Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.580
Sad sam primetio da slanje odgovora na temu sa ALT+S zapravo radi, pod uslovom da polje u kome se kuca tekst nema fokus.
Dovoljan je klik van polja za unos teksta i onda alt+s. Ili TAB pa alt+s.
Ako ćete ovo popraviti, možda da stavite ctrl+enter umesto alt+s, ili oba.
 
Скините глупаво правило где се забрањује сатанизам Имате разне форме сатанизма и свака је за себе. А погледао сам и закон. Нигде не пише да је сатанизам забрањен.
 
Ako pogledas malo bolje naci ces teme na Kritickom osvrtu na Religiju i Ostale verske zajednice teme o satanizmu , okultizmu i sektama.
Prica i diskusija o satanizmu i ezoteriji nije zabranjena na ovom Forumu ali propagiranje i promocija istog jeste, sto ti vrlo dobro znas, u svojim nastojanjima da promovises satanizam na pdf Religija.
 
Poslednja izmena:
Pa dajte ljudi jel stvarno toliko komplikovano da se omoguci da se kad se uloguje telefonom odma vidi ako ne poslednja poruka onda bar poslednja strana neke teme? Pa zasto da ispod linka teme stoji samo link ka profilu korisnika koji je napisao posledju poruku. Ubacite da i POSLEDNJA PORUKA vodi do iste kao sto je bilo pre. Ili da na prvoj strani teme postoji opcija sa stranama.
 
browser.
Nema solucija da se vide brojevi strana na temi kad se uloguješ telefonom. Dok nisam ulogovana, vide se brojevi na prvoj strani teme i ima opcija zadnja strana teme
Kad ulogovan uđeš na temu, ima link odgovorite na temu, prati ovu temu ali nema brojevi i nema opcija zadnja strana
jel ne može da se doda link za pogledajte prvu nepročitanu ako ne brojevi

Kad smo off-line forum pokazuje "staro vreme"
icon_biggrin.gif

Čekaj jesen, ponovo će biti novo
lol.gif
 
ukinuti nevidljiv mod...
i ja ga koristim, ali nema veze...ukinuti to...
znam da modovi mogu da vide i kad si šatro "skriven", a ja modove uglavnom ne gotivim, pa ako oni mogu uvek da vide ko je online ko ne, što ne bi mogli i mi ostali korisnici...
misim modove sam naveo kao primer, nebitni su u toj priči s vidljivošću...

ukinite nevidljivi mod, da svi budu vidljivi...


ovo je razuman i dobar predlog ali sa naglaskom na moderaciju

moderator/ka ako je na dužnosti a 'nevidljiv' je, izgleda krajnje neprofesionalno i neozbiljno za ovakav kalibar foruma,
s'tim da njihova 'vidljivost' bi još značila prednost u smislu kada je njihov status online/offline korisnik bi imao jasan
uvid i pregled i 'iz prve ruke' na kog moderatora/ku može računati ako je potrebno da se obrati nekom od njih prisutnih

čast izuzecima koji već praktikuju status - online


Unapred zahvalan na odgovoru.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top