BG Sportfest 2005

peshkiricj? :? koji peshkiricj? bojim se da ne bih da te razumem :x

mare, a na chemu cjesh ti da uchestvujesh? ima neshto i za tebe?... ja bih na basketu da uchestvujem, al ne znam dal primaju nas koji smo ovoliko dobri :)
 
@Mare: jesi lud :shock:
pa ne da ne bih skochio. yebote srchka da me strefi. i to zbog chega? zju. a i to skakanje sa bandzija je bash fensi :)

@devilish: ah, taj peshkirchicj... ja reko da sam ja peshkirchicj :pPp ti bi da bichujesh mushkarce? opaka feministkinja? au. sad sam se napalio :lol:
 
POP Mare:
E da imamo ekipu za basket pa da se prijavimo....
Inace i ja dolazim bicu svugde...karate, svebor, basket....

Mare jer milis na Svebor ili Svibor?
Svebor je do jaja isao sam jedno pola godine najbolja stvar koja postoji! Kombinacija SVIH borilackih vestina... Komletno osnovno znanje vise vestina, a pri tom savrseno za ulicu... :D

Svibor je krs... Neki indijanci koji misle da su u srednjem veku... Biju se macevima i topuzima... A pri tom su smesni...
Zao mi je sto sada nemam vremena ni za Svebor ni za Tekvondo, potpuno sam posvecen vaterpolu... Inace obozavam borilacke vestine, moracu da ako nista drugo da odem makar na prezentaciju kik-boxa i tekvondoa...
 
UrosWasHere:
POP Mare:
E da imamo ekipu za basket pa da se prijavimo....
Inace i ja dolazim bicu svugde...karate, svebor, basket....

Mare jer milis na Svebor ili Svibor?
Svebor je do jaja isao sam jedno pola godine najbolja stvar koja postoji! Kombinacija SVIH borilackih vestina... Komletno osnovno znanje vise vestina, a pri tom savrseno za ulicu... :D

Svibor je krs... Neki indijanci koji misle da su u srednjem veku... Biju se macevima i topuzima... A pri tom su smesni...
Zao mi je sto sada nemam vremena ni za Svebor ni za Tekvondo, potpuno sam posvecen vaterpolu... Inace obozavam borilacke vestine, moracu da ako nista drugo da odem makar na prezentaciju kik-boxa i tekvondoa...
A da sad sam pogledao to je svibor e sra... Inace isao sam ja na Svebor i osvojio sam 2. mesto skok u dalj iz mesta i 2. mesto skok u vis preko konopca ako znas kako ide. Naravno ucestvovao sam i u drugim disciplinama ali to je bilo pre 3 god. pa sam bio slabiji fizicki nego sad i nisam imao nekih uspeha. Hteo sam ove godine da idem da osvojim prva mesta ovde gde sam bio drugi i da postavim rekord, mada tad kad sam osvojio druga mesta tad je nastupao i rekorder, ali nisam stigao... Sledece godine je gotov a ako ne dodje onda ce biti maciji kasalj.
 
UrosWasHere:
Tinar:
I ja bih skakala bandzi, ali ne kod nas. Cale me nalozio da ce me voditi negde van... :roll:
Ma pusti ti to, to te cale lozi samo da ne bi skakala...(mada uopste ne razumem sta neki roditelji imaju protiv toga). Za pocetak ti skoci na Adi, osecaj je da se smrznes... Pozeleces da odmah skocis ponovo...
O boze ne, nije u tome stvar. On je skroz u tom tripu- extreme. Profi je skijash i radio je svashta u zivotu. On je i skakao to par puta i kaze da mu je to bzvz. :roll: Ja se samo plashim da je to nesigurno, to je sve...
 

Back
Top