Ribnica

malena1

Početnik
Poruka
10
Ja sam iz Ribnice mada vec par godina zivim u Belgiji i volela bih da se javite da cujem sta ima novo i sta radite posto vas nigde nema na internetu.Veliki pozdrav za moje Ribnicane i Kraljevcane!
 
Ja sam iz Ribnice, tj rodjen sam u Ribnici, pa sam ziveo u Mat.Banji i Bgd-u pa sam se skoro vratio u Ribnicu... Sta reci?! Ribnica k`o Ribnica... Deo Kraljeva sa najvise registrovanih narkomana... Ama bas nista se nije promenilo...
 
rudy_kv:
Ja sam iz Ribnice, tj rodjen sam u Ribnici, pa sam ziveo u Mat.Banji i Bgd-u pa sam se skoro vratio u Ribnicu... Sta reci?! Ribnica k`o Ribnica... Deo Kraljeva sa najvise registrovanih narkomana... Ama bas nista se nije promenilo...
Mozda se tebi nije promenilo ali dok sam ja zivela tamo toliki broj narkomana nije bio,to je stvarno zalosno jer ranije je bilo prelepo ziveti i druziti se sa ljudima koji tamo zive.Uvek je bilo nekih mangupa,lopova ali su kao prijatelji bili super,sto se sigurno ne moze reci za narkomane.Volela bi da znam gde si u Ribnici?Jedan veliki pozdrav za tebe!
 
malena1:
rudy_kv:
Ja sam iz Ribnice, tj rodjen sam u Ribnici, pa sam ziveo u Mat.Banji i Bgd-u pa sam se skoro vratio u Ribnicu... Sta reci?! Ribnica k`o Ribnica... Deo Kraljeva sa najvise registrovanih narkomana... Ama bas nista se nije promenilo...
Mozda se tebi nije promenilo ali dok sam ja zivela tamo toliki broj narkomana nije bio,to je stvarno zalosno jer ranije je bilo prelepo ziveti i druziti se sa ljudima koji tamo zive.Uvek je bilo nekih mangupa,lopova ali su kao prijatelji bili super,sto se sigurno ne moze reci za narkomane.Volela bi da znam gde si u Ribnici?Jedan veliki pozdrav za tebe!

DOBRO BRE MALENA, PRICAS O RIBNICI KAO O NEW YORK-U...
 
zdravo malena
ja sam iz ribnice iz sumadinske ulice.idem u sveti sava skolu gde si verovatno i ti isla.slucajno sam naleteo na tvoje pitanje i pozeleo da ti odgovorim.ne znam koliko si bila odsutna ali u ribnici se mnogo toga promenilo,nesto na bolje nesto na gore.meni se ne svidja sto su sve ulice raskopane zbog uvodjenja kablovskeTV i prosirenja telefonske mreze.dobra stvar je to sto se ribnica gradjevinski prosirila i sada su vocareve livade skroz popunjene novim kucama.
ako imas jos neko konkretno pitanje mozes mi se javiti na cofi_91@yahoo.com.au[/color] :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
 
Hm.

Ne volim Ribnicu, zato sto me je subotom i nedeljom negde posle 11 uvece strah da idem sama. Nisam od onih kojima dovikivanje vojnika prija. Tacnije, bljak.

I ne volim je zato sto osim kladionica i kafana nema fakticki nista. Cekaj, zaboravila sam Dom kulture koji su skoro renovirali. E, tamo je stvarno ok. Koliko sam informisana, ljudi se stvarno trude da nesto pokrenu, promene, ucine boljim. Prvo izlozbe prosle godine, sad je skoro bila neka svircica, dakle, ima nesto.

Inace... prljavije je nego inace.
I, iako vazi za ghetto, ja to ne znam, i posto ne znam, zato mi i ne smeta. Samo gledaj kuda gazis i sve je ok. Kao i u svakom drugom ghettu.
 
Cao Malena. Ja sam iz Ribnice.Zivim u Gockoj ulici kod veterinarske stanice ako znas gde je to.
Procitao sam sve ovo sto su ti drugi odgovorili imogu ti reci da je dobrim delom istina. Ribnica je u poslednje vreme izasla na strasno los glas i to zbog pojedinaca.Obicnih dripaca koji nicemu ne vrede. U Ribnici sto se tice razvoja i nema nekih velikih novosti. Ako i nesto pocne da se gradi,ta gradnja ili se prekine na pola ili traje po nekoliko godina. Stvarno jadno.
Ako mozes odgovori mi koje si godiste i od kad nisi bila u Ribnici kako bih znao o cemu da te izvestavam. moj e-mail je basarickv@yahoo.com
 
Гитка нема више војника а ако ти неко добаци реци ми да му руку одсечем
Он ће мојој драгој тамо да ...
 
Ne znam dal ovo jos uvek neko od vas cita ali nema veze napisacu... I to, da mnogo lupate gluposti. Ziveo sam u RBC, sada zivim u gradu, i rado bih se vratio tamo da zivim, zato sto je tamo narod nekako bolji, i manje mangupa i debila ima. A to sta sve pricaju za RBC pola nije tacno. I ti sta lupas da ni busom ne smes kroz Ribnicu da prodjes??

Pa mene je veci strah da se u 12 sati uvece vratim sam kuci kroz grad na primer nego kroz Ribnicu. Kada sam ziveo u Ribnici nisam znao sta je to nasilje, droga, pa cak i kradja...kako sam se preselio u grad video sam da zivot moze biti znatno drugaciji od onoga kako sam ga ja zamisljao. Tamo su me na sred keja presreli njih sestoro i jurili me ko debili, dok u Ribnici nikad nisam ni cuo da je neko nekog napao iz ne poznatog razloga. Ima debila i u Ribnici ali mnogo manje za to malena1 budi sigurna. A ti da si pametna voli Srbiju ali zivi tamo u Belgiji i navijaj za Standard... P.S. izvin'te za ovaj mali roman ali morao sam da napisem sve ovo :P:P:P:P:P:P
 

Back
Top