KILL.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Yguana

Primećen član
Poruka
523
ljudi ja bas nisam u mracnom fazonu i kultove i to ne poznajem pa nemogu reci dal mi se svidjaju ili ne.....ali pozivam sve mracne duse da mi kazu kako bi se ubili, na koji nacin?mislim kad bi do toga doslo.....kako biste se preselili u pakao???????
:twisted: :twisted: :twisted:
da budem iskrena ja bi se uradila pajdom.....to bi bila najlepsa smrt..... :twisted:
mada ne planiram to jos.....
 
sorry, I just
a096.gif
 
Yguana:
ljudi ja bas nisam u mracnom fazonu i kultove i to ne poznajem pa nemogu reci dal mi se svidjaju ili ne.....ali pozivam sve mracne duse da mi kazu kako bi se ubili, na koji nacin?mislim kad bi do toga doslo.....kako biste se preselili u pakao???????
:twisted: :twisted: :twisted:
da budem iskrena ja bi se uradila pajdom.....to bi bila najlepsa smrt..... :twisted:
mada ne planiram to jos.....

A šta misle te mračne duše, da li bi njihovi roditelji ili muž i deca, odnosno, njihovi najdraži i najmiliji, bili srećni što su one umrle "najlepšom" smrću?
 
HELLGIRL:
HEKTOLITAR ALKOHOLA+KUTIJA BROMAZEPAMA+KUTIJA BENSEDINA+KUTIJA DIJAZEPAMA+KUTIJA LEXILIJUMA+JOS ALKOHOLA+MUZIKA(GOTIK)=DIVNA DEPRESIVNA SMRT
:evil: :([/quote

I onda se probudis posle dva dana, sa strasnom glavoboljom :D ....treba ti nesto zesce za suicide....sto neko rece gore - derivati maka (opijum, heroin), s tim se nece covek probuditi sutradan....zasigurno :!:
 
slazem se, ipak je tako najlepse...........a i ql 8)
ali ko ima drugacije misljenje postoji sajt gde se ljoodi sawetuju kako da izvrse samoubistvo...sad cu ga nadjem i da vidite i to :shock:

ili sto bi reko alen ford....samoubojstvo iz zasede :lol:
 
a ljudi bre šta vam je ... pročitaće ovo neka gluperda kojoj nije do života i misliće stvarno....... ma dobro možda i neće ,,,ma sigurno neće .. ali ja hvatam sebe kako još u snu jedva čekam da se probudim i da počnem novi dan --uzeti u obzir da nisam ni uspešan biznismen ni super majka ni savršena drugarica .. dakle truba ...ali meni je tako cooool živeti ..... budala
 
avesic:
a ljudi bre šta vam je ... pročitaće ovo neka gluperda kojoj nije do života i misliće stvarno....... ma dobro možda i neće ,,,ma sigurno neće .. ali ja hvatam sebe kako još u snu jedva čekam da se probudim i da počnem novi dan --uzeti u obzir da nisam ni uspešan biznismen ni super majka ni savršena drugarica .. dakle truba ...ali meni je tako cooool živeti ..... budala

jeste da sam ja AUTOR ovog posta al ne bi se ni ja ubila, cesto ne spavam da bi dan bio duzi...ako ovo citaju ljudi skloni samoubistvu...nemojte, ako ostanete medju zivima postoji mogucnost da se sredite, a ovako bi samo povredili druge.ovaj post je tu cisto zbog razlicitih misljenja......

sad ja kao skidam krivicu sa sebe ako se neko PRESELIO..... :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top