AVG 7 Updater-ne radi normalno
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: AVG 7 Updater-ne radi normalno

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano AVG 7 Updater-ne radi normalno

Koristim AVG 7.0.322 Free koji zaista lepo radi. Međutim imam jedan problem: kad hoću da ga update-ujem preko Interneta on skine zakrpu normalno, ali kad dođe do kraja, ne instalira je nego stoji, i to tako sve dok se ne diskonektujem.U toku downloada tamo gde pokazuje vreme za koje će skinuti lepo radi,ali kad dođe do kraja on ''poludi'' i pokazuje na primer ostalo još 23 sata , a sledeće sekunde ostalo 5 sekundi,a onda još par sati, ali ne instalira update. Kad se diskonektujem onda moram sve ponovo ali da ga update-ujem preko foldera, što me mrzi.
    Što je još čudnije ,je činjenica da kad pokušam da skinem update od 90,6 KB on pokaže da je skinuo 91KB odnosno više od 100%,i tad onaj brojač što pokazuje preostalo vreme za download poludi
    'Ajde korisnici AVG-a vidim(mislim čitam)da vas ovde ima u povećem broju, valjda neko zna od vas rešenje mog problema Alex.L
    P.S. Kada skinem programski update AVG-a onda updater lepo radi 2-3 dana, a onda sve ponovo ne radi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ovo se nikada nije desavalo stoga je mozda problem u samom progu... Ako mislis na danasnji update (01.06.2005) on je kod mene i jos jednog druga protekao bez problema (bas taj update od 90kb (mada nesto vise je od 90 skoro 91 kb)) ... Odakle si skidao program? Da li si updateovao neku stariju verziju AVG-a do ove sadasnje (7.0.322) ili si skinuo bas instalaciju 7.0.322? Ako se problem nastavi jedino sto mi sad pada na pamet jeste reinstalacija citavog programa (pri tome kada ga izbrises restartuj komp i brsi sve registry kljuceve kao i folder GROSOFT u ProgramFiles-u) i tada bi trebalo to da se resi... Ako nece opet skini AVG ponovo (evo linka: http://free.grisoft.com/doc/2/lng/us/tpl/v5 )i tada ce 100% da radi (par mojih drugova je poskidalo AVg-ove sa tog linka i radilo je ).. javi sta si uradio

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ma ja sam update od 01.06.2005 naveo kao primer, inače tako je već duže vreme.Ne sećam se od koje verzije je sve ovo poćelo.Imao sam AVG 7 Free još od prve verzije. Verzija koju sam imao pre ove bila je 7.0.308 pa sam update-ovao na verziju 7.0.322 tako što sam skinuo kompletan setup,(ionako ne bih mogao da ga update-ujem drugačije)sa AVG-ovog sajta.
    Stvarno ne znam, mislio sam da ga reinstaliram, ali sam mislio da postoji neki drugi način koji isklučuje reinstalaciju.Već mi je dosadilo i smučilo mi se da par puta na dan idem na sajt http://www.grisoft.com/doc/Updates i skupljam zakrpice od 20 KB preko download managera.Alex.L

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

onda je do tvog kompa... Nesto si zeznuo .. Inace ako si obratio paznju na Grisoft-ovom sajtu su napomenuli da se ne preporucuje update iz foldera... Znaci malo sredi svoj kompa pa skini instalaciju 7.0.322 (mada te upozoravam da je pre 2-3 dana bio update 4 Mb pa pazi kad budes skidao nemoj cesto da formatiras particiju ) i sredice se to vidces..

m.p. Moguce je da je Windows presao mnogoKilomewtara (ako me razumes) i da bi mogao malo da ga sredis...

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Citat Original postavio krak
    onda je do tvog kompa... Nesto si zeznuo .. Inace ako si obratio paznju na Grisoft-ovom sajtu su napomenuli da se ne preporucuje update iz foldera...
    Nisam to video, ali svejedno ne bih mogao da ga drugačije update-ujem.

Citat Original postavio krak
    m.p. Moguce je da je Windows presao mnogoKilomewtara (ako me razumes) i da bi mogao malo da ga sredis...
    Razumem te Alex.L
    P.S. Inače nikad nije bilo potrebe da formatiram harddisk

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

pa moguce je... Mada ne mora format mozes da probas da malo "Ocistis" ovaj Win sad: registry, junk files; defragmantaciju i to je to...

Inace savet je da skines sa onog linka koji sam dao AVG jer ako onda ne bude radio... Znas sta da cinis .. Javi sta si uradio

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Upravo sam reinstalirao AVG.Sve sam očistio iz registry baze, obrisao sve fajlove i foldere, restartovao računar, ponovo instalirao i neće.Ipak, instalirao sam setup koji sam već imao na disku, nisam skinuo sa onog sajta(hteo sam da probam).Ako ne uspe ni sa tim AVG-om sa tog sajta onda mi dođe da menjam AntiVirus, jer ne želim da reinstaliram Windows zbog AntiVirusa(Windows i onako lepo radi, bez problema.Često čistim registry bazu, junk fajlove,cache memoriju i slično).Alex.L

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

pa ne znam sta da ti kazem ... Jedino da (ako te ne mrzi) reinstaliras Win... Ali bolje sacekaj nekoga drugog da ti kaze... Mozda ima resenja ( da ne mucis muku sa tim reinstaliranjem WIna..)

m.p. Ako zelis skini sa linka koji sam ti dao AVG 7.0.323 FREE jer ako skines 7.0.322 onda imas jedan update od 4MB pa ako ti je mrsko da skidas tih 4Mb onda pavac onaj link

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

OTKRIO SAM PROBLEM Sve vreme ga, ne znam kako, blokira ZoneAlarm.Sad pre konektovanja slučajno zaboravio da startujem ZoneAlarm, i ono AVG pokupi zakrpu bez problema .Osim toga danas sam na drugom računar gde AVG već postoji ugradio Zone Alarm i da update-uujem AVG isti problem kao kod mene. Vlasnik tog računara mi je rekao da su pre obrisali ZoneAlarm zato jer je blokirao AVG.Alex.L

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

coll... Sto nisi rekao da imas Firewall? Mozda bi smo brze to resili ... ALi reseno je svejedno

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Pa valjda se podrazumeva da imam Firewall, AntiVirus, AntiSpyware programe instalirane na računaru .Osim toga evo sada rade zajedno AVG i ZoneAlarm bez ikakvih problema.Jako, jako čudno No nema veze bitno da mogu da skidam zakrpe za AVG bez FlashGet-a.Alex.L

Zainteresovan član Kornel (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

100%, da ti nisu bili pušteni na net svi .exe fajlovi,koje AVG koristi. Pogledaj u Program Controll delu firwall-a. :shock:

Slične teme

1. Da li je ovo normalno i o cemu se tu uistinu radi
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 01:58
  2. DVD RW ne radi kako bi trebalo da radi....
    Autor SuperWorm u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.10.2007., 00:32
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.01.2007., 18:32
  4. da li je to normalno?
    Autor lerdi u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.01.2006., 15:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor