DA LI NEKO SPREMA PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU?!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: DA LI NEKO SPREMA PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU?!

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DA LI NEKO SPREMA PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU?!

Ima li neko ko se sprema za filozofski - odsjek psihologija ? Ako hoce da radimo zajedno (jer se i ja spremam ali mi je dosadno sama) moze da se javi, bar da se preslisavamo .

Ističe se _provincijalka_ (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Spremam ja, ali sam suvise daleko da bi mogli da se preslisavamo. U stvari jos uvek nisam pocela ozbiljno da ucim, nadam se ovih dana. Ti dokle si stigla?

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa presla sam sigurno dva puta knjigu (Rot - Radonjic) i postala mi je prilicno dosadna pa sam uzela svasta sa strane da citam...A sto se tice testa iz opste informisanosti tu ionako ne mogu nista , uzela sam one testove sa fakulteta, njih sam jednom presla, vecinu znam i to je to , nema tu sta da se uci...Ti,kako tebi ide i u kom si gradu?

Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Blago tebi kad si presla vec dva puta. Ja jos nisam nijednom i bas me hvata panika. Ali imala sam puno obaveza u poslednje vreme, oko skole. Ne znam tacno kad je prijemni , ali se nadam da cu do kraja juna da uspem da spremim.

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma stici ces , knjiga je prilicno lagana za ucenje...nista posebno...ima nekih stvari koje su pomalo zastarjele ali za prijemni i to se mora...Mene vise brine test iz opste informisanosti , tu mogu staviti sve i svasta.

Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Tacno!
    I ja sam uzel ate testove sa fakulteta i to nisu neka toliko teska pitanja, a imam i testove sa prijemnih ispita od prethodne dve godine, i ta su mi nekako teza!

Zorana-VŠ
    Guest

Podrazumevano

A jel ima neko možda neka pitanja iz psihologije osim onih "zakon efekta...neurotičari...predrasude..." ?! Pri kraju sam knjige ali mi se sve nešto čini da sam pola zaboravila pa se plašim i da se preslišam!

Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Citat Original postavio Zorana-VŠ
    A jel ima neko možda neka pitanja iz psihologije osim onih "zakon efekta...neurotičari...predrasude..." ?! Pri kraju sam knjige ali mi se sve nešto čini da sam pola zaboravila pa se plašim i da se preslišam!
    Ja imam sa ranijih prijemnih ispita, ako hoces poslacu ti!

Zorana -VŠ
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio _provincijalka_
    Citat Original postavio Zorana-VŠ
    Ja imam sa ranijih prijemnih ispita, ako hoces poslacu ti!
    Može, pošalji mi molim te što pre, irenas@hemo.net

irish boy
    Guest

Podrazumevano

E, ajde molim te, posalji i meni ta pitanja sto imas.

zan_taru@yahoo.ie

?????
    Guest

Podrazumevano

Jel može neko da mi kaže nešto o prijemnom za psihologiju u Bg-u i Ns-u, kakvog su tipa pitanja, tačnije dal su sva na zaokruživanje!? Gde je lakše studirati i tako to?! Čula sam da ima 3 puta više ispita u Novom Sadu nego u Bg-u!

Guest

Podrazumevano

Koliko vremena daju u Beogradu za resavanje testa iz psihologije i TOI??? Da li neko zna?

Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Pa mozda pise u informatoru, ili pogledaj na njihovom sajtu!

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisam sigurna kako je sada. kad sam ja polagala test iz psihologije je bio prilicno lak. mislim ako si ozbiljno spremao udzbenik ne daju neke posebne zackoljice. a sto se tice testa informisanosti tu stvarno mogu da stave bilo sta mada sam ja imala gomilu tih testova i dosta pitanja se ponavlja. zelim vam svima puno srece. ali da li ste zaista sigurni da zelite da upisete bas psihologiju i zasto?
    sva pitanja su na zaokruzivanje. imas 6 ponudjenih odgovora i biras. a test ne znam koliko tacno traje ne secam se ali ima se sasvim dovoljno vremena. javite kako je proslo

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio totbsm
    nisam sigurna kako je sada. kad sam ja polagala test iz psihologije je bio prilicno lak. mislim ako si ozbiljno spremao udzbenik ne daju neke posebne zackoljice. a sto se tice testa informisanosti tu stvarno mogu da stave bilo sta mada sam ja imala gomilu tih testova i dosta pitanja se ponavlja. zelim vam svima puno srece. ali da li ste zaista sigurni da zelite da upisete bas psihologiju i zasto?
    sva pitanja su na zaokruzivanje. imas 6 ponudjenih odgovora i biras. a test ne znam koliko tacno traje ne secam se ali ima se sasvim dovoljno vremena. javite kako je proslo
    Uh, konacno sam prezivela taj prijemni, ali sada je jos gore cekati rezultate! Pa sto se tice psihologije-mala sala, ali test opste informisanosti-tu je vec bilo problema! bas se plasim sta ce biti od svega toga jer sam jedino na psihologiji konkurisala!?

Nov član
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DA LI NEKO SPREMA PRIJEMNI ZA PSIHOLOGIJU?!

jel moze neko da mi posalje proslogodisnje testove prijemnih na psihologiju molim vas,onih opste inf imam dosta
    saljite na ricpe1111@yahoo.com
    Unapred hvala Ivan

Nov član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

molim vas ,ako neko ima testove znanja{psihologija},saljite hitno cathalaedulis@yahoo.com

Početnik
    Učlanjen
    28.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Cao narode,imam jednu molbu:da li "provincijalka" moze da mi prosledi testove iz psihologije iz prethodnih godina?od ogromnog su mi znacaja,u ponedeljak,utorak i sredu imam ispite,polazem u Beogradu i Nisu a imam utisak da nista ne znam i da sve znam.ono sto je sigirno,nikad u zivotu nisam videla test koji je slican tome,tako da molim da mi se pomogne:-) Pozdrav za sve!!

Početnik
    Učlanjen
    28.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ah da,zaboravila sam,adresa je marinche84@msn.com

Obećava mikica__ (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

I,jeste li upisali?
    Ja jesam.Sad sam brucos na Filozofskom,psihologija.
    I,ove godine je bilo lakse nego prethodnih,bar mi se tako cini.Ali je zato i granica bila +5 u odnosu na proslu godinu..

Nov član
    Učlanjen
    28.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdravljam vas sve. Treba mi pomoc,ocigledno sam na pravoj adresi. Imam 36 godina (malo kasnim) i planiram da upisem psihologiju. Uhvatila me panika pri pomisli na prijemni. MOLIM VAS POSALJITE MI KO IMA DA VIDIM KAKO IZGLEDAJU TESTOVI. Bicu vam zahvalna do neba. HITNO MI JE.

vesnadj2@hotmail.com

Nov član
    Učlanjen
    30.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Na zalost ove godine nisam uspela da se upisem na psihologiju jer sam se kasno odlucila ali cu sledece obavezno. Zato ako ima neko primer testova sa ranijih prijemnih ispita neka mi posalje ili literaturu iz koje bi bilo dobro da se spremam.
    olga_stefanovic@yahoo.com

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pogledaj, imas li neku opciju upisa tokom ove iste godine ili uslovnog upisa, vanredno studiranje ili sto li vec?

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio Oblacic 279 Pogledaj poruku
    Pozdravljam vas sve. Treba mi pomoc,ocigledno sam na pravoj adresi. Imam 36 godina (malo kasnim) i planiram da upisem psihologiju. Uhvatila me panika pri pomisli na prijemni. MOLIM VAS POSALJITE MI KO IMA DA VIDIM KAKO IZGLEDAJU TESTOVI. Bicu vam zahvalna do neba. HITNO MI JE.

vesnadj2@hotmail.com
    Cuj malo...Kasnis preterano...

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hmm da li neko moze da ih okaci na internet? Testove znanja uglavnom, posto testovi opste informisanosti se mogu naci na fakultetu. Takodje ako neko ima primere Testova sposobnosti (za novi sad) bilo bi lepo da i njih okaci. Posto po meni svakako je bolje nego da svako ponasob se salje. Ai ja sam zainteresovana za iste.
    Edit: ovo internet mozda zvuci malo smesno .

Slične teme

1. Hoce li neko da mi kaze kakav je prijemni na FON?
    Autor heeeeeelp u forumu Arhiva
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.06.2009., 22:47
  2. test sposobnosti za psihologiju
    Autor radozZnala u forumu Arhiva
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 19.04.2008., 10:54
  3. PRIPREME ZA PSIHOLOGIJU I PEDAGOGIJU
    Autor mihic u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2007., 11:32
  4. Gde smestiti psihologiju ???