GIMP
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: GIMP

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GIMP

instalirao sam gimp 2.0.1 i sve mi je na srpskom. Kako da ga promenim u engleski?

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

A sto bi menjao, pa gimp je jedan od retkih programa koji imaju odlican i logican prevod na nas jezik.

Gimp sam postavlja jezik prema onome koji ti je default. Mozes da deinstaliras promenis default pa ponovo instaliras.

ili

In WINDOWS XP: Control Panel/System/ Advanced/"Environment" button/ In "System Variables" area: "Add" button: Enter LANG for Name and fr or de... for Value. Watch out! You have to click on three successive "OK" to validate your choice.

In Windows Me: Start/Programs/ Accessories/System Tools/System Informations/Tools/System Configuration Utility/"Environment" tab/"New" button: Enter LANG for Name and fr or de... for Value.

Zainteresovan član Pedja Kovacic (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

e to sam se baš i ja pitao jer nevolim da vidim softver na srpskom jer neogu da se snađem uopšte..
    naprimare kad sednem za neki komp pa vidim da je winxp na srpskom kad nešto podešavam prosto prevodim na engleski jer užasno je teško na spskom.... tako i sa softverom

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a u win 2000?

Slične teme

1. GIMP=Photoshop
    Autor gorki2 u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.02.2007., 02:22