo pa stipanje nosa i suzave oci i za kraj kasljala sam kao budala, dve nedelje me to drzalo, mozda i malko duze, samo voca puno i caja sa limunom i medom, za grlo pokusaj caj od uprzenog secera, meni uvek pomaze
 
i meni je tako isto bilo, prvo grlo pa stipanje nosa i suzave oci i za kraj kasljala sam kao budala, dve nedelje me to drzalo, mozda i malko duze, samo voca puno i caja sa limunom i medom, za grlo pokusaj caj od uprzenog secera, meni uvek pomaze

evo, polako smo gotovi sa prehladom, grlo mi je spasio pantenol, caj i karamel...sad pijem jagorcevinu i polako se i kasalj smiruje....izvukla sam se super...
 
Mi smo u nedelju konacno bili u Segedinu, nisam se usudila ranije da idem, misleci da ce mi biti naporan put. Sve je super proslo, namestila sam se na zadnjem sedistu, muz me ususkao kao bebicu. Evo sta sam sve kupila, uglavnom F&F u Tescu koji po mom misljenju ima najlepsu garderobicu, C&A-izbor je isti a mozda cak i losiji nego u Novom Sadu i H&M koji je ok. Cene jesu dosta nize, ali uzevsi u obzir da sam kupila mnogo vise nego sto sam planirala jer nisam mogla da odolim, plus jos neke stvari za kucu, onda ispada da bas i nije isplativo jer kupis i ono sto ti realno ne treba:rumenko:
Evo samo par slicica (prva je iz NS):

DSCN0961.jpg
DSCN1155.jpg
DSCN1157.jpg


DSCN1160.jpg
DSCN1162.jpg
 
Za decaka je, prethodno sam kupila sve plavo i mornarsko pa sam htela malo da osvezim sa crvenom i krem:)
Danas je izgleda svima tezak dan. Ja sam cele noci imala grceve u nogama i rukama, uzas. Pijem i magnezijum ali slabo pomaze.
 
Slatke stvarcice si kupila, zavidim ti :aha:
Ja sam pocela da osecan nekakvo migoljenje u stomaku, mislim da je to-to.
Ali dosta nisko, i cini mi se da mi se stomak isto tako nisko pomalo stegne. e sad, na kontroli sam bila pre 2 nedelje i nije bilo reci o kontrakcijama, malo me strah.
I osecam se nekako "tesko" u stomaku, ne umem da opisem
 

Back
Top