DESPERATE HOUSEWIVES

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Ovo je serija koja se jos ne daje kod nas, ja je skidam sa neta, al' nebitno je da li je neko gledao.
Radi se o cetiri zene, peta izvrsava samoubistvo u prvoj epizodi, a svaka nosi svoju pricu.
Jedna ima cetvoro dece, od toga troje indijanaca koji su nemoguci, napustila je posao da bi ih odgajala, muz joj je dobrica, ali mnogo radi.
Druga je zena nekog baje Karlosa ( 8) ) koji isto mnogo radi i ekstremno je bogat, kupuje joj skupe poklone, ali nema vremena za nju, te se ona seksa sa bastovanom ne bi li imala nekakvo uzbudjenje u zivotu.
Treca se posle 14 godina braka razvela, jer joj se muz "zaljubio" u nekakvu balavicu i zivi sa vec odraslom cerkom, pi*cka se sa bivsim i juri nekog tipa i pri tome se trvi sa komsinicom oko njega.
Cetvrtoj je brak u krizi, muz je optuzuje da je postala zena sa reklama, vestackim kezom, inace je neuroticna i sve u kuci mora da drzi pod kontrolom, ne ume vise da ispolji emociju, kakva god bila.
Peta koja se ubila je takodje odrzavala idilicnu sliku braka u javnosti, ali ocigledno tu debelo nesto nije stimalo, a tek ce se razjasnjavati zbog cega se ubila. Iza stoji neka tajna.
Sve su ove njihove ljubavi nekada davno bile PRAVE. Posle duzeg vremena, odnosi se transformisu i pretvaraju u tesko sr*anje.
Pitam ja vas- kako i da li je uopste moguce brak odrzati da nam u njemu bude lepo, a ne da se pretvori u nekakvu splacinu? Zasto ljudi jedno drugom postanu stranci, zasto otupe jedno na drugo, zasto se ide linijom manjeg otpora? :(
 
...pa jel to horor ili zabavna serija? :roll:

O braku pojma nemam.
Ni što propada, ni što uspeva...
Uspeh kao Otpor Lenjosti?
Možda... ja sam lenština,
moj brak neće imati nikakve šanse... :lol:
 
divlja u srcu:
Pitam ja vas- kako i da li je uopste moguce brak odrzati da nam u njemu bude lepo, a ne da se pretvori u nekakvu splacinu? Zasto ljudi jedno drugom postanu stranci, zasto otupe jedno na drugo, zasto se ide linijom manjeg otpora? :(

Ja gledam seriju i njen sam veliki fan. :D Pazite, kad sam cak i muza uvukla u to, pa sad zajedno utorkom uvece, lepo ispred TV i smejemo se.
A sto se tice braka u kom sam vec 6 godina......hmmmm, sta da vam kazem, puno volje i zelje i rada, da bi to trajalo.
Mislim da je lenjost glavni uzrok svemu, ljudi se suvise opuste, sve postane najobicnija navika, nema mastovitosti....
 
Sinoć sam gledala prvi put seriju, na hrvatskoj Novoj.
Dobro, znam da nije pitanje o seriji, ali na pravo pitanje ne znam odgovor :? Samo htedoh da kažem da se i ja pitam ista pitanja; i da se tako nečega baš bojim da mi se ne desi. U sebe mogu da budem možda sigurna da ću se truditi, ulagati... Ma, da ću dati sve od sebe. Ali, potrebno je to isto i sa druge strane, a u to baš ne mogu da budem sigurna :?
 
Takodje gledam seriju, iako se ovde jos ne daje na tvu, skidam sa neta i bas cekam novu epizodu.
Anyway, verujem da u svakom braku ima problema i uvek skoro pa uvek usled lose ili nikakve komunikacije ili straha od izrazavanja sopstvenih zelja, bilo da su emotivne, poslovne ili seksualne u pitanju ili usled preranog ulazenja u brak a da i nismo dovoljno dobro upoznali osobu sa kojom smo.
U svom drustvu imam samo jedan par vencanih koji su zajedno vec 12 godina a da mogu da im se divim (a pre toga su bili 2 godine u vezi). On je jos uvek drzi za ruku, zagrli je, pazljiv je prema njoj, kao i ona prema njemu, na licima im se vidi da su srecni. Sve ostale koje poznajem a da su se vencali vec su se razveli :( Neki nakon 5, neki nakon 10 godina i sada se gledaju kroz nisan.
Kada sam pitala tu svoju drugaricu sta je tajna takvom harmonicnom odnosu rekla je na prvom mestu dobra komunikacija, davanje neznosti kao i prvi dan, neopustanje stila 'e sad sam udata ili e sad sam ozenjen pa mogu da se totalno zapustim', sitna iznenadjenja i da ne nabrajam...jednom recju nikad ne prestati truditi se jedno oko drugog i umeti komunicirati na pravi nacin..
 
Nemoj da se bojiš,ne mora biti uvek loše.
A i ja mislim da je samo navika u pitanju i ništa više.
Vremenom i ljubav postaje navika.
Mada, u koliko se čovek trudi i uvek ulaže u vezu,brak, sigurno će uspeti da ju/ga održi i neće postati monotona.
Isto tako mislim da razumevanje i komunikacija,ali na pravi način, imaju presudan značaj.
 
mackica ns:
Sinoć sam gledala prvi put seriju, na hrvatskoj Novoj.
Dobro, znam da nije pitanje o seriji, ali na pravo pitanje ne znam odgovor :? Samo htedoh da kažem da se i ja pitam ista pitanja; i da se tako nečega baš bojim da mi se ne desi. U sebe mogu da budem možda sigurna da ću se truditi, ulagati... Ma, da ću dati sve od sebe. Ali, potrebno je to isto i sa druge strane, a u to baš ne mogu da budem sigurna :?

E, meni se nešto pokarambasila kablovska pa nisam sinoć mogla da gledam. Pričaj šta je bilo, onako ukratko
 
:? ... nešto sa nekom decom i vaškama, ko je od koga dobio... Pa je jedna slagala da nije od njene dece, nego od neke druge da bi došli gosti na dečji rođendan i onda su se njih dve posvađale... I tako :lol: :roll:
Ne znam, em nisam gledala nikad ranije, em nisam ni sinoć od početka... Ne znam ni sve likove :?
 
onaj mike delfin je obrlatio onu sa velikim ocima da se pomire
playboy plavusa i ta sa ocima su upale u kucu onog sto je ubio martu huber (pazi, neko ime sam i zapamtila) i nasle video kasetu na kojoj je pisalo angela's party, ali kada su stavile kasetu u vcr dosao je vlasnik kuce... i onda je playboy plavusa gurnula njemu jezik u usta i takoooo
ta sa ocima je pocela da sumnja da je taj muz mary alice (oh, vidi... jos jedno ime) ubio martu huber

onoj manekenki sto se svalerala sa bastovanom su iskljucili vodu, pa je ukrala poljski wc sa nekog gradilista i dogurala ga do svoje kuce...

dr rex ... wow... jos imena... je provaljen da je koristio usluge one ***** jer je ona uhapsena i lista njenih klijenata obelodanjena... sve u svemu, to je velika sramota za njihovu porodicu, odlucila je da ne produzi clanarinu u klubu i da taj novac da onoj manekenki

dr rex se ne oseca dobro... jer mu onaj apotekar mucka pilulice

xmmmmm.... mislim da je to sve... valjda :roll:
 
mnogo mi se dopala klopa koju je idi donela vodoinstalateru...
kobasica puitanna
buahaaaahaaaaa
baš mi se dopada serija. i moj muž je gledao...začudilo me:p
a jel zna neko, jel sada svaki dan u 21?
ili samo vtornikom?
 

Back
Top