Voli me ne voli

macanns2005

Početnik
Poruka
18
Slabo se poznajemo. Ona kaze da me voli. Ja sam iskreno onako indiferentan prema njoj. Aj da ne lazem cenim je, gotivna mi je, ima nesto, ali ipak sam svestan da to nema neku perspektivu i da bi se ako bi ja tu igru prihvatio svelo samo na kres semu. Ne zelim da je povredim, ali kako god da okrenem povredicu je. Nisam pametan i ovakve situacije mrzim. Sta da radim sada?
1. Da joj pruzim sansu, vodim ljubav sa njom i onda ubrzo prekinem to.
2. Da joj u startu kazem da trazi nekog drugog.
 
1. evo i zasto :)


ali pre toga: kakvo vodjenje ljubavi, ako je ne volis? s koje si ti kruske pao? :)

1.zato sto ce ti se svideti to i onda ces je zavoleti, jer razmisljas glavicem.. i zato sto mozda shvati kako si los u krevetu, pa ona svrsi s tim :P
 
Broj 1 obavezno. Zato sto je guska. Ne poznaje te dobro a kaze da te voli.Ja stvarno ko da sam pala sa druge planete.Prosto ne mogu da verujem kada procitam neke stvari. Kako rece Devilis:O kakvoj se tu ljubavi uopste radi.
 
Devilishgirl:
1. evo i zasto :)


ali pre toga: kakvo vodjenje ljubavi, ako je ne volis? s koje si ti kruske pao? :)

1.zato sto ce ti se svideti to i onda ces je zavoleti, jer razmisljas glavicem.. i zato sto mozda shvati kako si los u krevetu, pa ona svrsi s tim :P
Da razmisljam glavicem ne bi imao ovakve dileme, jel tako?
A mozda jednog dana i ti saznas kako sam los u krevetu.
:twisted: A mozda ipak ne. :P Ti ocigledno nemas pojma nista o vodjenju ljubavi.
 
ma da ona je totalni duduk na tu temu :lol: :lol: :lol:

e lafe, kad bi samo citao neke teme
a060.gif
 
pa mozes i da se potrudish da napravish vezu, sto sve odmah tako konacno gledas a ni ne znas je

pozdrav teoretichar

..u stvari nije skroz...jedan par koji je bio zajedno 10 godina je poceo tako shto je on izlazio s njom jer nije imao s kim..posle su se vencali, sta je sada s njima..verovatno su josh u braku
 

Back
Top