Last minute?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Last minute?

Guest

Podrazumevano Last minute?

Zanima me ako neko zna nesto o last minute putovanju?

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Tako ja uvek putujem...

'Ebi ga gde god da krenem, pakujem se 15 minuta pre polaska.Jednom je moj najbolji drug lezao na pruzi da spreci voz da krene , posto sam ja kasnio.

Medjutim, ima to i dobrih strana ponekad ! Poznajem coveka koji je zakasnio na avion Adria Airways koji se srusio na Korzici.

Zainteresovan član sara777 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Imaš dobar sajt za last minute putovanja: www.lastminute.co.yu, pa se odluči, a i dosta drugih agencija to radi.

Srećno u potrazi :wink: !

Guest

Podrazumevano

Taj sajt pripada nekoj slovenackoj agenciji i oni zapravo iznose ponude drugih agencija. Preko njih sam putovala prosle godine i nikad vise ne planiram. Dve Slovenke koje rade tamo su bile neopisivo neljubazne, bezobrazne i neprofesionalne. Zaista, nikad vise sa njima.
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:28 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Taj sajt pripada nekoj slovenackoj agenciji i oni zapravo iznose ponude drugih agencija. Preko njih sam putovala prosle godine i nikad vise ne planiram. Dve Slovenke koje rade tamo su bile neopisivo neljubazne, bezobrazne i neprofesionalne. Zaista, nikad vise sa njima.
    Verujem da je sve istina, jer tamo u agenciji nude aranzmane drugih agencija regularne kao i kod tih agencija - nista last minute ili sa popustom, i jos ti nude duplo ili troduplo skuplje - avionom preko neke druge zemlje pr. trazla sam Maltu i nasla regularno u agencijama za od oko 380 E pa i malo vise a kod njih: preko Beca (a do Beca se snadji kako ces), i to aranyman od 700 pa do ...
    Agencija bboze sacuvaj!
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:28 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Slične teme

1. Last minute
    Autor cleaner u forumu Putovanja
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.04.2015., 11:53
  2. LAST MINUTE
    Autor barbed wire u forumu Putovanja
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2007., 13:29
  3. Last minute
    Autor kastelece u forumu Putovanja
    Odgovora: 3