GDE NIKAD NISTE?

U avionu... A jednom pre par godina sam imao takvu sansu, no doticna dama nije htela da rizikuje da nas ulove :lol: ... Mislim da bi bilo itekako yebozovno tako sta raditi narocito pri poletanju aviona ili pri blazim turbulencijama, kad se cesto desava da avion naglo propadne ili se podigne i po 20-ak metara, i u tom trenutku ti za kojih pola sekunde da osecaj bestezinskog stanja :D
 
mammy:
NatasaNatasa:
.... gde nikada niste vodili ljubav? a voleli bi ste ...
loop:
ne bih voleo :x

ali nije pitanje gde bi voleo, nego gde niste :idea:


:roll:

n035.gif
:oops:
f020.gif
:oops:
 
ne postoji mesto gde nisam a gde bih htela.
sa svojim muzem sam vec 4 god ali nikad nisamo u autu,on mrzi na podu i na kanapeu jer mu nije udobno,u kadi je stalno guzva.ne razumem potrebu da se goozimo po tvrdim podlogama kad ima udoban krevet da mozemo da se skoncentrisemo na druge stvari a ne na nalazenje udobnog polozaja.ok nekima je uzbudljivo ali ja volim komfor :wink:
 
Волео бих да пробам у безтежинском стању. То ми је велика фантазија и потрудићу се да је остварим. Само ми још не пада на памет како? Можда,ако се смувам са неком космонауткињом... 8)
 
čoveče,ne mogu da verujem.
eto,nikad ne reci nikad :shock: :shock: :shock:
svašta sam videla,ali ovo nikad :shock: :shock: :oops: :roll: :twisted: :shock:
u kafiću,pred svima!!!!!!!!??????? :shock: :shock: :shock:
kuda ide ovaj svet!!!????? :shock: :evil: :shock:
 
NatasaNatasa:
Evo ja sam trenutno inspirisana jednim dijalogom ... pa cu vas pitati .... gde nikada niste vodili ljubav? a voleli bi ste ... (ovo je mackicina sugestija :lol: )
Ih bre pa postoji milion mesta gde nismo mogli a hteli smo...al sigurno jedno carobno koje cemo pamtiti...ceo zivot...(uhvatili nas panduri) :D :D :D
 

Back
Top