koji 17'' tft?? velika dilema jedne Nine
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: koji 17'' tft?? velika dilema jedne Nine

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano koji 17'' tft?? velika dilema jedne Nine

hej decaci,
    bas bih uzela neki tft 17'' ne treba mi ni za kakve posebne akcije a da ne bude nesto lose :wink:
    moze 12 ms odziv. eto.
    ako nije problem dajte neke ideje
    hvala unapred,
    nina
    pozdravcic

Obećava RedDragon (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Cao Nina!
    Mogu da ti preporucim samsung 710N ja isto planiram da ga uzmem. Ima ga moj brat vec oko pola godine i do sad nije imao problema sa njim. Odziv mu je 12 ms max rezolucija 1280x1024. Nije bas ni skup moze da se nadje za oko 300 eur.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ma od 17-ica Samsung SyncMaster 173P nema konkurencije... Imam dva takva na stolu i ne pada mi na pamet da ih menjam za ista drugo... Bar dok neko ne napravi nesto priblizno eye-pleasing njima...

Jedino mu je odziv malko losijim ali ja jos nikad nisam primetio duhove na njemu... Mozda zato sto me igrice za trosenje testosterona uopste ne interesuju - vise volim da ga se oslobodim prirodnim putem

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Inco, 173P itekako ima konkurenciju, to shto imash dva na svom stolu ne znachi da su najbolji...

LG 1730B
    Viewsonic VP171b
    Sony SDM-HS74

Daleko je Samsung tu...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Nisam ja govorio o najboljim performansama, vec o najlepsem LCD-u, koji usput ima sasvim solidne, cak i odlicne performanse... Ovaj je "sladak k'o bombonica", a da ne pominjem njegove jako tanke ivice sto ga cini savrsenim za dual/triple monitor setup.

LG1730b ima moj komsija, i jeste jako fin monitor, al' je ruzan k'o noc i ima ocajan kontrast (bar u odnosu na S173P).

Sto se Viewsonic-a tice, tu se apsolutno slazem, tim pre sto i on ima tanke ivice i k'o stvoren je za montiranje jedan do drugog... Ali mi ipak Samsung izgleda lepse, a sem jako dobrog kolorita, nema Viewsonic bas toliko atributa da poklopi Samsunga...

Sto se Sony-ja tice, nisam ga ni video ni radio na njemu, te ne mogu da kazem ista o tome - sem da je kao i svaki Sony - tradicionalno ruzan (to ako ne lazu slike sa googleta).

Uopste ne tvrdim da je Samsung bolji od navedenih, narocito ne zato sto ih ja posedujem, ali je bar po mom misljenju za 5 klasa u dizajnu iznad pomenutih...

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Izvini, ja sam drugachije protumachio...

Respect and wicked...

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio RedDragon
    Cao Nina!
    Mogu da ti preporucim samsung 710N ja isto planiram da ga uzmem. Ima ga moj brat vec oko pola godine i do sad nije imao problema sa njim. Odziv mu je 12 ms max rezolucija 1280x1024. Nije bas ni skup moze da se nadje za oko 300 eur.
    Slazem se...I ja ga imam oko pola godine.Odlican monitor za taj novac.Inache sony je sony..

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Ja sam sebi danas poklonio Dell Wide LCD 24". Eeee ovo je monitor

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Ako ga ne koristiš za profesionalnu obradu slike ili nešto slično, uzmi onaj koji ti je najlepši, zayebi šta momci pričaju. Danas su ugavnom svi sasvim OK "za po kući".

(Pazi ti kako se momci polome da odgovore kad devojka pita... od sad ću i ja da kreiram neki account tipa "Nevaljala Maca" kad postavljam pitanja... hehehe )

Zainteresovan član Kypck (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

A kakav je SM 713n? Ako je 710n ok, ovaj bi trebalo da bude cak i malo bolji. Razmisljam se da ga uzmem, ali me plasi kako bi radio na brzim FPS ili tako necemu. Bitno mi je da ugao gledanja bude ok (da ne moram da gledam pod pravim uglom), da boje budu dobre, slika jasna (za aplikacije, tekst i za igrice) i da ne strepim za kvarenje piksela. Kakav je u odnosu na standardan CRT monitor (npr SM 753s,793s ili 795df)?
    Moj je malo ostario i zamutio se, pocinje da me zamara kada malo duze gledam u nega i resio sam da ga zamenim...
    795df, 713n ili nesto slicno?
    Imam bartona 2500+, 2*521mb kingston 400, asus ati 9600xt, igrao bi u max 1024, a aplikacije moguce u 1280..
    Koliko je osvezenje ekrana na 1024, a koliko na 1280?

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

Citat Original postavio evening
    A kakav je SM 713n? Ako je 710n ok, ovaj bi trebalo da bude cak i malo bolji. Razmisljam se da ga uzmem, ali me plasi kako bi radio na brzim FPS ili tako necemu. Bitno mi je da ugao gledanja bude ok (da ne moram da gledam pod pravim uglom), da boje budu dobre, slika jasna (za aplikacije, tekst i za igrice) i da ne strepim za kvarenje piksela. Kakav je u odnosu na standardan CRT monitor (npr SM 753s,793s ili 795df)?
    Pa evo i ja bas sad gledam:

SM 713N 8 ms, ugao vidljivosti 160, kontrast 600:1...

Malo skuplji od 710N, ali svakako bolja kupovina od 710N.

Zainteresovan član Kypck (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ma znam ja to sve na papiru i gledao sam ga. Ugao sigurno nije 160/160, ali zanima me prakticno od nekoga ko je probao nesto u tim varijantama. LG 17" L1730SSNT TFT LCD, je jeftiniji, ne znam kakav je on..

Slične teme

1. Dilema,velika dilema
    Autor cheda@ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 31.08.2011., 11:50
  2. EVO JOŠ JEDNE ŠARGAREPE.....
    Autor Ilinoida u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 18:43
  3. velika dilema
    Autor Vule u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 29