Najsexsipilnija voditeljka?

Samo najveci moroni na privatnim TV-ima stavljaju ruzne zene za voditeljke.
Uglavnom su na svim ozbiljnim televizijama dobre i sexy zenske ( osim u politickim emisijama - gabori tipa Olje Beckovic , Bojane Lekic i sl. )

Ja gotivim Petru Cvijic sa RTS-a - ima najlepse oci i glas.

Ipak , lepota je subjektivna stvar
i, ne zaboravimo

" de gustibus non est disputandum "
 
Nexus 6:
citiracu jednog lika koji je bio u nekom drustvu sa njom pre par godina na zimovanju :arrow: 'kako je to jedna ispod proseka ženska...' ipak, priznajem, rado bih popio kafu sa njom... opichena je skroz

odgovor na pitanje :arrow: rada radenovic... ili, ako se racuna ex-yu prostor, devojka koja vodi exkluziv na hrvatskom RTL (tatjana?)
dsc05755.jpg
 
medonic:
Samo najveci moroni na privatnim TV-ima stavljaju ruzne zene za voditeljke.
Uglavnom su na svim ozbiljnim televizijama dobre i sexy zenske ( osim u politickim emisijama - gabori tipa Olje Beckovic , Bojane Lekic i sl. )

Ja gotivim Petru Cvijic sa RTS-a - ima najlepse oci i glas.

Ipak , lepota je subjektivna stvar
i, ne zaboravimo

" de gustibus non est disputandum "


Cekaj, znaci voditeljke treba da budu nekakve manekenke? To je vaznije od toga da budu profesionalne tj. dobre u svom poslu? Ni za Beckovicku ni za Lekicku prvo i prvo ne mozes reci da su gabori - ako nista drugo, vidi se da paze na sebe, za razliku od mnogih elegantno popunjenih, izboranih, posedelih muskih voditelja. Drugo, ne mogu se ni uporediti sa voditeljkama tipa Rada Radenovic koja kao da je high, koluta ocima, smeje se vise nego sto prica, pravi dramsku pauzu izmedju svake dve reci...strasno. Navedeni "gabori" umeju i te kako pristojno da govore, a i puno vise od toga.
Cvijicka koju si ti spomenuo je koliko ja znam samo spikerka i opet ne zasluzuje da se stavlja u poredjenje sa zenama koje vode sopstvene emisije sto je sigurno milion puta teze.
Stvarno nije posteno - da je ne bi ispljuvali sto se pojavila na televiziji, zena mora da ima dobre noge, da bude nafrizirana, doterana i bar malo lepa, a koliko muskih voditelja znate a da su po nekom opstem kriterijumu zgodni ljudi? Tipicno. :roll:
Pozdrav svim moronima, vlasnicima televizija, koji ne mere svoje zenske zaposlenike po izgledu, vec po sposobnostima. :?
 
Naslov ovog topic-a je najsexy voditeljka

Vesti i dnevnik su takodje emisije, tako da i spikeri spadaju u voditelje, samo sto su neki navikli da termin voditelj vezuju samo za emisije-smarachine o politici ili trachevima u trajanju od po 2 sata.

I naravno, Bee, kad hocu da gledam TV hocu da gledam na prijatne ( zenske )face - to je valjda normalno. Gabori nek sede iza kamere


Gledas li ti RAI uopste?
 
Ana ? (Vremenska progn. Balkan Net)
Ivana (City)
Nataša Miljkvić (ključ)
Olivera K. (Klopka)
Nataša ? (Srećni Telefoni :lol: )
Sandra Lalatovič (Najslabija karika)
Rada Radenović :? (City)
Marijana ili kako već (Super heroina :lol: )
Ana Mihajlovski
Marina (ex 48 sati svadba)
...
 
underwater:
Nexus 6:
citiracu jednog lika koji je bio u nekom drustvu sa njom pre par godina na zimovanju :arrow: 'kako je to jedna ispod proseka ženska...' ipak, priznajem, rado bih popio kafu sa njom... opichena je skroz

odgovor na pitanje :arrow: rada radenovic... ili, ako se racuna ex-yu prostor, devojka koja vodi exkluziv na hrvatskom RTL (tatjana?)
dsc05755.jpg

haba, haba...
Morao sam ovako da odgovorim (sa citatom) da bi se ova curica videla (najmanje) dva puta!!!!!
Svaka ti čast, UNDERWATER :!:
 

Back
Top