Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.580
Da postavim i ovdje javno za sve da vide, predlažem da se stvori zasebni podforum Društvene igre.

Do današnjeg dana još uvijek ne postoji neki srpski forum na kojem se može diskutovati o društvenim igrama, zbog čega ljubitelji društvenih igara iz Srbije moraju odlaziti na hrvatske, njemačke, ruske, engleske i druge forume kako bi nabavljali bilo kakve informacije, što zbog jezika nije uvijek najsrećnije rješenje, a komunikacija preko interneta ostaje ograničena na ličnu spoznaju preko medija kao što su Skype i Facebook.

Predlažem da se na Forumu Krstarice otvori konačno segment foruma posvećen Društvenim igrama, pod "Zabava".
 
Gde se salju predlozi tabu,il moze ovde elem ocu ove smajilice:
1.prvi i glavni onaj sto se krsti:
krsta.php.gif
njega obavezno...
2.bilo sta od ovog je ok:
vb_rocket.gif
smilie_girl_224.gif

clsr_cavewoman.gif

smor.gif

bubble.gif

sut.php.gif

CrystalBall1.gif


- - - - - - - - - -

voodoodoll_2.gif


- - - - - - - - - -

I ocu onaj sto se krsti da mi bude prvi u smajlicima:mrgreen:*rece ona i lupi sakom o sto*:lol:
 
Poslednja izmena:
da se obrati pažnja na pdf - književnost i na deo 'lepljive teme'
neuredno, zapušteno i zapostavljeno kao i generalno ceo pdf

kao što je i slučaj sa pdf - likovna umetnost...

da se revidiraju neaktivni moderatori koji su zaduženi za svoje pdf-ove
a u principu ih nema nigde ili ne rade ništa pa se tako zapuštaju(pdf-ovi) i postaju neaktivni
 
Mislim da svakako treba da opet svima bude vidljiva lista korisnika foruma. Tako je bilo do pre nekoliko godina, a onda je ukinuto uz obrazlozenje da je bilo premnogo zalbi zbog stalkovanja korisnika. Obrazlozenje prosto ne pije vodu jer ako hocu nekog da nadjem, to mogu bez problema pretragom poruka na forumu. Uvek izadje nesto gde je neko kvotiran i onda se nalazi bez problema. Zato ne vidim svrhu toga da jos drzite listu zatvorenom. Lepo objavite i rang listu korisnika, pa da se ljudi recimo takmice, zasto da ne. ;)
 
Ispravite me ako grešim ali mislim da je stara lista nepoželjnih bila takva da nismo uopšte mogli da vidimo poruke korisnika koji se nalaze na listi, tuđe odgovore na te poruke kao ni njihove započete teme, prostije rečeno kad staviš nekog na ignore listu kao da taj za tebe ne postoji. Izneo bih predlog da se vrati stara lista nepoželjnih jer mi je ova nova skroz bezveze.
 
Opet ja...
Pa dajte ljudi jel stvarno toliko komplikovano da se omoguci da se kad se uloguje telefonom odma vidi ako ne poslednja poruka onda bar poslednja strana neke teme? Pa zasto da ispod linka teme stoji samo link ka profilu korisnika koji je napisao posledju poruku. Ubacite da i POSLEDNJA PORUKA vodi do iste kao sto je bilo pre. Ili da na prvoj strani teme postoji opcija sa stranama.

M's'm.... Koji će mi moj Redmond ili ko god to bio? (bez uvrede) :lol:
Dajte direktan link na poslednju poruku.
Ima link teme i ime korisnika ali kad uđeš ulogovan na neku temu vidi se samo prva strana i nema opcije za dalje već samo da se odgovori i tek kad poruka ode, vidi se zadnja strana, dok kad se ne uloguješ postoji i opcija za poslednju stranu


 
Evo kako izgleda kad nisam ulogovana



A evo kako kad se ulogujem. Nema broj strana, samo opcija da odgovorim ili pratim temu a zadnja str. se vidi tek kad ode poruka



- - - - - - - - - -

Mada koji moj ja pa trtljam ovde. Koga briga za telefone :roll:
Neću više.
 
предлажем такође да свима буду упаљене лампице, да нема опција невидљив мод или да укинете опцију модераторима да они могу да виде ко је присутан иако је обичан корисник у невидљивом моду :per:
 
Da li je nekome palo na pamet da omogući korisnicima da sami uređuju temu koju su otvorili,
mogućnost da se izbriše recimo uvredljivi deo posta ili ceo post ukoliko je spam,
naravno, bez mogućnost kažnjavanja ???

супер, отвориш тему и само бришеш шта ти се не свиђа :D
боље да си онда предложила да нам не требају модератори :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top