Slika na monitoru i TV?

Spieler

Početnik
Poruka
43
Problemm se sastoji u sledecem: tv mi je prikljucen na pc, imam istu sliku na oba ekrana ali samo dok ne pustim film, tada ne primarnom uredjaju(bez obzira da li je tv ili pc) mi se pojavljuje i slika i prevod a na sekundarnom nema slike vec samo prevod. Sada sam instalirao K-Lite Mega Codec Pac i delimicno sam resio situaciju, medjutim: kada pustim film u Media Player-u i na tv-u i na pc-ju imam sliku(tada mi se automatski u tray-u pojavljuje ikonica DirectVobSub) ali ne znam kako da ubacim prevod, ali kad pustim film preko meni omiljenog MV2(ili nekog drugog programa za filmove) situacija je kao i ranije(i ne podize mi se u tray-u DirectVobSub). Pitanje: kako da u MV2 ili recimo BS-u integrisem DirectVobSub(kako bi na oba uredjaja imao sliku a i prevod) ili 2nd best solution - da ubacim prevod u MediaPlayer??????
Ovo pokusavam vec duze da resim i sada sam, mislim, najblizi resenju;pretpostavljam da je do nekog sitnog podesavanja.
Napomena: sto se podesavanja graficke tice , mislim da jet u sve ok podeseno – KLONE!
Ako je neko imao slican problem i/ili zna resenje, neka javi
Thanx!

AMD Athlon XP2000+ BOX
MSI KT4V-LB KT400A133 AGP 8X USB 2.0 LAN ATX
Kingston – VR 512MB DDR PC333 CL2.5
60GB MAXTOR 2MB ATA/133 7200rpm 9ms
MSI GF4 MX440 – T8X 64MB DDR TV-Out(bulk)
 
Ja sam imao graficku GF2 MX400 sa 64 mb i TV izlazom,
sa OS Win2000 nisam imao tih problema (koristio sam sve poznate plajer-e i koristio sam razne rezolucije)samo sam mu dao opciju kloniranja i sve je bilo ok, a kako sam promenio sisten na XP (instalirao sam iste drajvere za graficku)pojavili su se navedeni problemi kao kod tebe tako da pored mnogih pokusaja problem nisam otklonio vac sam stavio TV kao primarni i gledao filmove.
 

Back
Top