Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.579
Да престанете мало мучити кориснике, и да дозволите да се :лол: (или било који смајли) аутоматски претвара у :lol: , и да не морамо сваки пут мењати језик са ћирилице на латиницу и обрнуто, јер је заиста заморно.
:hvala:

Prešao sam na Chrome, i sad vidim da je skraćenica alt + S.
Ne znam kad je to uvedeno, ali Opera to nije prikazivala ni ranije ni danas. (kad se postavi miš iznad "Pošalji brz odgovor")

Pomislio sam da ću ovu poruku sad poslati sa alt+s, ali to ne radi kod mene...

То не ради код никога.
 
Poslednja izmena:
Да престанете мало мучити кориснике, и да дозволите да се :лол: (или било који смајли) аутоматски претвара у :lol: , и да не морамо сваки пут мењати језик са ћирилице на латиницу и обрнуто, јер је заиста заморно.
:hvala:

Слажем се потпуно, био би ред да се престане са дискриминацијом ћирилице и оних који пишу тим писмом, посебно што је ћирилица најсавршеније фонетско писмо на свету коме нису потребна два слова за један глас. Требало би да се неко позабави тим питањем овде на Крстарици, јер има пуно нас који пишемо ћирилицом.
 
Да престанете мало мучити кориснике, и да дозволите да се :лол: (или било који смајли) аутоматски претвара у :lol: , и да не морамо сваки пут мењати језик са ћирилице на латиницу и обрнуто, јер је заиста заморно.
:hvala:

Слажем се потпуно, био би ред да се престане са дискриминацијом ћирилице и оних који пишу тим писмом, посебно што је ћирилица најсавршеније фонетско писмо на свету коме нису потребна два слова за један глас. Требало би да се неко позабави тим питањем овде на Крстарици, јер има пуно нас који пишемо ћирилицом.

Придружујем се и ја овом предлогу. Било би лепо да и за нас који пишемо ћирилицом постоји таква могућност. Ћирилица је званично писмо у Србији, најпрегледније и најлепше...:D
 
Проблем је што се :лол: , или било који смајли не претвара у смајли(као што је случај са латиницом), већ мораш за сваки смајли појединачно да пребацујеш језик на латиницу, и тако да га куцаш, па након тога опет враћаш на ћирилицу, што је заиста веома заморно.
 
ja predlažem da sklonite ovo besmisleno obaveštenje:

Poštovani heroina003, nakon Vaše registracije na Forum Krstarice, neophodno je da prve tri poruke koje pošaljete odobre moderatori foruma. Nakon toga ćete moći nesmetano da šaljete poruke.
Ako vam poruke duže vreme ne budu odobrene, molimo Vas da putem privatne poruke kontaktirate moderatora tog foruma ili nekog od supermoderatora, kako biste ubrzali proces odobrenja poruka.

kako da kontaktiram nekoga putem privatne poruke, kad novi korisnici ne mogu da šalju privatne poruke? :huh:
 
И ево ме опет.

Не одговористе ми на питање зашто се не отвори подфорум за правна питања?

Теме се прве стране ДиП-а:

Адреса боравка

Инфостан

Кад поново у Еу са Шенгеном

Незапослени родитељ-каква се све помоћ може добити од државе.
 
И ево ме опет.

Не одговористе ми на питање зашто се не отвори подфорум за правна питања?

Теме се прве стране ДиП-а:

Адреса боравка

Инфостан

Кад поново у Еу са Шенгеном

Незапослени родитељ-каква се све помоћ може добити од државе.
Prenecu tvoj predlog, a u medjuvremenu vidi na pdf Nepravda

- - - - - - - - - -

predlazem da mi resite problem :lol: ne mogu da kacim slike/priloge, ne znam u cemu je stvar... a i neki drugi korisnici imaju isti problem, pa kontam da nije do mene?!
Da li ne mozes nikakve ili samo one koje su u tvom racunaru?
 
Predlog koji je dala mina68 je dobar i vec je razmatran, ali za sada ne moze da se realizuje iz, ajde da kazem "strucnih razloga".
Takav pdf treba da vodi pravnik koji moze da da odgovore na pitanja i neko ko zna da li je odgovor/smernica koji je dao neki korisnik tacan, a za sada nema nekog takvog.
 
Poslednja izmena:
Зашто би уопште ико имао увид, сем администратора у листу свих чланова форума? Сасвим непотребно. Знаш где се налази онај ко ти треба.

Зато што то није тајна и имена чланова јесу јавна ствар. Нема ту ничега што би некоме нашкодило.
Друго, ако хоћу да проверим да ли је неко име слободно да бих променио своје, боље ми је да укуцам име и видим да ли већ постоји, него да контактирам администратора, па да он провера па да се процес одужи на неколико дана.
------------------

Свиђа ми се нов изглед (бар), али зато сматрам да треба цели сајт да изгледа упечатљивије, јер је овако много ружније и ситније изгледа, те овај бар одвлачи пажњу.
 
Poslednja izmena:
Зато што то није тајна и имена чланова јесу јавна ствар. Нема ту ничега што би некоме нашкодило.
Друго, ако хоћу да проверим да ли је неко име слободно да бих променио своје, боље ми је да укуцам име и видим да ли већ постоји, него да контактирам администратора, па да он провера па да се процес одужи на неколико дана.
------------------

Свиђа ми се нов изглед (бар), али зато сматрам да треба цели сајт да изгледа упечатљивије, јер је овако много ружније и ситније изгледа, те овај бар одвлачи пажњу.

Уколико желиш да промениш име, одеш на напредно претраживање/корисничко име, и укуцаш га, уколико се појави испод тога списак тема, значи да постоји корисник са тим именом, а уколико се појави: " Корисник не постоји ... " , име је слободно.. И опет у сваком случају краћа процедура него да идеш и листаш по листи чланова, гледано хипотетички, уколико би омогућили увид у то.

Нови бар је супер, добро је имати све на једном месту.
 
Немам времена да се бакћем и упознајем форум до те мере да знам и све оне опције напредног претраживања.
Листа чланова је била боља опција и одмах је ту међу најуочљивијим стварима.
 
Poslednja izmena:
da li moze forum da se podesi, da autor teme, svoju temu tj taj prvi post uvek moze da edituje, bez vremenskog ogranicenja?

razlog sto ovo pitam je taj jer imam temu:

http://forum.krstarica.com/showthre...NOGO-TOGA)?p=26272622&viewfull=1#post26272622

i hocu da je redovno azuriram... ali proslo je 24h i vise ne mogu da editujem prvi post....

korisnije je ovako da ljudi po potrebi azuriraju svoje topic-e...

Једино да замолиш модератора тог ПДФ-а или супермодератора да то учини уместо Тебе. :)
 
Слажем се потпуно, био би ред да се престане са дискриминацијом ћирилице и оних који пишу тим писмом, посебно што је ћирилица најсавршеније фонетско писмо на свету коме нису потребна два слова за један глас. Требало би да се неко позабави тим питањем овде на Крстарици, јер има пуно нас који пишемо ћирилицом.

 
Слажем се потпуно, био би ред да се престане са дискриминацијом ћирилице и оних који пишу тим писмом, посебно што је ћирилица најсавршеније фонетско писмо на свету коме нису потребна два слова за један глас. Требало би да се неко позабави тим питањем овде на Крстарици, јер има пуно нас који пишемо ћирилицом.

:ok:.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top