Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.580
Da li je moguće povećati broj dozvoljenih karaktera u potpisu sa do sad dozvoljenih 200, za bar 100?

Pokušavam da stavim jedan fantastičan citat u potpis, treba mi nešto preko 250 karaktera. :lol:
Za sada nije moguce

- - - - - - - - - -

NIna da li možete da malo spljeskate ovaj segment sa profilnom slikom kako bi na ekran stalo više postova? Bilo bi preglednije.

Potkrešite to malo... :nosijelku:

Na Prolece, kada se radi potkresivanje ...:malav:
 
Пошто видим да ј на овоме форуму толики хаос направљен да немам речи да опишем овако да почнем небило лоше да се теме у оперативним системима о вин 10 пребаце у једну тему а не 100 тма се отвара о вин 10 такође да се стави у лепљиве вин 10 питања да се опет неби отварле теме о вин 10 такође да се у телевизији буде лепљива тема двбт2 искуства и да се убаци исти двбт2 питања итд... за остало је ок пуно поздрава z:poz:
 
Kao što je nepotizam štetan za državu (i nominalno zabranjen) jer ima moć da je iznutra uruši i potopi,
tako je nepotizam štetan za Krstaricu, jer ima moć da je iznutra uruši i potopi.

Nisu svi putnici zadovoljni krstaricom, nemaju svi jednako udobna mesta. Ali bi torpedovanje krstarice bilo jednak gubitak za sve.

Razume li neko da postoji konkurencija u obliku društvenih mreža i da se jedino kvalitetom može držati nos iznad površine?
Žrtvovati kvalitet nepotizmu je ne samo glupo nego i tragično.
Zašto su nedozvoljene stvari dozvoljene?
 
predlazem da naucite da je forum prvobitno nastao i kao takav opstao otvaranjem autorskih tema korisnika,a danas za sve trazite link,nas zanima izvor i onaj sajt koji ste vi procenili da je validan,ajde onda nista da ne pisemo,samo postavljamo copy/paste linkove,pa da tamo komentarisemo jer ovde zakljucavate teme
https://forum.krstarica.com/showthr...a-krije-pravu-istinu-o-visokom-krvnom-prtisku
posebno ste na politicke nebuloze osetljivi,pazi youtube i fejs nisu validni linkovi,a informer jeste
 
Poslednja izmena od moderatora:
predlazem da naucite da je forum prvobitno nastao i kao takav opstao otvaranjem autorskih tema korisnika,a danas za sve trazite link,koji nas zanima izvor i onaj sajt koji ste vi procenili da je validan,ajde onda nista da ne pisemo,samo postavljamo copy/paste linkove,pa da tamo komentarisemo jer ovde zakljucavate teme
https://forum.krstarica.com/showthr...a-krije-pravu-istinu-o-visokom-krvnom-prtisku
posebno ste na politicke nebuloze osetljivi,pazi youtube i fejs nisu validni linkovi,a informer jeste

Информер је уписан у апр

NEZAVISNE DNEVNE NOVINE INFORMER
NV000638 ИНСАЈДЕР ТИМ ДОО БЕОГРАД-СТАРИ ГРАД Регистрован

Ако ти нешто није јасно ево ти линк претрага јавних гласила па види



http://pretraga.apr.gov.rs/javnaglasila/publicmediasearch.aspx
 
Poslednja izmena od moderatora:
u nedoumici sam zašto neki ljudi sumanuto postavljaju nove teme širom Foruma
i uopšte ih nije briga šta se sa temom posle događa,ima jedan član koji se u tome
posebno ističe..To me podseća na pokret u umetnosti poznat pod nazivom
L ART POUR ART..Umetnost koja je sama sebi svrha..
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam, otvaranje tema nije zabranjeno, osim ako nisu u skladu sa Pravilnikom foruma.
Član koji je otvorio temu nije dužan da je "održava u životu", ako je tema zanimljiva - održaće se,
ako nije - zaboraviće se.

U krajnjem slučaju, tu su moderatori i supermoderatori da procene da li je tema odgovarajuća za određeni pdf ili ne.
 
Poslednja izmena:
u nedoumici sam zašto neki ljudi sumanuto postavljaju nove teme širom Foruma
i uopšte ih nije briga šta se sa temom posle događa,ima jedan član koji se u tome
posebno ističe..To me podseća na pokret u umetnosti poznat pod nazivom
L' ART POUR L'ART..Umetnost koja je sama sebi svrha..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top