DA LI NEKO SPREMA PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa presla sam sigurno dva puta knjigu (Rot - Radonjic) i postala mi je prilicno dosadna pa sam uzela svasta sa strane da citam...A sto se tice testa iz opste informisanosti tu ionako ne mogu nista , uzela sam one testove sa fakulteta, njih sam jednom presla, vecinu znam i to je to , nema tu sta da se uci...Ti,kako tebi ide i u kom si gradu?
 
_provincijalka_:
Zorana-VŠ:
A jel ima neko možda neka pitanja iz psihologije osim onih "zakon efekta...neurotičari...predrasude..." ?! Pri kraju sam knjige ali mi se sve nešto čini da sam pola zaboravila pa se plašim i da se preslišam! :cry:
Ja imam sa ranijih prijemnih ispita, ako hoces poslacu ti!

Može, pošalji mi molim te što pre, irenas@hemo.net
 
nisam sigurna kako je sada. kad sam ja polagala test iz psihologije je bio prilicno lak. mislim ako si ozbiljno spremao udzbenik ne daju neke posebne zackoljice. a sto se tice testa informisanosti tu stvarno mogu da stave bilo sta mada sam ja imala gomilu tih testova i dosta pitanja se ponavlja. zelim vam svima puno srece. ali da li ste zaista sigurni da zelite da upisete bas psihologiju i zasto?
sva pitanja su na zaokruzivanje. imas 6 ponudjenih odgovora i biras. a test ne znam koliko tacno traje ne secam se ali ima se sasvim dovoljno vremena. javite kako je proslo
 
totbsm:
nisam sigurna kako je sada. kad sam ja polagala test iz psihologije je bio prilicno lak. mislim ako si ozbiljno spremao udzbenik ne daju neke posebne zackoljice. a sto se tice testa informisanosti tu stvarno mogu da stave bilo sta mada sam ja imala gomilu tih testova i dosta pitanja se ponavlja. zelim vam svima puno srece. ali da li ste zaista sigurni da zelite da upisete bas psihologiju i zasto?
sva pitanja su na zaokruzivanje. imas 6 ponudjenih odgovora i biras. a test ne znam koliko tacno traje ne secam se ali ima se sasvim dovoljno vremena. javite kako je proslo

Uh, konacno sam prezivela taj prijemni, ali sada je jos gore cekati rezultate! :cry: :cry: Pa sto se tice psihologije-mala sala, ali test opste informisanosti-tu je vec bilo problema! :twisted: bas se plasim sta ce biti od svega toga jer sam jedino na psihologiji konkurisala!? :cry:
 
Cao narode,imam jednu molbu:da li "provincijalka" moze da mi prosledi testove iz psihologije iz prethodnih godina?od ogromnog su mi znacaja,u ponedeljak,utorak i sredu imam ispite,polazem u Beogradu i Nisu a imam utisak da nista ne znam i da sve znam.ono sto je sigirno,nikad u zivotu nisam videla test koji je slican tome,tako da molim da mi se pomogne:-) Pozdrav za sve!!
 
Hmm da li neko moze da ih okaci na internet? Testove znanja uglavnom, posto testovi opste informisanosti se mogu naci na fakultetu. Takodje ako neko ima primere Testova sposobnosti (za novi sad) bilo bi lepo da i njih okaci. Posto po meni svakako je bolje nego da svako ponasob se salje. Ai ja sam zainteresovana za iste.
Edit: ovo internet mozda zvuci malo smesno :D.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top