Погледајте како РТС ШИРИ "ИСТИНУ" о Србима!!!

Poruka
20.103
Летимично сам претрчала погледом преко вести на РТС-у. Пажњу ми је привукло неколико реченица из једног текста, под називом " Опасно албанско уједињење". Текст као текст ме уопште и не би фасцинирао, јер о том шиптарском празнику "Дан заставе" слушамо данима..па за име Бога, ако је тај празник био крајем новембра, зашто медији у Србији толико пишу о њему. Ма шта ме брига за тај празник!!!....Али није ми циљ да пишем о том празнику, него о делу текста који се нашао при дну ове вести са РТС. И наравно, нема ко је аутор тог текста и никада не знамо КО пише те њихове текстове

Ево дела тог текста:
"Распадом бивше Југославије, Срби, као и Албанци, изненада су се нашли у различитим државама. Пројекат Велике Србије гласио је: Сви Срби у једној држави. Тако је почео рат за територије и суверенитет. На крају, 1999. године Срби су ратовали и против НАТО. Резултати почетне идеје: Хрватска без Срба, Косово које је готово очишћено од Срба, и одвојено од Београда, и као утеха за српске националисте, српски ентитет у Босни који има елементе државности."


Замислите, да овако неко пише о "ПРОЈЕКТУ велике Србије" као да је он изазвао распад бивше Југославије, а као коначан РЕЗУЛТАТ тог "Пројекта Велике Србије" су "Хрватска без Срба", "Косово готово очишћено од Срба" и "Одвојено од Београда" а једина утеха за (ВАЉДА СВЕ НАС, српске националисте ) је та да српски ентитет у БиХ има елементе државности
и то све пише на националној српској телевизији, РТС-у!!!
Па ни хашким џелатима није успела да прође та лаж, сећате се. Оборена је та оптужба о "ПРОЈЕКТУ Велике Србије" на суђењу против Слободана Милошевића!!!

Ево погледајте, како је то написано, на самом крају текста ове РТС вести:





Погледај комплетан тескт (кликни)ОВДЕ



И сад, ко треба да одговара за нешто овако написано:?:
 
Nepotpisan komentar - znaci pisala ga je Sonja Liht ....

Ne gubi vreme na forumu pa napiše nešto za širi auditorijum... eto ideje a još možeš i neki bakšiš da uzmeš
dovoljan ti mobilni od 12.1 megapiksela od opreme i puno papira kao dokaz
(99% su nešto bez veze a one površinske odštampaš sa ink-jet štampačom)...
 
Шта мислиш да ТУЖИМО Тијанића :think: или да га пријавимо ...али КОМЕ :?:

Резултати почетне идеје: Хрватска без Срба, Косово које је готово очишћено од Срба, и одвојено од Београда, и као утеха за српске националисте, српски ентитет у Босни који има елементе државности."

Žalbe poslati Gradskom Vodovodu
 
Текст је за Тагесцајтунг написао Андреј Ивањи, син Јеврејина Ивана Ивањија из Зрењанина. Иван Ивањи је иначе био врло близак највећем сину народа и народности, једно време и културни аташе у Бону.
Што би се рекло, ивер не пада далеко од кладе.
 
Текст је за Тагесцајтунг написао Андреј Ивањи, син Јеврејина Ивана Ивањија из Зрењанина. Иван Ивањи је иначе био врло близак највећем сину народа и народности, једно време и културни аташе у Бону.
Што би се рекло, ивер не пада далеко од кладе.

Reko ja da je ovo pisao neki judeofasista ( mislio sam da je Liht ) ... ovako odvratno bljuvanje na Srbe i Srbiju cak ni hrvati ne bi napisali ...
 
Наравно, написала сам коментар на тај текст. И шта мислите је ли објављен, ....за сада НИЈЕz:hm:
И шта мислите да ли ће уопште да буде објављен ...:zblesav:

To nije otvoren sistem kao ovde, tamo moderator (ili ko vec radi) prvo pregleda pa odobri / objavi.
 
Pa sve je tačno, šta je problem?
Шта је тачно?Тачно је да су приче о Великој Србији лаж,несрећни комунисти су слоган ''сви Срби у једној држави'' користили као паролу за одбрану Југославије али су усташе имале много бољи смисао за пропаганду и прогласили их за фашисте а себе за невине ''борце за слободу''.И такве приче данас пасу генерације рођене 70. и неке и млађе.
 
Ја одавно говорим Србија је под окупацијом,стране амбасаде праве владу Србије,а да неће преузети медије под своје'? РТС је под контролом запада . Ако нисте знали господо онај ко има шапу над информацијама,односно медијима,поготову ТВ станицама,штампаним новинама он влада јер је народ стока поводљива и уместо да има своје мишљење увек прихвата туђе,то су навике из времена владавине комунизма када је партија размишљала уместо народа... сада окупатор размишља уместо нас и тера нас да понављамо мантре о "геноциду" у Сребреници,о злочинцу Милошевићу и његовој идеји велике Србије,све су то пожељна размишљања у Срба која одговарају "међународној заједници",таква размишљања и деловања потакнута и надахнута оваквим "чињеницама" се вишеструко награђују новцем и орденима "легије части"..... Примери "Фонд за Хуманитарно Право" донације из иноземства и легија "части" за Наташу Кандић, најевропљанка Бока павићевић,Соња Бисерко.....
 
Poslednja izmena:
A o temi... smatram da je javno brbljanje nasih politikanata 90tih bilo jedno, a da se radilo nesto drugo. Ko moze da izdrzi cinjenicu da je kod Marica gostovao jedan Hrvat, neka pogleda. To sto prica se mnogo bolje uklapa nego magla koju je nasa vlast sejala 90tih

То што говори хрват треба такође узети са резервом, наравно да ни наша власт 90'тих није говорила истину,нити радила увек у интересу Срба и Србије,али никад се није могло тада осетити да Србијом влада непријатељ као што је то данас случај. Данас се европејци само смењују на ТВ станицама непрекидно.... човек се плаши да отвори фијоку да неискочи нека Еу и њени комесари....
 
Pa sve je tačno, šta je problem?

Ko je rekao da postoji problem? Problem bi bio kada bi se na nacionalnoj srpskoj televiziji reklo nešto u korist Srba...naravno, tebi i takvima kao ti. Ništa to nije čudno dok oni objavljuju tekstove sa ovom i sličnom sadržinom, a takvi kao ti su na slobodi i dozvoljeno im da pljuju po državi u kojoj žive kad god im se prohtje. Onda kada ti i takvi kao ti budete tamo gdje vam je i mjesto, tada će u zemlji Srbiji ova i slične vijesti da budu problem. Dotle, samo se ti izdrkavaj!
 
То што говори хрват треба такође узети са резервом, наравно да ни наша власт 90'тих није говорила истину,нити радила увек у интересу Срба и Србије,али никад се није могло тада осетити да Србијом влада непријатељ као што је то данас случај. Данас се европејци само смењују на ТВ станицама непрекидно.... човек се плаши да отвори фијоку да неискочи нека Еу и њени комесари....

Ja nisam cuo bolje objasnjenje za to sto SRJ nije prstom mrdnula kada je Krajina izbrisana. Licemerje je blag izraz za ono sto je nama vlast radila 90tih. Sve kao srbuju - ali na terenu... sverceri svih zemalja ujedinite se. To nam je dolazi glave.
 
Ја одавно говорим Србија је под окупацијом,стране амбасаде праве владу Србије,а да неће преузети медије под своје'? РТС је под контролом запада . Ако нисте знали господо онај ко има шапу над информацијама,односно медијима,поготову ТВ станицама,штампаним новинама он влада јер је народ стока поводљива и уместо да има своје мишљење увек прихвата туђе,то су навике из времена владавине комунизма када је партија размишљала уместо народа... сада окупатор размишља уместо нас и тера нас да понављамо мантре о "геноциду" у Сребреници,о злочинцу Милошевићу и његовој идеји велике Србије,све су то пожељна размишљања у Срба која одговарају "међународној заједници",таква размишљања и деловања потакнута и надахнута оваквим "чињеницама" се вишеструко награђују новцем и орденима "легије части"..... Примери "Фонд за Хуманитарно Право" донације из иноземства и легија "части" за Наташу Кандић, најевропљанка Бока павићевић,Соња Бисерко.....

А зашто се ми стално исчуђавамо, као да је нешто сакривено од нас? Да ли је мото - "Јавни сервис европске Србије"? Јасно и гласно. Као припадник "противевропске Србије", одавно не правим разлику између РТС, Пинк, Студија Б, Б92... Парадоксално, уредно плаћам претплату. Присталица сам оне школе мишљења да "са прљавом водом не треба избацити и дете". Проћиће и њихов зулум, а у РТС је још преостало професионалаца који ће, надам се, моћи да направе прави јавни сервис. Оно што приватне телевизије, по дефиницији, никада не могу да буду.
 

Back
Top