Kutak za trudnice

Dobar dan mame;)
Vidim da niste kuckale jos odavno...nadam se da vas ima jos na ovoj temi ...
Ja sam bila na ovoj temi 2009/10 i 2012/13
Sada sam treci put trudna i eto me opet....
Ovu trecu trudnocu malo losije podnosim ali pricacemo vec....Sada sam 12-a nedelja....
Kuckamo se;)
 
Poslednja izmena:
Da javnem samo :D

Iskra se rodila 02.09, 3700gr i 52cm.
Porodjaj trajo vrlo kratko, manje od sat vremena trpela bolove kuci, u bolnici samo mi uradili ctg i pregledao dr i odmah u salu, probusili vodenjak i posle 20 min gotovo. Bez epiziotomije.:zurka::vatromet:

Sad nas muce grcevi, bljuckanje i nespavanje.:D
 
Pa super!
Ona je već velika devojčica.
Moje sestre su starije od mene 7 i 11 godina, i dok je najstarija bila u pretpubertetu i mrzela ceo svet, srednja je obožavala što sam se ja rodila i stalno je dovodila decu iz škole da me vide :lol:
Verujem da mami baš i nije bilo zabavno, al dobro :D
 
Zenice,evo mene opet.
Jel neka od vas imala problem sa "anemijom"?Kako ste se borile sa tim?Ja sam dobila da pijem heferol tabl ali sam i dalje malaksala,nikakva...
Pokusavam ishranom pored tabl da malo regulisem anemiju ali nema nekog napretka koliko vidim...
Jos na to imam mucnine od prvog dana....zabava:eek:
Pozz
 
Meni su pomogle feroglobin kapsule, nisam ih osetila, bile su mi lake za stomak a održale su mi hgb u nekoj normali.
Možeš koristiti seme koprive pomešano sa medom ili domaćim džemom od kajsija.
Mislim da se jede 3x1 kk dnevno.
 
Pokusavam i ishranom da regulisem anemiju ali tesko ide...I dalje sam malaksala i nikakva:confused:
A ovaj heferol je jaako tezak za stomak (bar meni)....:eek:

Na koliko ste radile ili radite UZ i krvnu sliku kod vasih dr?
Ja sam danas bila da joj odnesem dabl test.Ok je hvala Bogu.I pitala sam je za KS ona kaze maaa jok tek u novembru ,a radila sam pre mesec ipo dana.A UZ ce mi raditi na 7-8 nedelja....
Ne secam se u prve dve trudnoce kako je radjen ali mislim da je bilo na oko mesec dana....mozda gresim...
 

Back
Top