Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.580
Imam dve osobe na ignore listi. Ne sviđa mi se što su njihovi postovi kao sakriveni, ali i dalje zauzimaju prevelik prostor na stranici. Hocu da kažem da nisam ja njih stavio na ignore zato jer će mi nešto biti ako slučajno pročitam šta su pisali, već zato što želim da efikasno pređem preko njih i da mi ne zauzimaju mesto među (koliko-toliko) normalnim ljudima. Hajde malo da se podesi interfejs; nema potrebe sakrivenim postovima davati više od 20-30 piksela visine.
 
ukinuti nevidljiv mod...
i ja ga koristim, ali nema veze...ukinuti to...
znam da modovi mogu da vide i kad si šatro "skriven", a ja modove uglavnom ne gotivim, pa ako oni mogu uvek da vide ko je online ko ne, što ne bi mogli i mi ostali korisnici...
misim modove sam naveo kao primer, nebitni su u toj priči s vidljivošću...

ukinite nevidljivi mod, da svi budu vidljivi...
 
Imam dve osobe na ignore listi. Ne sviđa mi se što su njihovi postovi kao sakriveni, ali i dalje zauzimaju prevelik prostor na stranici. Hocu da kažem da nisam ja njih stavio na ignore zato jer će mi nešto biti ako slučajno pročitam šta su pisali, već zato što želim da efikasno pređem preko njih i da mi ne zauzimaju mesto među (koliko-toliko) normalnim ljudima. Hajde malo da se podesi interfejs; nema potrebe sakrivenim postovima davati više od 20-30 piksela visine.

Sta znaci staviti nekoga na ignore? Ti ne vidis sta on pise, on vidi sta ti pises i opauci. Mislis da je vazno sto ne mozes da procitas? Mozes!
Neko ga (cesto i namerno da napakosti) citira, i ti opet vidis.Ako je ignore,niti ti vidis sta on pise niti on sta ti, mada verujem da je to tesko izvesti, ako ne i nemoguce.
 
Ја бих волела да се отвори нови подфорум Правна питања.

На ДиП има барем неколико тема (и то на првој страни) о држављанству, разводу, старатељству, изводима из МКР и још пуно тога, где људи таже правни савет, не коментаре.

Ако већ имамо Економију, могли бисмо да имамо и право, па ко воли нек' изволи.
 
Mogu li forumashi da ovde predloze ideje za nove pdf ove na FORUMU . Sasvim nelogicno je da kulinarstvo pripada hobiju , da ko zna sta se nalazi ko zna gde , nesto sto bi hteli ne moze nige . Trebalo cuti misljenja forumasa da se malo bolje osavremeni , uredi , i mogucnost postavljanja novih stvari.
 
Ne nadjoh slicnu temu, a mislim da bi bila korisna za sve:)
Evo da pocnem.
Tema, Uz koju pesmu se osecate kao da letite. http://forum.krstarica.com/showthread.php/242424-Uz-koju-pesmu-se-osecate-kao-da-letite
Tu bude sjajnih pesama, ali me bash smara sto moram da pustam jednu po jednu..
Napraviti mogucnost da svako sebi formira listu koju zeli da odslusa, nekim cek boksicem na postu..z:)
I onda lepo pustis i uzivas..:zskace:

Onda neka je napravi na SVOM PROFILU - PA TAMO NEKA SLUŠA I UŽIVA :ok:

A TEME neka prepusti onima koji - VOLE DA SE DRUŽE :aha2:
 
potražih pdf Niš i ne nađoh...jer ne postoji...svrstan je pod pdf "južna i istočna Srbija"...:neutral:
pa se pitam kako je moguće da Niš koji je veći grad od Novog Sada nema svoj pdf, a Novi Sad ima...?
o čemu se radi...?
ukoliko se pitanje u međuvremenu ne obriše, zahvaljujem na eventualnom odgovoru...
 
potražih pdf Niš i ne nađoh...jer ne postoji...svrstan je pod pdf "južna i istočna Srbija"...:neutral:
pa se pitam kako je moguće da Niš koji je veći grad od Novog Sada nema svoj pdf, a Novi Sad ima...?
o čemu se radi...?
ukoliko se pitanje u međuvremenu ne obriše, zahvaljujem na eventualnom odgovoru...

Pa to se računa po aktivnosti a u Nišu slabo ste aktivni ,ovi u Novom Sadu od jutra do mraka vode diskusiju.Dzaba veliki grad ako niko ne diskutuje u njemu.
 
potražih pdf Niš i ne nađoh...jer ne postoji...svrstan je pod pdf "južna i istočna Srbija"...:neutral:
pa se pitam kako je moguće da Niš koji je veći grad od Novog Sada nema svoj pdf, a Novi Sad ima...?
o čemu se radi...?
ukoliko se pitanje u međuvremenu ne obriše, zahvaljujem na eventualnom odgovoru...

Upravo zbog ovoga sto je Pera rekao.
Novi Sad sam trenutno ima 107.495 poruka, a Istocna i Juzna Srbija zajedno 22.302 poruka.
Bila je pre i zasebna tema "Niš", ali zbog slabe aktivnosti korisnika uradjena je ovakva reorganizacija.
 
predlažem da se u okviru pdf zdravlja otvori novi pdf: apoteka. na tom podforumu mogu da se razmenjuju iskustva u korišćenju medicinskih lekova, preparata, čajeva...otprilike svega onoga što može da se pazari u apoteci i za sve namene; od teških bolesti do pomada sa voćnim kiselinama za lice.
 
Predlažem da se u okviru politike, pored pdf-ova "politički pogledi" i "hronika" otvori i pdf "Inostrana politika" ili "Svetska politika"

Na politici se svakodnevno otvara veliki broj tema koje su uglavnom iz domaće dnevne politike i retko se nailazi na neku inostranu temu pa mislim da bi bilo dobro da se na jednom mestu nalaze sve teme koje se ne bave direktno Srbijom i našim regionom.

Na jednom drugom forumu se ovo pokazalo kao veoma dobro jer je to ipak neki drugi nivo politike.
 
Zasto ne das taj predlog moderatorima sa zdravlja?
Mada, mislim da je dovoljna i jedna lepljiva tema za to, da ne treba ceo pdf da se otvara u tu svrhu.

Kontaktiraj njih u vezi ovog predloga, a ja cu im u svakom slucaju proslediti ovu temu.

zato što moderatori ne mogu da otvaraju pdf, nego kad tako nešto predložiš, treba da se obrati olmajti tabu ili ivanu :hahaha:. nije dovoljna jedna lepljiva tema, jer bi u njoj bilo sve i svašta i bilo bi potpuno nepregledno i beskorisno, ovako imaš pdf i temu za svaki lek/preparat...proizvod posebno...i onda ljudi tu čampras divane o tome.
 
Predlažem da se u okviru politike, pored pdf-ova "politički pogledi" i "hronika" otvori i pdf "Inostrana politika" ili "Svetska politika"

Na politici se svakodnevno otvara veliki broj tema koje su uglavnom iz domaće dnevne politike i retko se nailazi na neku inostranu temu pa mislim da bi bilo dobro da se na jednom mestu nalaze sve teme koje se ne bave direktno Srbijom i našim regionom.

Na jednom drugom forumu se ovo pokazalo kao veoma dobro jer je to ipak neki drugi nivo politike.

Razmotrice se predlog.

zato što moderatori ne mogu da otvaraju pdf, nego kad tako nešto predložiš, treba da se obrati olmajti tabu ili ivanu :hahaha:. nije dovoljna jedna lepljiva tema, jer bi u njoj bilo sve i svašta i bilo bi potpuno nepregledno i beskorisno, ovako imaš pdf i temu za svaki lek/preparat...proizvod posebno...i onda ljudi tu čampras divane o tome.

Tacno da ne mogu moderatori da naprave pdf, ali oni moderisu taj pdf i bez konsultacije sa njima nece se otvoriti.
Razmotrice se predlog.

teo bi da pitam zasto neke teme nemaju opciju oceni temu?

Moze link neke od tih tema koje ne mogu da se ocene.
 
Предлажем да искључите маскирање псовки, јер квари шарм постова.
Уколико се помиње у увредљивом смислу нема везе да ли је маскирана, или није, псовка ће представљати провокацију па ће се људи свеједно жалити, али зато маскирање више штети реченицама у којима су псовке чисто онако садржане, без намере постављача да било кога увреди.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top