Predlozi forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.580
Meni je reputacija ok ako recimo hocu nesto bas tom clanu da prokomentarisem, a nije dovoljno dugacko za pp. Recimo kada mi se svidi neka fotografija ili komentar, napisem super, bravo, cestitam. Sa te strane reputacije su mi korisne, sama cifra me ne zanima.


To je bio moj predlog, ostaviti mogućnost komentara, ali bez rep. moći.
 
a zasto ti smetaju poeni?

jer nisi najbolja i u tome? :kez:

kako god okrenemo, vecina korisnika voli reputacije tako da se one ne diraju.
za sada nije moguce pojedinacno iskljucivanje.. u pripremi je veliki update foruma (ali nece skoro) i onda cemo videti da to omogucimo
 
a zasto ti smetaju poeni?

jer nisi najbolja i u tome? :kez:

kako god okrenemo, vecina korisnika voli reputacije tako da se one ne diraju.
za sada nije moguce pojedinacno iskljucivanje.. u pripremi je veliki update foruma (ali nece skoro) i onda cemo videti da to omogucimo


Ne smetaju meni, smetaju drugima :mrgreen:

Da, tabe, imam najviše postova i najviše repki na Forumu. Ne mislim da sam zbog toga najbolja bilo u čemu.
To je samo posledica, kao što ti reče, moje aktivnosti na Forumu.

Imala sam veoma dobrog partnera na Igricama, Doktor Zo-a, i tada sam napravila najviše postova. Da je on i dalje na forumu,
imao bi 100k postova više od mene, sigurno, nažalost, više nije...



Može li neki hint, šta možemo da očekujemo?

Očekujte - neočekivano :lol:
 
Пре него сам се учланио на Форуму Крстарица...био сам на једном форуму на коме ...нису постојале .." Репке & Репутациона МОЋ ", али је постојало " нешто " ..по мени ..МНОГО ПРИВЛАЧНИЈЕ И ЗАНИМЉИВИЈЕ...:D:D:D

Процените ..САМИ...;)

4v7QH.png
 
a zasto ti smetaju poeni?

jer nisi najbolja i u tome? :kez:

kako god okrenemo, vecina korisnika voli reputacije tako da se one ne diraju.
za sada nije moguce pojedinacno iskljucivanje.. u pripremi je veliki update foruma (ali nece skoro) i onda cemo videti da to omogucimo

Mislim da ih svakako treba ostaviti sa mogucnoscu davanja komentara. Cifra manje-vise.

- - - - - - - - - -

Ovo iz posta iznad mog deluje zanimljivo.
 
Mislim da ovo sa zlatom, evrima i ne znam čime može biti privlačno ljudima kojima je važnije budženje statistike nego diskutovanje i druženje.

Ovom forumu nije potreban ne znam kako kompleksan sistem reputacija, već moderatori koji će pokretati i razvijati zanimljive diskusije. Većina PDF je vrlo neaktivna.
 
Mislim da ovo sa zlatom, evrima i ne znam čime može biti privlačno ljudima kojima je važnije budženje statistike nego diskutovanje i druženje.

Ovom forumu nije potreban ne znam kako kompleksan sistem reputacija, već moderatori koji će pokretati i razvijati zanimljive diskusije. Većina PDF je vrlo neaktivna.

100 Људи - 100 Ћуди ;)

У томе се слажем са тобом...:aha2:
 
zašto ste sklonili temu o nepristrasnosti moderatora?

nisi je pratila :)
rekao sam u subotu da ce tema stajati jos jedan dan..da ljudi kazu sta imaju i onda ide na stranu da je na miru proucim i vidim sta ima zanimljivog da bih nesto iskoristio i unapredio forum...nije obrisana ako si to mislila..samo je prebacena na interni deo.

svima se zahvaljujem na ucescu na toj temi i bice slicnih tema i u buducnosti.
 
ja sam mislila da će samo biti zaključana, a da ću i dalje moći ujutru uz kafu da čitam temu.. :mrgreen:

dobio am jednu ideju i svidela mi se...da tema postane tradicionalna..jednom mesecno..da se najavi da bi se ljudi spremili i da traje jedan dan jer posle samo dolazi do prepirki..mislim da cu to sprovesti u delo.

- - - - - - - - - -

mozemo ovde da nastavimo

ne mozete ... moze samo u temama koje se odobre.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top