Prva Velika Ljubav u Teen Godinama...

Nasty_Mind

Zainteresovan član
Poruka
119
Ja je josh nisam dozivio... :(
Tj nikad nisam imao dovljno srece sa djevojkama u koje sam bio zaljubljen...
I chinimi se da mi ni jedna veza nije trajala preko mjesec dana...
I u zadnje vrijeme sam imao sve vishe one night veza i ot mi je toliko dosadilo da je to smijeshno...
I sada evo vec duze vrijeme chekam Pravu tj Prvu djevojku sa kojom cu dozivijeti svoju prvu ljubav...

Iko od vas imao srece ?
 
shushu:
Tinar:
Neeeeee... Ni priblizno. Mislim, zar cu u 16. godini da trazim pravu ljubab?! :roll:

to se ne trazi...jednostavno se desi. recimo,ja sam se na pocetku prve godine smuvala sa jednim likom bezveze,tj tada sam mislila da je to samo na jedno vece... i zajedno smo godinu i devet meseci...i volim ga :D
Upravo to! Nikad necu zaliti shto josh uvek nisam pravu ljubav. To se jednostavno desi, i ako se josh nije dogodilo, ne treba zaliti...
 
immortalgirl:
Chini mi se da sam 90% vremena "zaljubljena" u likove koji to ne zasluzuju pa mi chesto "slome srce". :(
Nikada nisam zaplakala zbog nekog tipa tako da rachunam da nisam nikoga volela. :D
Prava ljubav josh uvek cheka na mene. 8)
NADAM SE! :?


Eh,koliko sam ja puta plakala zbog tipova....

A da li sam nekog volela,ne znam....mozda cu tek kasnije saznati.Ma jesam,volela sam jednog.... :cry:Bilo je lepo,nezno,drugacije,deluje neponovljivo,iako dobro znam da najbolje tek treba da se dogodi....
 
laura87:
immortalgirl:
Chini mi se da sam 90% vremena "zaljubljena" u likove koji to ne zasluzuju pa mi chesto "slome srce". :(
Nikada nisam zaplakala zbog nekog tipa tako da rachunam da nisam nikoga volela. :D
Prava ljubav josh uvek cheka na mene. 8)
NADAM SE! :?


Eh,koliko sam ja puta plakala zbog tipova....

A da li sam nekog volela,ne znam....mozda cu tek kasnije saznati.Ma jesam,volela sam jednog.... :cry:Bilo je lepo,nezno,drugacije,deluje neponovljivo,iako dobro znam da najbolje tek treba da se dogodi....
a sta se desi ako svi mislimo da ono najbolje treba tek da se seti,i kad je vetj kasno skontamo da je vreme kad treba to najbolje da se desi u stvari proslo... :?
 
ja se nikad nisam ono bas,bas zaljubila....a to bruka zelim...i nikad nisam plakala zbog decka...a i to zelim da osetim kako je...

ja obicno kad posetim da se zaljubljujem napravim neko sr*nje da bi raskinuli...ili njemu namestim nesto ili tako nesto...

a par puta sam tako otkacila neke bruka frajere zbog nekih glupavih... :cry: :cry: :cry: i zbog toga se fazon kajem ceo zivot... :cry:
 
miss:
ja se nikad nisam ono bas,bas zaljubila....a to bruka zelim...i nikad nisam plakala zbog decka...a i to zelim da osetim kako je...

ja obicno kad posetim da se zaljubljujem napravim neko sr*nje da bi raskinuli...ili njemu namestim nesto ili tako nesto...

a par puta sam tako otkacila neke bruka frajere zbog nekih glupavih... :cry: :cry: :cry: i zbog toga se fazon kajem ceo zivot... :cry:
hm...nista netju da kazem.
 

Back
Top