oglasi

Pa dizajn bi izgledao u obliku naslovne strane tog izdanja, naravno sa jos nekim dodacima.
Ono sto bi svakako trebalo da odlikuje taj sajt, je mogucnost da se online dodaju oglasi :wink:
Ma taj sajt bi pun php funkcija :P
 
pa da, verovatno da bi trebalo da bude tako... pogotovu to za php, ne znam da li bi trebalo da bude nesto u fazonu da moze da se online vide oglasi, jer onda bi malo njih kupovali stampano izdanje...
Koliko bi odprilike kostalo programiranje takvog sajta?
 
ne da se vide samo da mogu da se upisu online, besplatno ili preko sms, kako gazda odluchi :wink:

Pa koshtalo bi ,nije da ne bi, ipak je to ozbiljan posao 8)
 
ignis:
Interesuje me na koji nacin bi bilo najbolje napraviti
prezentaciju na internetu stampanog izdanja oglasa...
Nisam te najbolje razumeo.
Zelis prezentaciju stampanog izdanja oglasa? Skenirane strane? To je jedna prica, znaci nema interakcije sa mogucim novim oglasivacima.
Druga stvar je ako zelis da napravis sajt da se mogu pregledati oglasi koje je neko doistavio na sajt, unositi novi oglasi, vrsiti proveru placenog pa onda staviti na sajt, kontrolisati istek vremena za oglas itd, itd. To je vec mnogo ozbiljnija stvar, koja zahteva upotrebu baza podataka i programiranje. U ovom drugom slucaju, moj je utisak da ti se to ne isplati, jer ima toga gomila, a trebao bi i da se dobro organizujes oko servera gde poistaviti (najbolje tvoj licni), zatim treba podosta platiti, a da o odrzavanju sajta i ne govorim, sto takodje kosta.

Sve u svemu, bojim sa de u nasim uslovima nije isplativo.
 

Back
Top